Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Левски (София) 0:1: 21 Май, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Левски (София) 0:1  (Прочетена 18956 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nikiman88

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Левски (София) 0:1
« Отговор #255 -: 26 Май, 2017, 15:28 »
Най -накрая някой да оцени публиката ,абсолютно съм съгласен.Русе иска и обича спорта.Не само футбол.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #256 -: 26 Май, 2017, 19:43 »
Нали като стана скандалът с Васил Иванов, стана ясно, че Нова не се интересуват от обществени поръчки, защото според шефа на новините и по съвместителство жена на депутат от ГЕРБ, не интересувало обществото. Макар и външна продукция, Господарите са съшите смешници и това трябва да се напомня постоянно. Предлагам да не се пуска нищо от сайта им, само да им се прави трафик. Знам за поне 14 човека, които подадохме сигнал за стадиона, а те не благоволиха даже да отговорят.
Напълно съм съгласен!
Предаването не само е поръчково, но и си е една от големите медийни бухалки на управляващите! Как може да се очаква да отговорят за ремонта на Градския, като това означава да плюят по своите ГОСПОДАРИ! Но нека наистина да не правим реклама на тези измекяри! Пълно игнориране на тези жалки клакьори на ГЕРБ!

Kamen Lazarov

• Напредващ
  • Публикации: 110
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #257 -: 26 Май, 2017, 20:23 »
И аз дасе включа тези много ми паднаха преди година с едно поръчково предаване и от тогава са ми като Слави  - ЕДНА ГОЛЯМА ЛЪЖА!!! Яд ги е че в Русе стадиона се пълни за ралика от техните ултраси (като виждам какво правят)да те е страх да отидеш на мач ! За ЦСКА сме на осветление май . Аз пак ще гледам от 2000 км (Малта ) Ама поне вие викаите на живо и заради мен !!!