Анкета

Локо Пд - Дунав  ( краен резултат с 1 знак)

1
3 (9.1%)
Х
6 (18.2%)
2
24 (72.7%)

Общ брой гласове: 33

Гласуването приключено: 29 Май, 2017, 23:09

Добавени събития

• Първа лига: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 3:4: 28 Май, 2017

Автор Тема: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 3:4  (Прочетена 15011 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1200
  • Одобрение: +37/-18
    • Профил
Re: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) [28.05, 21:00]
« Отговор #15 -: 23 Май, 2017, 23:06 »
Аз пък смятам, че ако не загубим този мач има не малка вероятност да се класираме четвърти, защото не вярвам, че Лудогорец ще загуби от Локо ПД и то във вкъщи, пък макар и с юноши и резерви.

Въпроса е и ние да си свършим работата и да бием Литекс в Русе.
Ааа, ние Ловеч сме ги били винаги ( като Осъм, ЛЕКС, Литекс). Та сега ли ще ни се опрат. Виж ако беше ЦСКА, то е друго нещо ... :D

iskrencho

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +1/-1
    • Профил
« Отговор #16 -: 23 Май, 2017, 23:20 »
Съвсем хипотетично- какво става , ако три отбора са с равни точки накрая?Дали се гледат точките от мачовете САМО помежду им? Дали не се гледат резултатите като едно мини първенство и дали пък така дори и при загуба от Локото нямаме най-много точки измежду трите отбора? А иначе за мача е нормално четвъртия срещу петия да свърши всякак. Напрежението е при тях , защото ще търсят задължителна победа.Крайно време е вече да ни се получи срещу тях! Мисля , че дори и при равен имаме шанс да ги изпреварим отново след последния кръг.

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #17 -: 23 Май, 2017, 23:52 »
Аз пък смятам, че ако не загубим този мач има не малка вероятност да се класираме четвърти, защото не вярвам, че Лудогорец ще загуби от Локо ПД и то във вкъщи, пък макар и с юноши и резерви.

Дано ЦСКА победят Левски в дербито за да може да си гаранитират на 100 % второто място и после в Русе мача им да е без значение и може да ги ударим.Стискайте палци за победа на ЦСКА. Това ще е само в наша полза

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 743
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #18 -: 24 Май, 2017, 01:01 »
Дано ЦСКА победят Левски в дербито за да може да си гаранитират на 100 % второто място и после в Русе мача им да е без значение и може да ги ударим.Стискайте палци за победа на ЦСКА. Това ще е само в наша полза

Хич и не ми дреме за тези отбори. Дано ние победим Локо (по възможност с 2 гола разлика), да си гарантираме на 100% четвъртото място и после в Русе мача ни да е без значение. Стискам палци за победа на ДУНАВ. Това ще е само в наша полза  ;) .

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 194
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #19 -: 24 Май, 2017, 10:09 »
Съвсем хипотетично- какво става , ако три отбора са с равни точки накрая?Дали се гледат точките от мачовете САМО помежду им? Дали не се гледат резултатите като едно мини първенство и дали пък така дори и при загуба от Локото нямаме най-много точки измежду трите отбора? А иначе за мача е нормално четвъртия срещу петия да свърши всякак. Напрежението е при тях , защото ще търсят задължителна победа.Крайно време е вече да ни се получи срещу тях! Мисля , че дори и при равен имаме шанс да ги изпреварим отново след последния кръг.
Гледат се точките от мачовете между трите отбора и след това головата разлика от тях. Засега имаме по 11 с Локото (ние сме с по-добра г.р.), а морето е с 9. Няма как да сме с най-добри показатели при загуба, а само при победа или равен.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10496
  • Одобрение: +162/-50
    • Профил
« Отговор #20 -: 24 Май, 2017, 13:02 »

Да, като цяло сценариите са ясни. Първи приоритет да се целим в каквато и да е победа в Пловдив, не е задължително да е с два гола. Ако е с 2 - идеално, но после имаме мач с ГМО, който ако не го загубим, ще сме четвърти. И равен в Пловдив може да е добър резултат, защото не се знае в крайна сметка Лудогорец как и с какво ще играе точно в последния мач. Да не се окаже, че не е баш така, както се говори. Но като цяло е ясно, че нещата са още в наш контрол. Ако не можем да бием Локо Пд или да си свършим работата с ГМО, това просто значи, че Европа е голяма лъжица за нас на този етап. И в това няма нищо лошо, срамно и прочее. Просто факт.
Only the dead fish follow the stream

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #21 -: 24 Май, 2017, 13:21 »

Ако повече от 2 отбора завършат с равни точки, то се прави само класиране между тях. Ако в рамките на новото класиране има равенство между някой от отборите, тогава се гледа головата разлика.
Ето резултатите между Дунав, Черно море и Локомотив ПД:

