Автор Тема: ГМО полуфабрикати  (Прочетена 4506 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Re: ГМО полуфабрикати
« Отговор #30 -: 28 Юни, 2017, 18:44 »
Все се говори за "Комисията" в БФС издала лиценз на тея отрепки.Тая комисия е поименна и има председател.Кои са тея неграмотни малоумници.Такива действия за цска-сф и  бездействия към Дунав са си престъпления по служба.Трябва обаче да има "тъжител" за да е налице правен казус и следваща отговорност към служебните лица.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10485
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
« Отговор #31 -: 28 Юни, 2017, 18:46 »
Състав на комисията
1. Пламен Манолов - председател
2. Андрей Икономов – зам. председател
3. Борислав Попов
4. Явор Камбуров
5. Изабела Джалъзова
Only the dead fish follow the stream

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #32 -: 30 Юни, 2017, 14:40 »

Почват да излизат палави документчета:

https://offnews.bg/news/Futbol_18793/Zashto-UEFA-izhvarli-TcSKA-Sofiia-za-3-godini-dokumentite_659418.html

Slex

• Фен
  • Публикации: 1115
  • Одобрение: +7/-0
    • Профил
« Отговор #33 -: 30 Юни, 2017, 14:47 »
При положение че разполага с такова писмо издаването на лиценз от страна на БФС откровено си плаче за санкции. Въпреки категоричното и обосновано становище на УЕФА те правят каквото си искат.

El rio gigante

• Фен
    • Профил

tipin

• Фен
  • Публикации: 1405
  • Одобрение: +29/-25
    • Профил
« Отговор #35 -: 30 Юни, 2017, 16:29 »
 Ах този лош чичко грък!!!

FCD

• Фен
  • Публикации: 3940
  • Одобрение: +118/-29
    • Профил
« Отговор #36 -: 30 Юни, 2017, 16:57 »
Да живеят всички БФС-та по всички земни кълбета.  :)

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #37 -: 30 Юни, 2017, 19:05 »

Започва да катализира някакъв мисловен процес при тях след днешните разкрития, а какво ли ще стане като излезе всичко, което има да излиза? Поздравление за тези, които вече прозряха истината и видно стават все повече и повече. Феновете на ЦСКА заслужават да знаят истината повече от всички други и жалкото е, че ще я научат от всеки друг, но не и от собственото си ръководство и платените му тролове и качулки тип Дърпутков, които отклоняват вниманието и проповядват агресия срещу хора и клубове, които нямат нищо общо с техните проблеми. Почнаха и да задават интересни въпроси. To be continued както се казва...

Цитат
Така, изчетох писмото на УЕФА и от там ми става ясно, че на 99.9% горим и догодина. Това да си го знаете отсега, да не режете вени и да не ревете, защото със сигурност Онлитата и Коцетата скоро ще започнат пак да ви продават надежди.

Преди седмица говорих за това писмо с Никола (аз не го бях чел), и той ме уверяваше, че ставало дума "само за спортните задължения". Добави, че "ако си платим спортните задължения (около 2млн), догодина играем". Сега чета писмото и там никъде не се говори за "спортни задължения". Говори се ясно и просто за "неудовлетворени кредитори". Никола в неговия бодряшки стил си го интерпретира като "само спортните задължения", аз пък си го интерпретирам като "30-те и кусур милиона дългове".

Ей това е нагледно технологията на фейкнюзовете, които ражда Никола. Интерпретира си сам по-възможно най-оптимистичния и нереалистичен начин фактите, и представя желаното за реалност.

Цитат
Изключително интересен мат'рял .
 По него излиза че основното което не приема УЕФА е неплащането на "спортните задължения" .

Все още обаче задълженията на стария ЦСКА не са платени, а кредиторите са ощетени, което е срещу основния смисъл на Член 12, т.е. защита на кредиторите и честността на състезанията.

