Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 2:2: 12 Май, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 2:2  (Прочетена 12623 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
Буферната зона до сектора за гости, която беше отворена извънредно малко преди началото на срещата с Локомотив Пд, сега ще е затворена. Очакват се 200 души подкрепящи гостуващия отбор.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 760
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Буферната зона до сектора за гости, която беше отворена извънредно малко преди началото на срещата с Локомотив Пд, сега ще е затворена. Очакват се 200 души подкрепящи гостуващия отбор.

Благодаря за инфото, можеше да се очаква. За жалост имам усещането, че и без друго този път няма да ни потрябва. Не знам защо си го мисля това за по-слабата посещаемост на този мач, искрено се надявам да бъда опроверган  ;) .

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
Малко офтопик,интересно къде може да се види статистика от посещаемост,само с 5 срещи ще литнем в облаците,колкото и да намалее посещаемоста ще си и голяма за нашите представи.
Статистиката с посещаемост можеш да видиш в сайта bulgarian-football.com На всяка среща пише колко зрители е имало. Колкото и странно да звучи, по този показател на 1-во място са ЦСКА, а на второ Левски. Мисля си, че до края на сезона еднолично ще оглавим тази класация ако си пълним стадиона, а следващия сезон ще сме на 1-во място без конкуренция.

За съжаление тази статистика се води по субективна преценка, след като липсва официална публикация от клубовете за посещаемостта. Не знам защо БФС не го заложи това като задължение на клуба домакин и в официалната статистика на лигата да пишат официален брой зрители. Така няма да има спекулации и свободни преценки на око. Относно статистиката на bulgarian-football.com, пишете им когато имате аргументи, че не е вярна. Преди правиха много грешки при домакинствата на Дунав в Б група. Относно кой води по посещаемост там, обърнете внимание как се изписва името на водача а тази класация.

Champion

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 61
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил

За съжаление , мачът е в много шибан час = работно време и не очаквам наистина да сме повече от 200 човека, и клетката не от най-лицеприятните. Вероятно я има и нагласата, че ще ви даваме мача..Така че 200 човека е абсолютния максимум, въпреки че имаме потенциал за много повече...
Спомням си че последния мач в Б група - 2010 г. бе много по- посетен от нашите хора - 500-600 човека от наша страна, но тогава като че ли имаше повече тръпка  :-\

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1454
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
Да Шампионе, сигурно вече са утихнали страстите при вас, пък и времето не е от най-удобните, но при нас още си има тръпка, все пак е само втори домакински мач след толкова дълъг период и се надявам да стане хубав и зрелищен мач, както предходните с вас и да бъде истински празник отново за зажаднялите русенски фенове.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3733
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Въпреки, че на много хора им се привиждат схеми, надявам се нашите момчета да скочат здраво на съперника и да постигнат пълен или частичен успех срещу също толкова мотивиран противник. Накратко казано - да си вземем мача, без да ни го дават!

red forman

• Напредващ
    • Профил
Въпреки, че на много хора им се привиждат схеми, надявам се нашите момчета да скочат здраво на съперника и да постигнат пълен или частичен успех срещу също толкова мотивиран противник. Накратко казано - да си вземем мача, без да ни го дават!

Това за схемите ми звучи като пълна глупост, нашите ще си скочат доколкото им позволяват силите, а за мотивацията на Лудогорец ми е все тая. И изобщо не вярвам да ни дават мача, даже по-скоро очаквам да се натегнат да го вземат ей тъй, за да си върнат за загубата предния мач  ;) .

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил

Благодаря за инфото, можеше да се очаква. За жалост имам усещането, че и без друго този път няма да ни потрябва. Не знам защо си го мисля това за по-слабата посещаемост на този мач, искрено се надявам да бъда опроверган  ;) .
А бе червенокожи братко, ти няма ли да спреш с тези твои усещания? 🤔 А не усещаш ли нещо да те боцка отзад? 😂😉😆
« Последна редакция: 09 Май, 2017, 20:49 от зевс »

red forman

• Напредващ
    • Профил
А бе червенокожи братко, ти няма ли да спреш с тези твои усещания? 🤔 А не усещаш ли нещо да те боцка отзад? 😂😉😆

И на двата ти въпроса отговорът е не.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1265
  • Одобрение: +44/-23
    • Профил
Лелее, тия идиоти от БФС пуснаха програмата за още два кръга.
Домакинството ни с Левски е на 21 май отново от 17:30 часа, а Локо Пд- Ч. Море са от 20:00.
Що за малоумщина ...

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3733
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Като за неделен ден 17:30 не е зле. Не виждам драма.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Неделя 17:30 си е направо супер в сравнение с работен ден. Даже си е направо за предпочитане предвид деня. Не виждам кое е лошото в случая. Мач в Каварна в сряда от 17:30 ч. - ето това вече е малоумно, дори от гледна точка на така наречените "домакини".

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
 Може би човекът се надяваше да играем на лампите и затова така...

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
Днес как е била продажбата на билети, дали ще се напълни пак стадиона?  :)

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Може би човекът се надяваше да играем на лампите и затова така...
Лампите не са самоцел и отдавна можеше и без тях да играем. Ако беше събота, и аз щях да недоволствам сигурно. Но който ходи на работа и училище, едва ли би предпочел неделя 20 часа.