Автор Тема: Лято 2017 (подготовка, трансфери, новини, спекулации)  (Прочетена 21828 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Благодарим, maina! 

Апропо, ботевист или локомотивец?
Аз залагам на Локомотивец. Нека видим дали съм познал

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 223
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
Ако се случи най-невероятното нещо напоследък и то е Дунав да играе в Европа, можем ли да използваме новото момче  Преслав Петров във елиминационните кръгове?
Dunav is being loved all around the world !

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3373
  • Одобрение: +110/-23
    • Профил
Разбира се, че ще можем да го използваме, след като има договор с Дунав. Както и други нови попълнения, които успеем да картотекираме в съответния срок.

WorldWideDunav

• Напредващ
    • Профил
Благодаря за бързия отговор Нитро. В едно от последните интервюта на Веско, той спомена, че ще има пресконференция на ръководството и тогава ще се разкрият двете нови сигурни попадения и също ще ни предоставят с информация за кои подписи на футболисти се борим все още. Някой спомня ли си на коя дата ще е?

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1885
  • Одобрение: +57/-3
    • Профил
Бъдещето на Великов вече е ясно! Треньорът се обвърза с Дунав до 2019-а година            Автор: Кирил Попов                               Публикувана на: май 31, 2017                                                                                                                                                         Треньорът на Дунав Веселин Великов вече е подписал новия си договор с клуба. Контрактът бе анонсиран преди доста време, а е станал факт в понеделник. Великов е положил параф до 2019 г.
Ръководството е повече от доволно от работата на младия наставник, който пое отбора през лятото на 2014 г. Дунав спечели последователни промоции Във Втора и Първа лига, а развитието продължи с ударни темпове и в елита и русенци може да играят в евротурнирите през лятото!
„Да, наистина подписах новия договор в понеделник. Той е до 2019 година“, потвърди пред „Тема Спорт“ Великов, който коментира и днешният двубой срещу ЦСКА.
„Изправяме се срещу най-добрия отбор в България през пролетта. Очевидно е, че ЦСКА бе тимът, играл най-силен футбол през последните месеци. Не знам с какви играчи ще дойдат за мача в Русе, ние искаме да победим и да зарадваме нашата публика. Наясно съм, че с какъвто и състав да играе съперникът, ще ни е много трудно. Това все пак е ЦСКА. Име, което респектира. Сигурен, съм че стадионът ще бъде пълен и ще се получи истински празник за града. Надявам се и най-после да спечелим пред родна публика“, каза Великов.
„На този етап имаме договорени футболисти, но не искам да им съобщавам имената“, добави още треньорът.

Ето Ви още една прекрасна новина.......
http://7dnifutbol.bg/archives/75542
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Има ли друг треньор въобще в Българският футбол, който да е бил начело на един клуб повече от Великов ? Интересно и кой треньора е бил начело най-много на един клуб в последните 20 години..

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10485
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Утре представяме Преслав Петров и Андреас Васев, които са на 100% сигурни. Пред финализиране е и трансферът на Божидар Васев от Славия.
Only the dead fish follow the stream

nikiman88

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Утре представяме Преслав Петров и Андреас Васев, които са на 100% сигурни. Пред финализиране е и трансферът на Божидар Васев от Славия.
Ривър какви са ти наблюденията над тези играчи...че ми е голяма мъгла във България)).

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Преслав ще засили много конкуренцията отзад и даже смятам, че е твърде вероятно в течение на сезона да измести трайно някой от защитниците ни. Той е доста здрав и борбен играч с много енергия, смятам, че тук ще се развие още предвид, че е 19-20 годишен. Андреас Васев е ясно - за мен не се разви след като напусна Дунав след сезона във В група, но пък явно нямаме по-добра опция за лявата зона на нападението ни. Със сигурност ще засили конкуренцията, но ще трябва да се бори за титулярното си място. Никой няма да му го даде ей така. Божидар Васев би бил великолепен трансфер. Ще засили конкуренцията в ляво на защитата, доколкото изобщо съществуваше този сезон. Като цяло ни беше голяма дупка и мисля, че той ще бъде трайното КЛАСНО решение, които ни трябваше.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Всъщност сега като се замисля за Андреас не съм много сигурен, че ще го представят утре, защото има още мач с Монтана, но така или иначе има договор и е 100% сигурен.

nikiman88

• Напредващ
    • Профил
Преслав ще засили много конкуренцията отзад и даже смятам, че е твърде вероятно в течение на сезона да измести трайно някой от защитниците ни. Той е доста здрав и борбен играч с много енергия, смятам, че тук ще се развие още предвид, че е 19-20 годишен. Андреас Васев е ясно - за мен не се разви след като напусна Дунав след сезона във В група, но пък явно нямаме по-добра опция за лявата зона на нападението ни. Със сигурност ще засили конкуренцията, но ще трябва да се бори за титулярното си място. Никой няма да му го даде ей така. Божидар Васев би бил великолепен трансфер. Ще засили конкуренцията в ляво на защитата, доколкото изобщо съществуваше този сезон. Като цяло ни беше голяма дупка и мисля, че той ще бъде трайното КЛАСНО решение, които ни трябваше.
Идеално и аз си мисля че ни трябва крило стабилно,най малко за да има конкуренция  и халф за да имаме смени...радвам се че Аясс вече взе да се вписва добре.

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Вече? Той, от както започна пролетния дял, не е спрял да се вписва. :D

nikiman88

• Напредващ
    • Профил
Вече? Той, от както започна пролетния дял, не е спрял да се вписва. :D
Прав си ))просто визирам цялото първенство,че отначало си беше тегаво😂)).

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2411
  • Одобрение: +93/-15
    • Профил
Божидар Васев е по-скоро атакуващ халф , отколкото защитник. В Ботев беше един от най-добрите и в Славия започна добре, после ми убягна от полезрението...

WorldWideDunav

• Напредващ
    • Профил
Уоу , как така Джалилов напуска? Малко повече информация, моля Ви! Аз си мислих, че съм редовен и чета почти всичко което се изписва, но със сигурност не съм видял никъде, че Джалилов напуска.