Остава да гадаем дали ръководството са знаели че това е незаобиколимо условие . И защо не са предприели действия , каква изобщо е била стратегията им по отношение на  УЕФА и евро турнири .

Цитат
Така е , но поне засега изглежда че стремежа е да се протака с обжалвания .
 Освен това , не знам дали е било възможно клуба да поеме спортните задължения извън търга за активите . УЕФА не се интересува от търговската марка а от спортните задължения .
 Така  евентуално можехме да играем още тази година с всичките произтичащи позитиви .
 Сега лапнахме 2/3 от 3 годишния бан и тепърва ще плащаме .

Цитат
Ми това, ако е така, значи всичко е ясно и има два варианта:

1. Или Гришата плаша 8-те милиона и всички спортни дългове и го носим на ръце;
 2. Или следва да си събира багажа от Армията;

Аз се надявам и вярвам, че ни предстои вариант 1. Защо обаче не бе реализиран веднага, още преди 1 година, не съм наясно. Но, ако се реализира, ще прежаля 1-2 г без евротурнири. Но е време всичко да приключва.

Цитат
Добре де, но в такъв случай как и защо наистина АЕК ги пускат да играят и то със стария им коефицент? Те имаха доста повече дългове, пратиха ги в тяхната В група и се качиха нагоре с ново АД, нали? Каква е разликата между нас и тях? На нас проблемът ни е с "3-годишното правило". АЕК нямат такъв проблем, защото са фалирали през 2013-та, а играят в евротурнирите през 2017-та. Ние също ще можем да играем в турнирите през 2019-та. Може би ще сме с коефициента на старото ЦСКА (това не го гарантирам по никакъв начин), ако платим спортните задължения, но това няма да ни позволи да заобиколим "3 годишното правило".

Цитат
Мичо,"3 годишното правило" е създадено по няколко причини.Една от причините е да не могат дадени клубове да се освобождават от дълговете си чрез смяна на АД-то и т.н.Ако ние си платим спортните дългове (Защото според мен УЕФА ги интересува само тях) няма да бъдем в конфликт с правилата за финансовия феърплей и тогава вече УЕФА може да направи изключение и да ни пусне да играем.

Цитат
Това, че УЕФА "ги интересуват само спортните дългове" обаче са си твои интерпретации. Чест ти прави, че си признаваш, че е "според мен". Защото Кольо и Коцето щяха да напишат "100 процента е проверено и доказано".  [img width=28 height=28 alt=:fi298:]http://cska.bg/forum/images/smilies/fi_298.gif[/img]

Ако УЕФА ги интересуваха "само спортните задължения", тогава от какъв зор фалирахме? Щяхме да платим тези спортни задължения и да си протакваме десетилетия наред останалите дългове. Нали УЕФА не се интересува от тях, значи щяхме да си получаваме лиценз, пък кредиторите да се оправят. Що си мисля, че не е баш така...

Цитат
Между другото, това писмо на УЕФА ясно изяснява защо Лудогорец не са били засегнати от това "3 годишно правило". Защото не са имали текущи задължения на старото си АД, следователно смяната на правната форма на клуба не е оставила ощетени кредитори. При нас не е точно така.

Хубаво е да си изясняваме тези неща и да сме честни със себе си, а да не се говедоизираме.

Цитат
Има и друго.Сегашното АД на Лудогорец може да е поело всички активи(примерно членство в БФС) и пасиви на предишното им юридическо лице.

Цитат
Още нещо - аз се заблуждавах (повлиян от писанията на Никола), че с основаването на чисот ново първенство, ще можем да избегнем този текст за "придобиване на предимство по неспортен път". Тук обаче се оказва, че УЕФА има предвид преди всичко избягването на дългове, а не това,ч е си прескочил една или две дивизии.

Цитат
да ама два пъти от уефа  казваха  НЯМА ПРОБЛЕМ ЦСКА ДА ИГРАЕ ....... Toва просот не е вярно. От УЕФА никога не са казвали такова нещо.

