Автор Тема: Лига Европа (Europa League)  (Прочетена 8571 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
Re: Лига Европа - сезон 2017/2018 (Europa League 2017/2018)
« Отговор #15 -: 19 Юни, 2017, 21:35 »
Съгласен най-добрата новина се случи !
Кой чел , чел , кой не е, да е ..... 
Ония да си ближат " раната люта "  и дето имаше пост във фейса   да се оплачат на арменското УЕФА   ;D ;D ;D

jimi_hendrix

• инжИнера
  • Нов
  • *
  • Публикации: 19
  • Одобрение: +0/-0
  • Седя и мисля, по едно време, гледам - а, само седя
    • Профил
« Отговор #16 -: 19 Юни, 2017, 21:46 »
Ето как ни виждат на техния сайт:
http://fcirtysh.kz/news/791-nash-sope-nik-fk-dunav.html
http://fcirtysh.kz/news/791-nash-sope-nik-fk-dunav.html

Не се подвеждайте от надписа Вчера 17:37 - все пак Павлодар е малко по на изток от нас и имаме 2-3 часа разлика.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1324
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #17 -: 19 Юни, 2017, 21:47 »
Чудесен ден за дунавската демокрация, честито на всички милеещи за клуба! И като си помисля само, колко беше трънлив пътя до тук и колко нерви похарчихме, удоволствието и удовлетворението е неописуемо, а това съчетано с факта, че през юли ще си бъда в Русе, просто не знам къде ме хвърля! Мед ми капе от сърцето, can't wait  :D

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2013
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #18 -: 19 Юни, 2017, 21:50 »
Ясно, прочетох и в другата тема и затова си изтрих мнението. Щом е за добро, нека си стои затворена. А аз като един от критиците за действията на ръководството, няма как да не ги поздравя за действията, които предприеха и се вслушаха и довериха в думите на няколко души. Силно се надявам да продължим в тази посока, а подкрепата на феновете към отбор от тук нататък ще е още по-ревностна.
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #19 -: 19 Юни, 2017, 21:52 »
Дунав е бялата лястовица на българския футбол!
Иска ми се отборите от четвърто място надолу да последват примера и да възстанат, защото само така ще бъдат изметени всички боклуци.

boti4eli

• Фен
    • Профил
« Отговор #20 -: 19 Юни, 2017, 21:59 »
....Силно се надявам да продължим в тази посока, а подкрепата на феновете към отбор от тук нататък ще е още по-ревностна.
И не само, сигурен съм, че клубът ще набере доста широка подкрепа от неутралния футболен фен. В карайна сметка, истината за хартиеното оранжево тигърче, с има-няма едногодишна история, лъсна с пълна сила!

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3578
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #21 -: 19 Юни, 2017, 23:16 »
....Силно се надявам да продължим в тази посока, а подкрепата на феновете към отбор от тук нататък ще е още по-ревностна.
И не само, сигурен съм, че клубът ще набере доста широка подкрепа от неутралния футболен фен. В карайна сметка, истината за хартиеното оранжево тигърче, с има-няма едногодишна история, лъсна с пълна сила!
Току-виж сме станали новата национална "кауза" след Лудогорец. Защо пък не?  ;)

Valan

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 89
  • Одобрение: +5/-0
    • Профил
« Отговор #22 -: 19 Юни, 2017, 23:32 »
Знаят ли се точните дни и часове на мачовете?Защото съм сигурен,че ще бъде лудница за билети!

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #23 -: 20 Юни, 2017, 00:11 »
Знаят ли се точните дни и часове на мачовете?Защото съм сигурен,че ще бъде лудница за билети!
Ще бъде лудница ако някой не реши да препечели лесно пари ... Повече от 20 лв е нереално за билет от 1 квалификационен кръг на Лига Европа и при всичките уважения към съперника срещу Иртиш. Да, събитието е уникално по рода си, но все пак някой трябва да помисли за стандарта в града и, че отпуските ще са започнали. Не искам да съм мрънкало или нещо от сорта, но така смятам. Иначе часа на мача в Казахстан ще е 100 % преди 17, да не кажа и по-рано наше време. Ответния мач вече ще зависи по схемите на УЕФА за ТВ права, домакини от дадената страна в същия ден, аз прогнозирам 18 ч, което вероятно ще е тежичко за игра, но каквото такова...
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5609
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
« Отговор #24 -: 20 Юни, 2017, 01:43 »
Честито второ участие на Дунав в международни турнири! Много се изписа в темата за Лига Европа, материал за цял сезон имаме. Толкова емоции, безсънни нощи, няма край. Маратонът тепърва предстои. Всичко е като сън, къде бяхме преди 2 години, къде сме сега. Мечтаем смело.

