Анкета

Как ще завърши мачът?

Победа за ЦСКА-София
5 (15.6%)
Равен резултат
12 (37.5%)
Победа за Дунав
15 (46.9%)

Общ брой гласове: 30

Гласуването приключено: 07 Май, 2017, 23:05

Добавени събития

• Първа лига: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 2:0: 07 Май, 2017

Автор Тема: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 17448 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
След поредната дискусия относно идентичността, нека се върнем към предстоящия мач и очакванията на Веско Великов и Диян Димов:
"Ако моим ги излъжим тия хора..."  :D

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3733
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил

След поредната дискусия относно идентичността, нека се върнем към предстоящия мач и очакванията на Веско Великов и Диян Димов:

Веско, покажи на тия хора...
как ги лъжИш...
как ги мяташ... ;D

https://youtu.be/0WN79cA4Cds?t=2m3s

FCD

• Фен
    • Профил

Веско, покажи на тия хора...
как ги лъжИш...
как ги мяташ... ;D

https://youtu.be/0WN79cA4Cds?t=2m3s

Tsetso

• Нов
  • *
  • Публикации: 5
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Не съм убеден, че Ганчев искал да мине през " В " група за да бъде всичко по закон , а от БФС са му казали йок.Същото важи и сега за подготвяното ново погазване на наредбите с изявлението на служители от БФС, че нищо не зависи от УЕФА.И не виждам нищо лошо в това свободни хора със свободна воля да подкрепят свободно отбор, който им е симпатичен.Така или иначе феновете на ЦСКА-София ни смятат за провинциалисти, които трябвало да си знаят мястото.Имаше и коментар на ваш фен, който от доста време бил работел в Русе и добил впечатлението, че русенци били неоправдано високомерни ? Този човек например вече не се нуждае от надъхване.И ние тук искаме всичко да се реши на терена, а не зад завеси.
Аз все още се смятам за русенец, въпреки, че е малко вероятно да се върна да живея в Русе. Все пак по-голямата част от живота си съм го прекарал в този град и винаги съм го смятал за моят роден град. Гледал съм много мачове на Дунав на градския стадион в Русе, но съм фен на ЦСКА.
ЦСКА беше във В група и спечелихме промоция за Б. Нормално е да не следиш всичко около ЦСКА и да си пропуснал момента, в който Ганчев искаше да продължат в Б група, а от БФС му казаха, че не може. Тая дивотия с новата А група беше измислена от БФС, защото телевизиите почнаха да мрънкат относно гледаемостта на старата А група. Оказа се, че без ЦСКА интересът към А група спадна двойно. Имаше реална опасност да се развали договора и парите за БФС и компанията, която държи правата да изчезнат. А собственик на тази компанията е Домусчиев. Пред Ганчев имаше избор или остава за неясно колко дълго време във В група въпреки, че се класирахме за Б група, или да влезе в новата А група. Освен това беше посъветван как точно да го направи - цялата тази сложна комбинация с лицензите е единственото решение, което БФС каза, че ще приеме. Каква е идеята на хората, които измислиха това? На тях им беше ясно, че ЦСКА се връща в А група по нормалният път следващата година. Това щеше да е отлично за Ганчев. Обединени фенове, щяхме да сме симпатични на повечето други фенове, защото те знаят, че не сме само ние от грандовете с дълговете, но само ние ще сме минали през ада. Ганчев щеше да има време да подготви силен отбор в Б група и в А щеше да е готов да се бори за титлата пред пълни трибуни - справка посещаемостта на мачовете ни във В група. Задай си въпроса на кого това не му харесва и много лесно ще се сетиш кой измисли цялата схема. Не е Ганчев със сигурност, защото той не е мазохист. Той трябваше да избере между  смърт на ЦСКА и варианта, който стана сега. Дори и този вариант не върви по мед и масло, защото хората, които измислиха схемата не са доволни от резултата за това още се мъти водата.

Ако мога да помоля по-буйните фенове да се поуспокоят малко, че не е ясно следващия път като се прибера в Русе в каква неловка ситуация може да попаднем. Примерно може да се окаже, че се познаваме или съм приятел на родителите ви.  ;) Както забелязвате аз се старая да не обиждам и имам респект към Дунав.

nikiman88

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Tsetso разбирам те,но това за мен и за мнозинството фенове във България си е Литекс.По документи е Литекс ,футболистите са на Литекс,изгонихте всички цесекари.....На Ганчев не му се плащаха милиони и не му се почва от А окръжна...няма смисъл сега наново да си разказваме ,как и защо, всички видяха как тиквата се намеси и направихте играта.
Мисля ,че уефа няма се върже и ще разберете ,че не сте цска...
Общо взето да си повтаряме едно и също няма смисъл.На мафиота не му се плащаха милиони задължения
А на феновете не им се чака и гледа цска в а окръжна,еми радвайте се на Литекса тогава няма проблем,но цяла България си видя чисто мутренските шмекерий...печално но каквато държавата ,такъв е футбола.

