Автор Тема: Първа професионална лига  (Прочетена 14180 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Re: Първа професионална лига
« Отговор #31 -: 12 Юли, 2017, 12:48 »
Като почнат едни градушки и чудесии, после влага, после снегове... Няма да е удачно за работа. Прави ми впечатление, че кандидатите са прословутите "Органик Сълюшънс" и великотърновската "Хит", която работи по Лудогорец Арена и други стадиони и си е точно специализирана в ел.частта и осветленията. Предполагам, че би трябвало да изберат нея. Тя имаше по-рано интерес и за Русе, но явно комплексната поръчка с терена ги е отказала поради финансови или други причини, свързани с липса на опит с терени.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #32 -: 12 Юли, 2017, 17:47 »
Като почнат едни градушки и чудесии, после влага, после снегове... Няма да е удачно за работа. Прави ми впечатление, че кандидатите са прословутите "Органик Сълюшънс" и великотърновската "Хит", която работи по Лудогорец Арена и други стадиони и си е точно специализирана в ел.частта и осветленията. Предполагам, че би трябвало да изберат нея. Тя имаше по-рано интерес и за Русе, но явно комплексната поръчка с терена ги е отказала поради финансови или други причини, свързани с липса на опит с терени.
То пък опитните направиха един терен .. за чудо и приказ  :-\ . Само пари за зелена боя да има  ;)

Northolt

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 85
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #33 -: 12 Юли, 2017, 19:46 »
 :) Една прогноза за крайното класиране:

1-3
    Лудогорец (обичайния заподозрян )
    Левски (без коментар)
    Тире София (без коментар)

4-9 ( всеки от тези отбори има да доказва или опровергава нещо от миналия сезон)
    Дунав
    Ботев
    Славия
    Черно море
    Берое
    Локомотив Пд

10-12
    Пирин        (малко са ми загадка)
    Септември (първи сезон оцеляването им е приоритет)
    Етър          (първи сезон оцеляването им е приоритет)

13-14
    Верея   ( Въпреки треньора, напуснаха ги много и ключови играчи)
    Витоша (според моето мнение най-слабия в ППЛ)

Възможни са и изненади.... ;)

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 565
  • Одобрение: +19/-3
    • Профил
« Отговор #34 -: 12 Юли, 2017, 21:36 »
Според мен Пирин ще са много зле тоя сезон поради финансови проблеми. Може пролетта, общината като им гласува нов бюджет, да се вдигнат... или да не завършат сезона. За Септември - тая дългосрочна инвестиция в туризма не се знае колко е дългосрочна. Иначе съм съгласен, че всеки измежду нас, Ботев и Локото, Берое, Морето могат да завършат на местата след тройката. Славия едва ли ще са сила и през тоя сезон. Важното е пловдивските отбори колко ще издържат финансово. Също подозирам, че Етър може да има проблем по тая линия. Миналият сезон имаха ръководни драми.

Northolt

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #35 -: 13 Юли, 2017, 00:30 »
Мисля че, Славия този сезон ще изглеждат една идея по - добре от миналият,но....все пак е Славия ;D

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #36 -: 13 Юли, 2017, 10:50 »
Пирин и Верея са основни претенденти за изпадането, най-вече поради финансови причини. Млекарите разбраха, че фенове няма да намерят, а ППЛ е скъпо удоволствие. Без Томаш ще им е трудно да оцелеят. Пирин освен ако не изкарат пак някакви супер таланти от школата, също не виждам как ще успеят да запазят елитния си статут. Витоша имат подсигурен бюджет и са любимци на оня, така че според мен трудно ще ги помръднат този сезон.

ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

tsonkov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 57
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #37 -: 13 Юли, 2017, 11:18 »
Аз пък очаквам срещу нас да се вземат мерки още от първия  ни мач, а не както беше миналата година 'едва' след 8 -9 кръг, и финишираме 8-12 място.

