Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 2:2: 12 Май, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 2:2  (Прочетена 12624 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
От сигурен източник знам, че Киро Гела е наредил на играчите да паднат с 4:3, иначе 3:2 за Лудогорец на полувремето. Давайте, докато не са се усетили букитата и не спрат да приемат залози. Аз го играх гол-гол първо, гол-гол второ полувреме, обръщалка две едно за първо и краен, точен 4:3 и червен картон за Лудогорец второто (Марселиньо ще си го изкара). Заложих си нокиата с фенерчето и балканчето с контрата. Чакам да взема 20 бона и после с тях да си купя три кила череши. Информацията е гарантирана на 100%.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
http://mobile.sportal.bg/news.php?category=&id=663351Ето за това ставаше въпрос преди ден два в нашият форум.

Valan

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 92
  • Одобрение: +5/-0
    • Профил
Не знам дали знаете,но градският транспорт в Русе пътува до 20.15ч. и 20.45 ч.Как ще се прибират хората?Това великата кметска управа трябва да реши!

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 455
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Здравейте колеги , ще ви разкажа една интересна случка  от днес .
В момента съм с кораба в Нови Сад , днес имахме свободно време и решихме с колегата до отидем до една местна забележителност .
Крепостта Петроварадин - много красиво място на брега на  едно възвишение непосрествено до брега на реката .
С колегата си купуваме сувенири от там и продавача позна че сме българи и попита от къде сме . Като му отговорих , че съм от Русе и тоя веднага отвърна : Аааа Дунав Русе - много добър отбор !
Човека явно беше доста запознат с българското първенство и доста похвали и Лудогорец . Гледал как били  Литекс  за купата - втория мач  . Изобщо като цяла беше доста респектиран и от Лудогорец . Вика че е много богат клуб и пълен с бразилци. 
Ако искате ми вярвайте , но си е самата истина .
Само Дунав !

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
Като му отговорих , че съм от Русе и тоя веднага отвърна : Аааа Дунав Русе - много добър отбор!
А така! Дръж се Европа! "Дунав" ще ви залее!
----
 Иначе много ме кефи чичо Гошо с онзи празен поглед след нашите мачове.

Помните ли първият мач в Разград - каква футболна атмосфера стана.
 Отивам на стадиона със свито сърце, а пък гледам нашите загряват, превиват се от смях - страшно освободени.
 Тогава и местните дойдоха и стадиона се напълни.
 Толкова емоции имаше, че нашето ръководство ни помоли с декларация, да я караме по-кротко, заради нежните души на лудогорци :)

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1454
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
Една изключителна възможност да станем единствения отбор, от доста време насам, с положителен баланс срещу Лудогорец, в срещите през сезона. Пък и картинката да го видим чичо Гошо след мача какви ще ги дипли си заслужава. Имам чувството, че ще стане як мач, дано и стадиона се напълни!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Чичо Гошо ще направи отново пълен анализ на тоталната доминация, ще брои положителния баланс на Лудогорец от преминаване на центъра, след което ще ни се разсърди и ще се изстреля със сто към Разград.  ;D

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3733
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Бира и семки - 5 лева.
Билет за мача - 8 лева.
Чичо Гошо с празен поглед - безценно!

;D ;D ;D

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
Да става каквото е писано да става. Емоции ще има във всеки случай. Агитката подготвя специална хореография за мача.  8)

12 май 2017 г. (петък), 17:30 ч. Дунав - Лудогорец
Съдия: Георги Николов Кабаков
Асистенти: Мартин Веселинов Маргаритов и Николай Неделчев Чакъров
4-ти: Димо Дамянов Вълчев ДАС: Димитър Иванов Желязков и Димитър Михайлов Михайлов
Съдийски наблюдател: Кольо Димитров Данев

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
До края на работния ден се очертава да бъдат продадени общо 4000 билета за срещата утре. Не съм запознат как върви продажбата в Разград и дали фенклубовете на Лудогорец са се сдобили вече с ценните листчета. Може би ще получим информация от потребителите-гости?

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
До края на работния ден се очертава да бъдат продадени общо 4000 билета за срещата утре. Не съм запознат как върви продажбата в Разград и дали фенклубовете на Лудогорец са се сдобили вече с ценните листчета. Може би ще получим информация от потребителите-гости?
От къде ти е инфото за продадените билети (4 000)?

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Неофициално е, от Sportlic и една от касите на Networx, като пропорционално изчислих приблизителния брой билети от останалите каси в града.

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 248
  • Одобрение: +7/-7
    • Профил
Надявам се да има още повече хора на стадиона от колкото на мача с Локо. Дано по някакъв начин този отбор обедини и хората и в Русе, без значение дали падаме или печелим.
Dunav is being loved all around the world !

Champion

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 61
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Има индикации от нашия лагер, че ще остъстват основни играчи в този мач !е
Така че мачът клони към единица. Надявам се резервите ни да се хвърлят и да играят колкото могат. Предстои ни тежка седмица - имаме мачове с Левски, Микре и финаласамо за 8 дни.
Тези мачове явно ще са по -важни за треньорите ни от този с Дунав...

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Много ме съмнява да има толкова много народ като на първия мач, но дано поне клоним към 10 000. Макар че точно на този мач трябва да е пълен стадиона. Все пак ни гостува истински еврогранд, а не псевдо такъв. С резерви, без резерви, ще играем за пореден път с отбора, водил големи битки с Реал Мадрид, ПСЖ, Базел, Арсенал, Виктория Пилзен, Стяуа, Цървена звезда и т.н. Така че русенци, не се помайвайте, а идвайте да се наслаждавате на футбола от високо ниво, който несъмнено два стойностни отбора ще ни предложат за пореден път.