Дунав - Черно море 3:0
Черно море - Дунав 1:0
Дунав - Черно море 1:0
Черно море - Дунав 1:2
Локомотив Пд - Дунав 0:0
Дунав - Локомотив Пд 1:1
Дунав - Локомотив Пд 2:3
Локомотив Пд - Дунав -
Черно море - Локомотив Пд 2:0
Локомотив Пд - Черно море 1:0
Черно море - Локомотив Пд 3:2
Локомотив Пд - Черно море 2:1

Такъв изход е възможен ако:

Вариант 1:
Локомотив Пд - Дунав 1
Черно море - Лудогорец 1
Лудогорец - Локомотив Пд - 1
Дунав - ЦСКА-София 1
Левски - Черно море 2

Тогава всички са с по 52 точки и става следното
4. Локомотив Пд 14
-----------------------------
5. Дунав 11
6. Черно море 9

Вариант 2

Локомотив Пд - Дунав X
Черно море - Лудогорец 1
Дунав - ЦСКА-София 2
Лудогорец - Локомотив Пд 1
Левски - Черно море X

Вариант 3

Локомотив Пд - Дунав X
Черно море - Лудогорец X
Дунав - ЦСКА-София 2
Лудогорец - Локомотив Пд 1
Левски - Черно море 2

Във вариант 2 и 3 всички са с по 50 точки
4. Дунав 12 / г.р. +3
----------------------------------------
5. Локомотив Пд 12 / г.р. 0
6. Черно море 9

Вариант 4
Локомотив Пд - Дунав 2
Черно море - Лудогорец 1
Дунав - ЦСКА-София 2
Лудогорец - Локомотив Пд 2
Левски - Черно море 2

Отново всички отбори са с по 52 точки
4. Дунав 14
---------------------------------------
5. Локомотив Пд 11
6. Черно море 9

Като резултати Вариант 2 ми се струва най-вероятен от всички, за да се получи равенство между трите отбора, но като цяло мисля, че е много малко вероятно да се стигне до такава хипотеза. Реално според мен е между нас и Локо Пд.
« Последна редакция: 24 Май, 2017, 13:30 от El rio gigante »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #22 -: 24 Май, 2017, 13:55 »
Чак сега прочетох темата от мача с Левски. Някои хора тук изпадат в неистови истерии, реват и обясняват как в неделя едва ли не ще играем с Барселона и няма абсолютно никакъв шанс да ги бием... А аз не виждам никакъв проблем да ги откажем в битката за Европа. Както направихме и с Ботев :) Смърфовете са изключително зависими от Камбуров. Всичко при тях се върти около него. Няма ли ден, или ако не е на кеф, ги отнасяме с разлика :)
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #23 -: 24 Май, 2017, 14:10 »
И аз очаквам "неочакваното". Мисля, че Бирсент ще раздава правосъдие точно в този мач ;)

nikiman88

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #24 -: 24 Май, 2017, 14:22 »
Да и аз си мисля ,че Бирсент ще лети )))..позволявам му даже да не се радва като вкара гол😂😂😂

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 285
  • Одобрение: +13/-2
    • Профил
« Отговор #25 -: 24 Май, 2017, 15:04 »
Да и аз си мисля ,че Бирсент ще лети )))..позволявам му даже да не се радва като вкара гол😂😂😂
Радост ще има, даже фланелки ще хвърчат ;) Залагам и на Ненов тоя път.

jusman

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 40
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #26 -: 24 Май, 2017, 16:24 »
Дунав многократно показа този сезон, че умее да се измъква от трудни ситуации. Тази пролет се справяме отлично, когато трябва да гостуваме в решаващ мач с директен съперник (мачовете с Ботев и Черно море бяха такива).

Според мен, в мача с Локото трябва да играем със същата тактика, както на мача срещу тях в Разград. Тогава ги хванахме на контри и ги надиграхме тотално. Не спечелихме онзи мач единствено и само заради червения картон на Ларин. Ето защо е много важно да се опазим от получаване на червен картон, защото това ще ни обърка целия мач.

Иначе и аз смятам, че и при равен имаме шансове, тъй като Локото трудно ще бият Лудогорец в последния кръг - дори и да играят срещу резервите им.

Стискаме палци да се класираме за баража! Ако играем бараж, ще ни се съберат три мача за седем дни. Дано тогава късата резервна скамейка и умората не си кажат думата.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 437
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
« Отговор #27 -: 24 Май, 2017, 17:17 »
Имам предчувствие , че  ще надделеем над Локо-то . В мачовете досега се разминаваме , но вече е крайно време да бием .
Убеден съм , че и Веско и момчетата са безкрайно мотивирани да "уловят птиченцето ",  което им е кацнало на рамото , макар и да не го афишират . А пък е крайно време  и късмета да се обърне на наша страна срещу тях  .
И не на последно място  момчетата ясно осъзнават , че все още нещата  си зависят от тях  самите .... 

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 620
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #28 -: 24 Май, 2017, 18:44 »
 Има ли интерес, към организираното гостуване за мача?

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #29 -: 24 Май, 2017, 19:11 »
8 човека засега.