Northolt

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #38 -: 13 Юли, 2017, 12:09 »
Пирин и Верея са основни претенденти за изпадането, най-вече поради финансови причини. Млекарите разбраха, че фенове няма да намерят, а ППЛ е скъпо удоволствие. Без Томаш ще им е трудно да оцелеят. Пирин освен ако не изкарат пак някакви супер таланти от школата, също не виждам как ще успеят да запазят елитния си статут. Витоша имат подсигурен бюджет и са любимци на оня, така че според мен трудно ще ги помръднат този сезон.

Ил.Илиев не е по-лош треньор от Томаш, но както ти каза парите може и да са проблем. За Витоша не знам, ако ги подпират може и да останат. То формата е такъв че, може да ги подпрат последните два-три мача.
« Последна редакция: 13 Юли, 2017, 12:18 от Northolt »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #39 -: 13 Юли, 2017, 12:44 »
Мисля че, Славия този сезон ще изглеждат една идея по - добре от миналият,но....все пак е Славия ;D
Малко съм скептичен към това твърдение. Щом са опрели до нашата "звезда", явно и там нещата не стоят добре:
http://football24.bg/novina/174105-slaviya-pribira-anton-ognyanov

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 618
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #40 -: 13 Юли, 2017, 14:28 »
На мен пък, добрата стара Славия ми хареса, какъв футбол практикува през миналия сезон. Самоо двамата селинджъри на вратата подразниха, даже Чичо не толкова, колкото портиерите.

Northolt

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #41 -: 13 Юли, 2017, 15:31 »
Малко съм скептичен към това твърдение. Щом са опрели до нашата "звезда", явно и там нещата не стоят добре:
http://football24.bg/novina/174105-slaviya-pribira-anton-ognyanov

На тумбака не му се дават пари. Прибира куцо и сакато по принцип. А иначе имат добри млади играчи, липсваше им добър треньор. Но са абсолютно непредсказуеми

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #42 -: 13 Юли, 2017, 16:45 »
На Венци тотаджиите са наистина непредсказуеми. На моменти си мисля, че нарочно се правят на умрели лисици. Но не може да му се отрече, че с пиперливия си език казва доста истини въпреки че и той е в кюпа с лайната. От години наред изкарват добри футболисти и ги пласират в чужбина. Поне по този елемент има някаква полза от съществуването на отбора им с 300 човека вярна публика ...
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #43 -: 13 Юли, 2017, 16:53 »
На Венци тотаджиите са наистина непредсказуеми. На моменти си мисля, че нарочно се правят на умрели лисици. Но не може да му се отрече, че с пиперливия си език казва доста истини въпреки че и той е в кюпа с лайната. От години наред изкарват добри футболисти и ги пласират в чужбина. Поне по този елемент има някаква полза от съществуването на отбора им с 300 човека вярна публика ...

Отборът е с доста по-голям потенциал откъм публика, просто хората са ядосани на или обезверени от Венци. Познавам няколко човека от Овча купел, всички казват че са за Славия и всички отричат да са стъпвали на стадиона от поне 10 години. Иначе тук [size=78%]https://www.sportal.bg/news.php?news=674237[/size] се сочи, че са направили трансфер. Остава да се разбере сумата и отбора, че да не се окаже, че не са били компютри, а компоти...
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #44 -: 14 Юли, 2017, 18:07 »
Честита Нова Първа Хиперкюб Лига, сезон 2017/2018 г.! Днес от 18:45 часа започват да се коват основите и новите циркови висини на невероятната космическа супер ППЛ от отборите на Етър и Локомотив Пд... в Ловеч. Докато Литекс ще играе в София. Междувременно стана ясно, че най-вероятно ние ще направим сефтето на новата "Тича" на второто домакинство на Черно море в трети кръг, като не бива да забравяме, че всяка заповед е предпоследна.

https://www.sportal.bg/news.php?news=674407