Новини: ПРАВИЛА НА ФОРУМА || ФОРУМЪТ Е ДОСТЪПЕН САМО ЗА РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ! Ако имате проблеми с регистрацията, обърнете се към: office@fcdunav.eu

• 11 Декември, 2017, 19:01

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Анкета

Ще бъде ли допуснат Дунав до мач - бараж за евротурнирите ?

Да
35 (94.6%)
Не
2 (5.4%)

Общ брой гласове: 37

Гласуването приключено: 01 Юни, 2017, 12:27

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - ЦСКА-София 1:0: 31 Май, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - ЦСКА-София 1:0  (Прочетена 6751 пъти)

Дунав РС

• Нов
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София 1:0
« Отговор #240 -: 03 Юни, 2017, 17:25 »
В момента две дечица ритат топка пред блока и се отъждествяват с Карагарен и Аясс. Мисля, че това говори достатъчно за успеха на Дунав през измианлия сезон.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 595
    • Профил
« Отговор #241 -: 03 Юни, 2017, 17:41 »
https://mobile.sportal.bg/news.php?category=&id=667408
   ЦСКА-.....твърди, че е N° 1 по посещаемост в първенството.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10160
    • Профил
« Отговор #242 -: 03 Юни, 2017, 17:46 »

В момента две дечица ритат топка пред блока и се отъждествяват с Карагарен и Аясс. Мисля, че това говори достатъчно за успеха на Дунав през измианлия сезон.

Ето това е нещото, заради което всъщност доктора има най-голяма заслуга и заслужава уважението ни. То това е може би и най-важното нещо. Тази школа дракончета е голям удар и в следващите години ще видим измеренията на това нещо. Това е най-масовата школа в България изобщо. Ясно е, че малцина от тези деца ще станат изобщо футболисти, но не това е идеята. Идеята е да станат дунавци. Учат ги на песните на агитката, карат ги на мачовете безплатно, работят по училищата. Мен например нямаше кой да ми каже и да покаже как да бъда дунавец. Отборът беше в А областна, безпътица тотална и съответно малцина (единици) от нашето поколение станаха истински фенове на отбора, dunavfc  може да го потвърди. Всички се правеха на чорби и говеда. Сега това не е така и това, че за децата героите вече са Карагарен и Аясс и са в светло-синьо е голям залог за бъдещето и оформянето на идентичността на този клуб. Тази школа идва и в правилния момент когато Левски и ЦСКА са в голяма криза - и спортно-технически и като идентичност и ще можем да си отвоюваме територии. При това не само в Русе. Далеч не само.
« Последна редакция: 03 Юни, 2017, 17:50 от El rio gigante »
Only the dead fish follow the stream

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 595
    • Профил
« Отговор #243 -: 03 Юни, 2017, 17:53 »
Трябва да се поставят тонколони срещу всеки сектор, защото не се чува нищо встрани от козирката.Кой влиза, кой излиза...пълна мъгла.Трябва да се постави осветление по стъпалата откъм жабешкото.Когато са късните мачове на излизане е толкова тъмно, че с пръст да ти бръкнат в окото няма да видиш.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10160
    • Профил
« Отговор #244 -: 03 Юни, 2017, 17:58 »
Ами още проблеми, за които говорехме преди месеци, но ни се казваше да мълчим, защото само мърморим. Новата озвучителна система пристига от САЩ вече втора година.
Only the dead fish follow the stream

Kamen Lazarov

• Напредващ
  • Публикации: 110
    • Профил
« Отговор #245 -: 03 Юни, 2017, 18:07 »
Я виж ти значи можело да се коментира и малко хореография ! Веднага ще добавя и малко балони във вълната вършат работа !!!
« Последна редакция: 03 Юни, 2017, 18:09 от Kamen Lazarov »

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 583
    • Профил
« Отговор #246 -: 03 Юни, 2017, 19:12 »
Станете членове на фен клуба, елате на една сбирка, предложете и щесе намери решение с ръководството да се реализира. В момента липсват хората, които доброволно да се ангажират с подобни неща. Иначе като идея и съвет е добре, но някой друг да го изпълни. Ако не се съберем всички милеещи за клуба хора, няма да има подобрения.

Не всеки има възможност и желание да стане член на фенклуба или да участва на сбирките. Ясно, че така комуникацията е по-сложна, но пък нали си има такъв раздел във форума? Какво пречи някой от фенклуба да споделя там идеи, предложения, нещо като контакт между тях и нас? Според мен грешиш, че липсват доброволци за реализацията на идеите, ще се изненадаш колко хора са склонни да отделят я пари, я време за каузата.

meh

• Напредващ
  • Публикации: 499
    • Профил
« Отговор #247 -: 03 Юни, 2017, 19:25 »
Ми защо като имат желание не се самоорганизират? Сега за мексиканска вълна не, ама за други неща колко му е....
БФС, свине, ешафода ви зове!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5297
    • Профил
« Отговор #248 -: 03 Юни, 2017, 22:18 »
Има доброволци и хора които дават пари, но нали трябва някой да ръководи този поток на идеи към осъществяването им. Засега тези хора между ръководсто и фен клуб са доста натоварени с какво ли не. Интензивен сезон беше, а следващият започва след броени седмици. Потенциал имаме и за повече от което става в момента, но са нужни още организатори и активни дунавци.

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 167
    • Профил
« Отговор #249 -: 04 Юни, 2017, 01:17 »
https://mobile.sportal.bg/news.php?category=&id=667408
   ЦСКА-.....твърди, че е N° 1 по посещаемост в първенството.
Тоя отбор наистина много дразни (без грам да симпатизирам на Левски). Като почнеш от децата им, които подаваха топките на левскарите с невероятна злоба, минеш през диващината, която лъха от повечето им футболисти (Десподов и "пак ли аз?" и др.), през наглите изказвания на Стоилов (нали още от зимата беше на 100% сигурно участието им в ЛЕ?), и стигнеш до ПР-а, който явно след много напъни е родил само тая простотия за номер 1 по посещаемост. И да не забравя феновете им, които чупят дивакометъра.

meh

• Напредващ
  • Публикации: 499
    • Профил
« Отговор #250 -: 04 Юни, 2017, 01:20 »
Точно затова, понеже на фенклуба възможностите му са ограничени. А и има много които примерно искат да са част от всичко това, но не искат да членуват там, примерно аз ако живеех в Русе, нямаше да съм член, защото съм си свободен електрон. Та в този случай би било хората просто да проявят инициатива и да си се организират, като би било прекрасно все пак да го координират това с някой от фенклуба разбира се, но дори да не го направят - по-добре е да се свърши нещо вместо да се чака на другите да го направят.
БФС, свине, ешафода ви зове!