Автор Тема: Лига Европа - сезон 2017/2018 (Europa League 2017/2018)  (Прочетена 26912 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Re: Лига Европа - сезон 2017/2018 (Europa League 2017/2018)
« Отговор #30 -: 01 Юни, 2017, 14:28 »
Тук вече общината е изцяло отговорна. Ако искаме нещо, то официално представителство на фенклуб и фенове - пред Кораба. Наистина би било уникално тъпо това да се случи. Да играем в Европа пред 6000 фена. Боже опази! По-скоро ще влязат с вратите и пак по стълбове и дървета както сварят.  :)

Slex

• Фен
  • Публикации: 1173
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
« Отговор #31 -: 01 Юни, 2017, 14:30 »
Не са най важното приходите. Имаше една реклама на MasterCard, ако се сещате.

bg_user

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 82
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #32 -: 01 Юни, 2017, 14:35 »
Ами нали за това говорим, FCD, че не сме готови - от тия 6 000, 10 % за гостуваща агитка (нали не мислиш, че гостите ще ги сложат в клетката?), буферна зона и накрая я има 5 000 места за русенци, я не. Ръководството също очаквам да бухне билетите по 20 лева, че ако не и повече ако ни се падне Звезда или Рейнджърс и ти гарантирам една камара разочаровани хора, които може после да спрат да ходят по мачовете във вътрешното първенство. Надявам се да не съм прав за последното, защото победи пред 1 000 души са едно, пред 10 000 друго (това поне няма какво да ти обяснявам). Ще видиш, че ще изкочат и други неща. А и като гледам възможните съперници си има доста прилични отбори, които не са кой знае какво като имена. На мен от отбори от Македония, Азербейджан или Черна Гора не ми се ще да отпаднем.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2044
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил
« Отговор #33 -: 01 Юни, 2017, 14:36 »
Честита ЛЕ и от мен....И в най-смелите си мечти не съм си и помислял .........Освен ,че не съм в Бг даже не знам на кой свят съм и .....ИСТИНА ЛИ Е ВСИЧКО ТОВА? ??? ?
               САМО ДУНАВ!!!!!!!!!!!
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Kamen Lazarov

• Напредващ
  • Публикации: 110
    • Профил
« Отговор #34 -: 01 Юни, 2017, 14:37 »
Какви 6000 не по малко от 15 000 ще са желаещите да гледат домакинството на Дунав с/у които и да е отбор от Лига Европа !!! Да се стягат и да оправят стадиона ОЩЕ СЕГА !!!!!!!!!!!!
« Последна редакция: 01 Юни, 2017, 14:40 от Kamen Lazarov »

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #35 -: 01 Юни, 2017, 14:40 »
bg_user, нека имаме такива проблеми за решаване. Честно ти казвам с чиста съвест!  ;D Има и нещо друго. Ако в краен случай в някой кръг се наложи да играем в София, то може и от там да спечели много клубът. Поне аз досега накъдето съм сондирал мнения, сме симпатични и се харесваме на доста други неутрални фенове и привърженици дори на софийските отбори. Всички казват, че при евентуална игра в София техните фенове ще дойдат и ще ни подкрепят на 100% като български отбор. И не знам защо ни съпоставят като диапозитив с Лудогорец. А де? Така че където и да играем, съм убеден, че ще е пред доста фенове. Разбира се, няма да се изпусне това да е в Русе, но ако кметЯ иска, може да го направи. Ако не иска, ще си намери хиляда извинения и пак няма да го направи. То не е нещо, което да се налага да се строи небостъргач.

thered1

• Нов
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #36 -: 01 Юни, 2017, 14:43 »
И аз не мога да повярвам, че Дунав са в Лига Европа.Успех.Ние го заслужихме заради всичко,което преживя клуба.Дано да има много повече от обявените 6000 места.

Biserr

• Временна
  • Стартиращ
  • *
  • Публикации: 43
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #37 -: 01 Юни, 2017, 14:49 »
Искрено се удивлявам на способността ни "Каквото и да предстои, имаме за какво да мрънкаме". Дайте да се порадваме на сбъднатата мечта. А пък колко ще са местата, колко ще е цената и т.н. да е на втори план. Ако искате да откажем участие в ЛЕ заради малкото места, а?

ПП не казвам, че общината и докторът трябва да бездействат и се надявам да намерят правилния подход. Казвам ДНЕС ДА СЕ РАДВАМЕ, А НЕ ДА МРЪНКАМЕ!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #38 -: 01 Юни, 2017, 14:53 »

ПП не казвам, че общината и докторът трябва да бездействат и се надявам да намерят правилния подход. Казвам ДНЕС ДА СЕ РАДВАМЕ, А НЕ ДА МРЪНКАМЕ!