Интересно, дали ще има чартър до Павлодар, ако да, ще има места и за фенове. Дали има навити? Ако стигнем по някакъв начин до втори кръг, ще има солидно присъствие при гостуването в Белград, ако Цървена звезда се класира също.

boti4eli

• Фен
    • Профил
« Отговор #25 -: 20 Юни, 2017, 03:06 »
Интересно, дали ще има чартър до Павлодар, ако да, ще има места и за фенове. Дали има навити? Ако стигнем по някакъв начин до втори кръг, ще има солидно присъствие при гостуването в Белград, ако Цървена звезда се класира също.
Мисля си, че със сигурност полета до Павлодар за футболистите трябва да е чартърен, първо е по-евтино и второ за тази дестинация много по-удобно, като идеята да пътуват и фенове е чудесна (от финансова и от емоционална гледна точка), но проблемът тук би бил, че най-вероятно ще се наложи полета да е поне 2-3 дена преди мача, което е неудобство за феновете! Между другото в Уикипедия се споменава, че в Павлодар живеят 475 българи и ако е вярно това, надяваме се на подкрепа от тяха страна! Колкото до евентуалният втори кръг и Ц.З. нещата там са доста по-лесно осъществими, но до там да стигнем  :)  "Мала Маракана" е нещо невероятно и обещаваме на колегата сърбин да направим всичко възможно да не пътуват 5000 км. за втория кръг!
« Последна редакция: 20 Юни, 2017, 07:33 от boti4eli »

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 617
  • Одобрение: +36/-2
    • Профил
« Отговор #26 -: 20 Юни, 2017, 11:57 »
Ще бъде лудница ако някой не реши да препечели лесно пари ... Повече от 20 лв е нереално за билет от 1 квалификационен кръг на Лига Европа и при всичките уважения към съперника срещу Иртиш. Да, събитието е уникално по рода си, но все пак някой трябва да помисли за стандарта в града и, че отпуските ще са започнали. Не искам да съм мрънкало или нещо от сорта, но така смятам. Иначе часа на мача в Казахстан ще е 100 % преди 17, да не кажа и по-рано наше време. Ответния мач вече ще зависи по схемите на УЕФА за ТВ права, домакини от дадената страна в същия ден, аз прогнозирам 18 ч, което вероятно ще е тежичко за игра, но каквото такова...
  Ванчо, за мрънкалото не се притеснявай.  :)  Обаче аз, за билети се притеснявам и то много, ако в мача "на откриването" с Локо (Пд) беше модерно да си на стадиона, то в мача с Иртиш ще е нещо в повече. Настръхвам при мисълта, че може да не съм на Градския при мач на Дунав. Така, че за мен цената на билета би била пропорционална на шанса ми да съм на стадиона.
Преди седмица, майка ми беше на гости и казва - "...искам на мач, с Рома бях еди-къде си седнала"  ;D  , ей тия моите сладури, големи фенове на нашите момчета.
А как ми се ходи на Мала Маракана у Београду... ::)
« Последна редакция: 20 Юни, 2017, 11:59 от Faas »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
« Отговор #27 -: 20 Юни, 2017, 14:42 »
Ако щете вярвайте, но това , което се случва в момента съм го сънувал преди 30-35 години - стадион с осветление и Дунав в евротурнирите. Нямам спомен, обаче с кой точно отбор играхме в съня ми, но беше велик западен отбор. Вече вярвам, че и това ще се случи сокоро ... Просто допреди година - две си мислех, че това ще си остане само там - в сънищата .

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #28 -: 20 Юни, 2017, 14:57 »
Мечтаехме за Първа лига, мечтаехме да не изпаднем, мечтаехме за 6-цата, мечтаехме за 4-та, мечтаехме да влезем вместо тирето... Доскоро след всяка следваща изпълнена мечта смятах, че трябва да се приземим и да спрем. Но съдбата обича силния и борещия се. Вече съм спокоен и вярвам в този отбор, че таванът му не е дотук. Последователната работа на спортно-техническия екип няма как да не продължи да дава плодове. Единствено и само мутренската реалност би могла да ни ''приземи'' там където ни искат повечето ръководни тела и клубове. Но напук на всичко това, събитията от последните два дни доказаха, че колкото и малки да сме, не сме съвсем беззъби срещу ширещото се беззаконие и интересчийство. Наистина вярвам, че този отбор няма да спре дотук и ще продължи да ни кара да мечтаем за нещо ново. Все си викам нека нещата станат по-бавно, но съдбата казва ''няма бавно, достатъчно чакахте'' ;)))) Трагедии при отпадане не трябва да се правят, но е някак изкушаващо да си представиш и помечтаеш как любимия отбор образува нерви и на синия гранд след като се изгаври с оранжево-червеното недоразумение наричащо себе си ЦСКА като отстрани стар техен познайник. Мечтите се безплатни, но не са лишени от смисъл и покритие в случая на Дунав. Наистина мечтаем още по-смело и вярваме във Веско, Ивайло Петков и момчетата. Напред, Дракони ! Покорете нови висини !
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

tipin

• Фен
  • Публикации: 1658
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
« Отговор #29 -: 20 Юни, 2017, 15:35 »
 Толкова напрежение и безсънни нощи последните дни, че още не мога да осмисля и да се зарадвам на 4-то място на Дунав :) !!!!
 И вече в ЛЕ!!!