Добавени събития

• Лига Европа: Иртиш (Павлодар) - Дунав (Русе) 1:0: 29 Юни, 2017

Автор Тема: Иртиш (Павлодар) - Дунав (Русе) 1:0  (Прочетена 17856 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
Re: [29.06 || ] Иртиш (Павлодар) - Дунав (Русе)
« Отговор #30 -: 19 Юни, 2017, 20:37 »
Ами то и без това за гмо-феновете останаха само два шанса да се завърнат на европейска сцена тази година: контролните им мачове на лагера в Австрия, или припознаване на някой измежду Лудогорец, Левски, Дунав и Ботев. Залагам на припознаването, така и така го правят вече цяла година, да си избират между орли, говеда, дракони и папагали и да действат. Време има!  ;D
Иначе сериозно нямаме никакви преки впечатления от Иртиш, което може да наклони везните в тяхна полза. Ние сме най-силни, когато сме добре подготвени за съперника, а тук време няма. Отделно сме в началото на подготовката си, уморени след дългия сезон, нови момчета в отбора, все сериозни препятствия. Без да ми се сърдите, прогнозирам отпадане, но не ми пука особено. Важното е, че справедливостта възтържествува и се завръщаме на европейската сцена след 42 години. Нека да благодарим на футболистите, че направиха една мечта реалност и да се насладим на предстоящите двубои. Само ДУНАВ!

goranoff

• Напредващ
  • Публикации: 109
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
« Отговор #31 -: 19 Юни, 2017, 20:40 »
http://fcirtysh.kz/

Официалната страница на отбора.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #32 -: 19 Юни, 2017, 20:40 »
Но мисля, че играчите ни са в добра спортна форма именно заради кратката пауза и се освежиха за 2 седмици. Имаме своите шансове, най-големият ни враг е пътуването. Трябва да се измисли нещо, за да се неутрализират тези ефекти.
Only the dead fish follow the stream

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #33 -: 19 Юни, 2017, 20:43 »
Нашият скаут има ВСИЧКИТЕ им мачове на Иртиш, така че ще има подготовка доста здрава :)
Only the dead fish follow the stream

goranoff

• Напредващ
  • Публикации: 109
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
« Отговор #34 -: 19 Юни, 2017, 20:51 »
https://www.transfermarkt.de/irtysh-pavlodar/kader/verein/10540/saison_id/2016/plus/1
https://www.transfermarkt.de/fk-dunav-ruse/kader/verein/19780/saison_id/2016/plus/1

Знам, че това нищо не означава, но просто за съпоставка съставите ни и цените на играчите.  ;D

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
« Отговор #35 -: 19 Юни, 2017, 20:57 »
Аз от следобед им изгледах поне 10 репортажа и сега си търя цял мач последните кръгове.... Колкото повече им гледам, толкова повече се надъхвам, че не са нищо особено.

п.п. Регистриран бях в този форум може би около преди 10 години... По мое мнение след спорове с El Rio  и негова/или администраторска намеса бях не с бан, а с дел на акаунта... Дълго време не можех да приема обидата за цензура във форума. Определено в дадени моменти имаше такава. За това се регистрирах на ново с доста груб ник....manipulator.... Определено в дадени моменти го смятах за такъв. В последните 20 дена, мисля че човека си заслужи моето, и на поне 1/2 град уважението. В негова чест си посипвам главата с пепел и си връщам стария ник. Респект Дидо.

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
« Отговор #36 -: 19 Юни, 2017, 21:01 »
Трябва много да го черпим, а се оказва че на мен чисто географски ми е по-лесно.....само да ми падне :)
БФС, свине, ешафода ви зове!