Ами не, това казваш. Няма време за аху-ихи. Ей така от празници останахме без отбор в Русе за 1 година, щото много празнуваха всички и се радваха. Всеки път има нещо недонаправено. Да не говорим, че да не стана така, че другите ремонти не свършат преди началото на новия сезон, стадионът пак се окаже "строителна площадка" без акт 16 и негоден да приема мачове. Тези неща трябва да се питат навреме и да се решават навреме, защото после пак ще има "какво стана". Не ви ли стига цирка, който стана тази година?

Only the dead fish follow the stream

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 333
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #39 -: 01 Юни, 2017, 14:54 »
Във връзка с обявяването на баражната двойка за ЛЕ ще си позволя да пейстна 2 коментарa по темата:

"Ако не друго поне нашата първа лига е най интересната в света, до последния кръг никой не знае за какво се бори:)"

"2-рия няма играе в ЛЕ. Третия ще играе бараж срещу 7-я. Четвъртия ще играе директно в ЛЕ. Браво Боби! Браво Михайлов! Браво Преслава!"

;D
« Последна редакция: 01 Юни, 2017, 15:06 от weeny da pooh »
ихтамнет

mainata

• Нов
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
« Отговор #40 -: 01 Юни, 2017, 14:56 »
Момчета, това че са казали 6 000 нищо не значи, да не би говедата да не ползват сектор Б за това че няма седалки?

Пускайте си билети за позволените сектори, но отворете всички входове да се влиза навсякъде и няма проблем. Единствения сектор който няма да може да ползвате най-вероятно е клетката и ако се паднете с отбор с гостуващи фенове ще трябва да отделите място за тях някъде където има седалки, останалото не е проблем.

Biserr

• Временна
  • Стартиращ
  • *
  • Публикации: 43
    • Профил
« Отговор #41 -: 01 Юни, 2017, 14:58 »

Ами не, това казваш. Няма време за аху-ихи. Ей така от празници останахме без отбор в Русе за 1 година, щото много празнуваха всички и се радваха. Всеки път има нещо недонаправено. Да не говорим, че да не стана така, че другите ремонти не свършат преди началото на новия сезон, стадионът пак се окаже "строителна площадка" без акт 16 и негоден да приема мачове. Тези неща трябва да се питат навреме и да се решават навреме, защото после пак ще има "какво стана". Не ви ли стига цирка, който стана тази година?

Няма да влизам в спор какво ти казваш, че аз казвам, при положение, че съм написал какво казвам и какво не казвам... Мрънкането по форума и фейса колко лошо е всичко, заглушава хубавото. Направо ми прилича на съжденията от преди седмица-две, че ЛЕ не ни била трябвала, щото щяла да ни навреди на финансите, на подготовката и на самочувствието.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #42 -: 01 Юни, 2017, 14:59 »
За мачовете с Марибор Левски са били слагали седалки в сектор Б, които после са били махнати. По същия начин правят и Лудогорец Разград в сектора с гостуващи фенове. Както трябва да направим и ние в нашия такъв, за да може да се настанят гостите.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #43 -: 01 Юни, 2017, 15:03 »
Ходил съм на мач на Астра в Гюргево срещу Залцбург и там гостите си бяха настанени в точно същия тип клетка като нашата в Русе, така че не виждам причина при нас гостуващата агитка (в случай, че има такава) да не бъде там. Наистина е кофти новина това с капацитета и ако има вариант да се оправи предвид кратките срокове следва да се сложи поне на още един сектор такива. И тук опираме до въпроса дали все пак не е по-добре да си имаме едно качествено съоръжение и отбора да играе на едноименния стадион в квартал Здравец. Ако се замислим във всеки град в Западна Европа отборите играят в даден квартал, а не е цвъкнат стадиона им на центъра на града (разбира се тук опира въпроса къде ще играе Локо Русе например), но все пак нали г-н Симеонов е взел базата за срок от 30 години.
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #44 -: 01 Юни, 2017, 15:04 »

Няма да влизам в спор какво ти казваш, че аз казвам, при положение, че съм написал какво казвам и какво не казвам... Мрънкането по форума и фейса колко лошо е всичко, заглушава хубавото. Направо ми прилича на съжденията от преди седмица-две, че ЛЕ не ни била трябвала, щото щяла да ни навреди на финансите, на подготовката и на самочувствието.
Стига с това мрънкане. Говорим за съвсем реални и сериозни проблеми, които трябва да се решат в интерес на всички ни. Никой не иска нищо да заглушава. Заглушава го кмета с това си изказване, че ще допусне стадионът ни да бъде полупразен в ЛЕ и това носи съответната реакция - логична и съвсем оправдана. Няма време първо да се "радваме", после по програма да се сетим в последния момент, че нещо не е много както трябва.