Добавени събития

• Първа лига: Септември (София) - Дунав (Русе) 0:2: 17 Юли, 2017

Автор Тема: Септември (София) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 2854 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
Re: Септември (София) - Дунав (Русе) 0:2
« Отговор #105 -: 18 Юли, 2017, 11:59 »
Класически Дунав. Будинов и Димов направиха много силен мач...

Да, обаче Карагерен пак вкара много красив гол, посрещна топката от воле и я наши неспасяемо. И паса беше страхотен. На това момче често му се получават красиви голове.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #106 -: 18 Юли, 2017, 12:06 »
Ако им бяха зачели гола, нашите щяха да вдигнат оборотите и тогава не се знаеше на каква разлика щяха да приключат. Просто се виждаше и от космоса кой е по-добрият отбор в този мач и не виждах никакъв начин как Септември могат да ни победят. Просто се блъскаха в бетонна стена пред тях. Това, което казах преди мача, че като срещнат сериозна съпротива, се огъват, ми се потвърди за сетен път. Може би някой ден ще се сработят и ще заиграят по-добре, но засега са типичен отбор от топ 4 на Б група.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #107 -: 18 Юли, 2017, 15:12 »
Една "конспиративна" теория ми хрумна. Снощи на мача се видя, че когато Марем играе, в отбрана сме много по-стабилни. Това момче е младо и е класа. Чудя се каква е причината Веско да не го пусне в мачовете срещу Иртиш.
Дано не се окаже, че го глрасят за трансфер.

plamtp

• Напредващ
  • Публикации: 179
  • Одобрение: +3/-1
    • Профил
« Отговор #108 -: 18 Юли, 2017, 17:13 »
Една "конспиративна" теория ми хрумна. Снощи на мача се видя, че когато Марем играе, в отбрана сме много по-стабилни. Това момче е младо и е класа. Чудя се каква е причината Веско да не го пусне в мачовете срещу Иртиш.
Дано не се окаже, че го глрасят за трансфер.

Пепел ти на езика за евентуален трансфер на Марем, дано да няма такава вероятност, още повече на фона на все още не достатъчно стабилната ни игра в защита.  Малка ли беше загубата на Джалилов, че сега и Марем. И аз се чудех защо не взе участие в мачовете с Иртиш, може би е имал контузия. Това момче играе опростено, без излишни рискове и точно това е най-голямото достойнство в играта му, напомня ми за Трифон Иванов, лека му пръст.
« Последна редакция: 18 Юли, 2017, 17:19 от plamtp »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #109 -: 18 Юли, 2017, 18:40 »
Абе хора няма нищо за Марем. Причината да не играе е, че като цяло Патев е по-постоянният играч. Марем е добър, но веднъж на мач ще си изпусне човека и ще стане мазало. То и вчера така беше при несправедливо отмения гол на Септември. Също така Тейнур трябва да се отучи да държи противниковите играчи с ръце. Така, че няма конспирации там...
Only the dead fish follow the stream

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 193
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #110 -: 18 Юли, 2017, 20:44 »
Огромно удоволствие беше да наблюдавам такъв Дунав на Националния и сред такива нежалещи гласове русенци:) Жалко, че беше в работен ден и не бяхме повече, надявам се от петте мача в София поне един да е в събота и да дойдат повече хора, но пак си бяхме 35-40 човека. Останах доволен от това, което видях. Не съжалявам, че играхме по този начин в последните минути, то аз имам чувството, че сезон 2016-17 не е свършил и започнал нов, пък не знам как се чувстват футболистите.
Интересно, че не видях Антонов на загрявката, а направо за мача, дали е имало колебания дали да играе?

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #111 -: 18 Юли, 2017, 21:26 »
Пожалихме съперника не по спортменски подбуди, а за да пестим сили. Така или иначе беше ясно, че вземаме трите точки и че те нямат сили да ни се противопоставят. Знаете също така, че имаме нов кондиционен треньор, който тепърва навлиза в занаята и по тази причина едва ли отборът ни е в най-добра форма. Затова пестенето на сили при сигурна победа ми се струва най-разумната стратегия в случая.
Пестенето на сили срещу 10 предали се едва ли беше толкова необходимо. В края на мача нашите не ми се видяха окапали както на мача с Иртиш, когато изглеждаха сякаш са играли 120 минути. Но пък от друга страна не знам как може за толкова кратко време, включващо и почивка, да са влезли във форма. Надявам се да нямаме точно такива проблеми, и то още отсега, защото ще имаме и по 3 мача за седмица.
Това, че нашите бяха свежи в края на мача, потвърждава теорията ми. След като пестиха сили, няма нищо по-естествено от това да бъдат свежи.  :)  Дано Емил Иванов успее по някакъв чудодеен начин да вкара отбора във форма така, че да могат да издържат поне по 90 минути на прилично темпо.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #112 -: 18 Юли, 2017, 22:43 »

Интересно, че не видях Антонов на загрявката, а направо за мача, дали е имало колебания дали да играе?

Че той и по време на мача нямаше кой знае какво да играе, защо му е да загрява  :P

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +13/-1
    • Профил
« Отговор #113 -: 19 Юли, 2017, 00:23 »
Това, че нашите бяха свежи в края на мача, потвърждава теорията ми. След като пестиха сили, няма нищо по-естествено от това да бъдат свежи.  :)
Имах предвид, че в 75-тата минута (а не в 91-вата) на мача със Септември ми изглеждаха по-свежи, отколкото в 75-тата минута на мача с Иртиш, т.е. имаха сили да се възползват от червения картон. Ама айде, спирам с максимализма и се надявам и с Берое да го докарат до там, че да пестят сили в края на мача :)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #114 -: 19 Юли, 2017, 01:54 »
Това, че нашите бяха свежи в края на мача, потвърждава теорията ми. След като пестиха сили, няма нищо по-естествено от това да бъдат свежи.  :)
Имах предвид, че в 75-тата минута (а не в 91-вата) на мача със Септември ми изглеждаха по-свежи, отколкото в 75-тата минута на мача с Иртиш, т.е. имаха сили да се възползват от червения картон. Ама айде, спирам с максимализма и се надявам и с Берое да го докарат до там, че да пестят сили в края на мача :)
Да, така е, ама това е все едно на умряло куче да вадиш нож.  ;D  Великов е хитра лисица и знае какви наставления да даде на футболистите. Дано наистина с Берое успеем рано да си оплетем кошницата и да се поздравим с победата.  :)

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 193
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #115 -: 22 Юли, 2017, 21:28 »
Нещо любопитно, което забравих да споделя и сега се сещам. Който не е доволен от диктора в Русе, да дойде на мач на Септември. Човекът бърка не имената на футболистите, а направо отборите. Една смяна на Дунав обяви като такава на Септември, а след това, не помня картон или смяна, каза име на футболист, добави "от отбора на", направи дълга пауза и каза уверено "Септември", при което беше бурно аплодиран от русенци:)

tipin

• Фен
  • Публикации: 1704
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #116 -: 23 Юли, 2017, 09:11 »
 То нашият диктор е добре, само малко повечко настроение да лъха от него.
 И да съобщава съставите поне половин час по-рано.
 И да не говори на руски...