Новини: ПРАВИЛА НА ФОРУМА || ФОРУМЪТ Е ДОСТЪПЕН САМО ЗА РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ! Ако имате проблеми с регистрацията, обърнете се към: office@fcdunav.eu

• 25 Септември, 2017, 12:50

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: ВК Дунав Русе - Висша Лига - сезон 2017/2018  (Прочетена 1943 пъти)

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 137
    • Профил
Re: ВК Дунав Русе - Висша Лига - сезон 2017/2018
« Отговор #30 -: 12 Септември, 2017, 20:05 »
И Община Русе какво прави в публично-частно партньорство със замърсителя на града?

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10044
    • Профил
« Отговор #31 -: 12 Септември, 2017, 21:16 »
Ако това според някой е Дунав, има нужда от моментален преглед, както и този решил това нещо да е лого на Дунав Русе.
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
  • Публикации: 2695
    • Профил
« Отговор #32 -: 12 Септември, 2017, 22:38 »
Съществуването на този цирей на русенска територия не започна добре - при инсталиране на мощностите загина човек, смазан от хидравлична преса. Струва ми се, че няма и да завърши добре. Въпреки че представител на Община Русе не присъства на пресконференцията, очевидно е, че и тя е страна в т.нар. "публично-частно партньорство". Това също не говори добре за тях и нищо чудно ако проблемът със замърсяванията не бъде решен, гражданите на Русе да преминат към по-радикални действия - както към замърсителите, така и към общината.

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 381
    • Профил
« Отговор #33 -: 13 Септември, 2017, 14:24 »
Като цяло има нещо много сбъркано ?!?! Не можеш да променяш логото с подобно червено недоразумение, вероятно и екипите ще са в някакви странни цветове, нищо общо с досегашните ! Не виждам логика да се играе "Б" група във Булстрад арена, въпреки, че по мое мнение русенски спорт в тази зала трябва задължително да има, но мач Дунав - Ябланица на 5лв вход е меко казано нелепо ?! Новите ръководители трябва доста сериозно да се замислят какво правят ако искат да има публика..
Относно новите попълнения - това са 5 човека от Доростол, включително двете наши си момчета + още 3ма, единия от които бившия национал Костадин Стойков. Тренировки има май всеки ден от 5 часа в зала "Дунав", аз снощи минах да хвърля едно око, ако някой е заинтересован може да мине.

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 464
    • Профил
« Отговор #34 -: 13 Септември, 2017, 15:17 »
 А аз, апелирам публиката да избере здравословно бъдеще пред червеният килим на тоя изрод на Менделеевата таблица. Бъдете умни и отговорни!
"ISTINATA", съжалявам братче, уважавам те като съфорумник и съм сигурен , че си голям фен на волeйбола.

ISTINATA

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #35 -: 14 Септември, 2017, 12:53 »
Faas, аз съм фен на Дунав и на спорта, гледам всичко с марка "Дунав", когато мога, от футбол, баскетбол и волейбол, през тенис на маса до бокс :) Град като Русе е задължително да има на първо място футбол и абсолютно задължително още поне един колективен спорт на високо ниво, волейбола е перфектния избор :)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 2695
    • Профил
« Отговор #36 -: 14 Септември, 2017, 22:03 »
Faas, аз съм фен на Дунав и на спорта, гледам всичко с марка "Дунав", когато мога, от футбол, баскетбол и волейбол, през тенис на маса до бокс :) Град като Русе е задължително да има на първо място футбол и абсолютно задължително още поне един колективен спорт на високо ниво, волейбола е перфектния избор :)
Така е, но основният спонсор не е удачен вариант, поне докато не промени действията си по отношение замърсяванията на въздуха в Русе.

ISTINATA

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #37 -: 14 Септември, 2017, 23:25 »
NITRO, че замърсяват да така е, но не замърсяват само те със сигурност. И ако някой си мисли, че ще спрат да замърсяват просто така жестоко се лъже и в тази връзка така и така замърсяването няма да спре, поне да направят нещо за града... Тровеното ще си продължи, но пък поне да направят силен волейбол... Според мен пак е по-добре от колкото само да ни тровят...

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 137
    • Профил
« Отговор #38 -: 15 Септември, 2017, 08:27 »
Няма как да знаем дали Монтюпе ще спре или няма да спре да замърсява - това зависи от натиска на русенци. Иначе е много удобно да констатираме, че нищо няма да стане, за да си оправдаем подкрепата за отбор-ПР на Монтюпе.
Всъщност дори да искам да си затворя очите за това кой стои зад ВК Дунав и просто да си подкрепям отбора, Монтюпе не ми дават, защото заводското им лого и цветове са там, а не тези на Дунав. Това оранжево-червено може да е символ на цвета на някое от изпаренията им, но не и на Дунав. Пълна подигравка и с марката "Дунав", и с интелигентността на русенци.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 537
    • Профил
« Отговор #39 -: 15 Септември, 2017, 10:40 »
Стига глупости, ако вложат тези 500 000 да си оправят мизериите, вместо да ги дават за волейбол, много е вероятно нещата да се подобрят значително с качеството на въздуха, поне що се отнася до замърсяването от тяхна страна. Съвсем отделна тема е, че те далеч не са единствените, които тровят въздуха, дори е възможно да не са и най-големите виновници. Ама нали така е доста удобно, да се прекарат едни парички през спортен клуб, много лесно може част от тях да се отклони в определена посока... ;)