Според мен просто е станал процедурен проблем, заради това, че БФС ни е издал евролиценз (тук той е един и същ с лиценза за първенство), а УЕФА е очаквала местния администратор (т.е. БФС) да приложи въпросното правило, когато  издава лиценз за Европа, докато БФС са очаквали УЕФА да приложат правилото. В онзи петък КАС в Лозана излезе със становище, че жалбата на ЦСКА е "оставена без последствия", защото  на тимът официално не му е отказвано да играе в Европа. Тогава УЕФА и БФС се усещат за гафа - едната институция чака другата да приложи "член 12", а втората очаква от първата да го направи... Затова се налагаше УЕФА да ни маха в последния момент.

Не виждам смисъл да се самозаблуждаваме и да се вкарваме в глупави конспирации. УЕФА се кланя на Домуса -  [img width=42 height=27 alt=:fi264:]http://cska.bg/forum/images/smilies/fi_264.gif[/img]

П.С. Тия 8 милиона за емблемата НЯМАТ НИЩО ОБЩО С ЕВРОТУРНИРИТЕ. Не знам откъде ви хрумна да правите връзка.
« Последна редакция: 30 Юни, 2017, 19:12 от El rio gigante »

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 716
  • Одобрение: +6/-4
    • Профил
« Отговор #38 -: 30 Юни, 2017, 19:50 »
Брей, какво виждат очите ми, припознавачи са си имплантирали мозъчни клетки?  :o :o :o

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #39 -: 01 Юли, 2017, 00:24 »
Време е да разберат, че не сме писали никакви "доноси" и, че не им е виновен Дунав , а Гриша Ганчев и ръководството им.

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 601
  • Одобрение: +32/-1
    • Профил
« Отговор #40 -: 01 Юли, 2017, 00:31 »
Едно мнение, под една от десетките теми за УЕФА, КАС, липсата на разум в новите софиянци и т.н., ми на прави впечатление с изключителната си краткост и практичност, то гласеше - "Съдете Ганчев, защото Ви лъже, че сте ЦСКА"  :)

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #41 -: 01 Юли, 2017, 00:32 »
Още преди два дни им написах "Пътеводител на заблудения цесекар" тук . Мисля, че голяма част от тях взеха да вдяват, защото ги заблуждават разни хора.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1115
  • Одобрение: +7/-0
    • Профил
« Отговор #42 -: 01 Юли, 2017, 00:51 »
Нищо не са започнали да вдяват. Тия ни приемат, ни предават. Имам чувството, че ако небесата се отворят и божествен глас им каже, че нямат право да играят в Европа, те пак ще си знаят -  УЕФА, БФС, Дунав, Гелосания и не знам още кой са в конспирация срещу четирите свещени букви. Бог и той ще стане част от заверата срещу каризмата. Все едно са Северна Корея.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #43 -: 01 Юли, 2017, 01:02 »
След тежко надрусване идва тежко и продължително време на абстиненция. Нужно е време за асимилиране на информацията в тежко затруднената мисловна дейност. Дай им време. Има някакви признаци на отрезвяване и постепенно осмисляне на фактологията при тези, които могат поне минимално да мислят, пък ще видим. Разните му там платени агентури и наркоманчета естествено, че все едно ще си знаят. С тях оправия няма.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5493
  • Одобрение: +68/-9
    • Профил
« Отговор #44 -: 01 Юли, 2017, 13:11 »
Трябва да си признаем, че ако БФС спазваше наредбите на УЕФА, на 29 май трябваше официално да обяви изваждането на ЦСКА-София за европейските турнити и нареди бараж за ЛЕ между 4-тия и Верея. След като продължи да обяснява, как ЦСКА-София е редовен участник с лиценз, единственото правилно беше да оставят баража за ЛЕ да е между 3-тия и Верея. Все още очаквам тяхно становище по случая след последното обжалване, но сигурно никога няма да получим такова.

ЦСКА 1948 според мен след няколко години ще стане наследник и продължител на историята на ЦСКА.