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2015
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #37 -: 19 Юни, 2017, 22:02 »
Не мисля, че са кой знае какъв противник. Имаше къде-къде по сериозни, които можеха да ни се паднат. Войводина и Бейтар примерно си бяха за притеснение. Като гледам, единственото име, което съм чувал е на Джа Джедже, който игра срещу Лудогорец с Черноморец Одеса, а след това с Динамо Минск срещу Черно море. Като им гледам статистиката - могат да боят всички и да паднат от всички. Според мен сме равностойни противници и шансовете ни са изравнени отвсякъде. :)
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

jimi_hendrix

• инжИнера
  • Нов
  • *
  • Публикации: 19
  • Одобрение: +0/-0
  • Седя и мисля, по едно време, гледам - а, само седя
    • Профил
« Отговор #38 -: 19 Юни, 2017, 22:16 »
Разгледах им щаба на Иртиш - 12 души с Херо. На външен вид снимката на Херо изглежда най-добре, но погледът на доктора им е такъв, че ми се иска да пийна чашка водка с него  :)
А сега сериозно - има ли кой да предложи на реванша в Русе една томбола по 1 левче (без да се нарушава закона за хазарта) с една единствена награда - един човек да пътува с отбора до Белград и обратно. Само какво става ако не се класираме - например в такъв случай събраните пари - на ДЮШ.  :-[

Kamen Lazarov

• Напредващ
  • Публикации: 110
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #39 -: 19 Юни, 2017, 22:18 »
Гледате ли ГОЛ по България он аир ?

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #40 -: 19 Юни, 2017, 22:26 »
Разгледах им щаба на Иртиш - 12 души с Херо. На външен вид снимката на Херо изглежда най-добре, но погледът на доктора им е такъв, че ми се иска да пийна чашка водка с него  :)
А сега сериозно - има ли кой да предложи на реванша в Русе една томбола по 1 левче (без да се нарушава закона за хазарта) с една единствена награда - един човек да пътува с отбора до Белград и обратно. Само какво става ако не се класираме - например в такъв случай събраните пари - на ДЮШ.  :-[
Ако бяхме домакин в първия мач с Иртиш щеше да е по-добре да се предложи пътуване до Павлодар, че там едва ли ще иамт подкрепа нашите момчета.
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #41 -: 19 Юни, 2017, 23:54 »
Дали не може да се организира някакъв чартър за феновете на Дунав от Букурещ ? Мисля си, че 60-80 човека може да се съберем.
Единственото нещо, което исках от жребия е да ни се падне дестинация, която е възможно да посетим, а ние се натресохме на най-големият кур.. Хубавото е, че ако отстраним Иртиш ни чака перфектно гостуване в Белград !

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #42 -: 20 Юни, 2017, 00:11 »
Честита победа над Остапбендеровци в български кожи.После може да се опитат да ни я изкарат през г..а, но да се наслаждаваме на момента.Гледам едни реклами за медикаменти почистващи дебелото черво от шлака 😆. Днес по обед, УЕФА почисти дебелото черво на БФС от червена шлака. Но несъмнено има още за чистене. А сега едно предложение как да увеличим бройката на зрителите на стадиона.Пускаме 2000 души със жълти светлоотразителни жилетки като охрана.Все пак живеем в несигурни времена 😂. Като при добро желание охраната може да достигне и числото 4000.Кетъринг-1000 души. Поне 500 могат да дойдат в спортни екипи и да подават топките 😄. Фотографи-200.Още 200 продават семки и гевреци 😅😅😅. Долу горе докарахме 6000.Редовни зрители-6000 и общото число става 12000. Сметките излизат.Нещо като протестиращи, на които им е забранено да протестират блокирайки дадена улица , но те запачват да дефилират по пешеходните пътеки като хем не нарушават забраната, хем блокират улицата.Але. 😉

tipin

• Фен
  • Публикации: 1692
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #43 -: 20 Юни, 2017, 00:47 »
 Ама многи добра идея - 6 хиляди доброволци или стюарди с жълти жилетки.
 Един ред зрители, един ред стюарди. Даже жилетките предварително ще ги сложим на седалките.
« Последна редакция: 20 Юни, 2017, 00:49 от tipin »

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #44 -: 20 Юни, 2017, 00:57 »
То хубаво, ама не остана място за футболистите.