NITRO

• Фен
    • Профил
Разбирам донякъде феновете на ЦСКА, които мислят като нашия (все още) съгражданин. Свикнали са отборът им всяка година да играе в А група и да се бори за титлата. Изведнъж обаче клубът изчезва от футболната карта на България и спешно трябва да се намери заместник. И хоп - Гришата прехвърля зайчето от единия в другия джоб, игнорирайки всякакви законови, икономически, спортно-технически и морални правила. Това е, Tsetso, против което се обявяваме привържениците на всички останали отбори в България. Не е като да сте започнали от А окръжна без задължения, както ние го направихме преди 7 години. Всъщност, алтернативното ЦСКА започна от там и тепърва предстои да разберем дали ще набира популярност с изкачването си в по-горните дивизии или ще си остане поредното градско софийско отборче. Каквото и да се случи обаче, оригиналният ЦСКА, онзи с 31 титли, е мъртъв завинаги, подменен с Литекс, една от най-изразителните победи на който е именно срещу този ЦСКА с 8:0.

FCD

• Фен
    • Профил
Аз бих добавил само, че на нас също не ни беше хубаво дълги години наред да се мъчим, почти да стигаме до върха и след това да падаме и да ставаме и после пак да падаме и ставаме... Но винаги бяхме верни на себе си и честта си и ако е било нужно, сме започвали от нулата. Затова накрая името, и марката бих казал, Дунав се завърна триумфално и на бял кон в елита на българския футбол през големия параден вход. А не през някакви задни вратички, скрити нейде в тъмните задни улички. Това не одобряват всички. Ако има закон и законодател, то той трябва да е еднакъв за всички. Не може за едните - така, за другите - онака. Това е двоен аршин, който ядосва и насажда в съзнанието на хората анархия и че нарушаването на правилата е нормално, щом целта оправдава средствата, каквито и да са те.

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
Кефът на припознавачите да гледат Литекс в първа лига струва 30 милиона на държавата. Това са пари за 30 ремонта на стадиони както нашия....примерно Какво да им харесвам на тях, не знам. Освен това най-големите фантасмагории за Дунав досега идваха все от микренските мозъци, какво ли ни беше - сателит сме били на Лудогорец, Домусчиев ни надрусал с качествен зоб, за да бием извънземния им отбор, тотаджии сме били, селяни сме били, все злоба, хейтене и комплексарщина, да вземат да се застрелят, изобщо не ми пука за тях.
БФС, свине, ешафода ви зове!

ivelin80

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +1/-1
    • Профил
Много правилно.Гришата като е много отворен защо не им плати задълженията,а всичко рефлектира по един или друг начин върху нас.Голяма мафия.ПожелАвам им никога да не ги допуснат да играят в уефа. Нека се върне истинското цска.

NITRO

• Фен
    • Профил
Много правилно.Гришата като е много отворен защо не им плати задълженията,а всичко рефлектира по един или друг начин върху нас.Голяма мафия.ПожелАвам им никога да не ги допуснат да играят в уефа. Нека се върне истинското цска.
Доколкото ми е известно, след Исус никой друг мъртвец не се е върнал от гроба. Така че това с връщането на истинското ЦСКА няма как да стане. Ако имаш предвид онова от областната група, то също не е истинското. Освен това ми се струва, че дори и да се изкачи в по-горните дивизии, никога няма да бъде допуснато да играе на "Армията".

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1454
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
.....момента, в който Ганчев искаше да продължат в Б група, а от БФС му казаха, че не може...
ИскАх в Б група, ама не ми разрешиха...  Цецо, ти успя да ме разсмееш!

bg_user

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 82
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
ЦСКА влезе в "Б" група, но посмъртно нямаше да вземе професионален лиценз (отборът загуби своя такъв и затова бе изхвърлен при аматьорите), тъй като не беше платена нито стотинка от огромния им дълг. Мантрите за телевизии и т.н., пък въобще не ми се коментират. В момента има много привърженици на червения отбор, които пък спряха тотално да се интересуват какво се случва в първенството ни. Ясно е, че винаги ще има хора, които имат нужда да хранят "говедата" и "агата". Но онова ЦСКА, с титлите и полуфиналите го няма. УЕФА е на същото мнение към момента. Ако изчистят по някакъв начин задълженията на онова дружество, УЕФА може и да си промени мнението. А що се отнася до Дунав, да, този Дунав може и да няма нищо общо с онзи победил Рома. И все пак, като отворя сайта на УЕФА виждам това http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=52888/profile/index.html

FCD

• Фен
    • Профил
.....момента, в който Ганчев искаше да продължат в Б група, а от БФС му казаха, че не може...
ИскАх в Б група, ама не ми разрешиха...  Цецо, ти успя да ме разсмееш!
Хаххахахха, братко, направо се разбих от смях!
Как така така по-миналата година не ни се обадиха и на нас от законодателното Биефесе и не ни казаха: "Може да искате в Б група, ама няма! На ремък и в А група, ходом марш!"  ;D  Пък ние да си губим времето там в някаква си измислена Б група, тюх да му се не види!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1454
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
ЦСКА влезе в "Б" група, но посмъртно нямаше да вземе професионален лиценз (отборът загуби своя такъв и затова бе изхвърлен при аматьорите), тъй като не беше платена нито стотинка от огромния им дълг. Мантрите за телевизии и т.н., пък въобще не ми се коментират. В момента има много привърженици на червения отбор, които пък спряха тотално да се интересуват какво се случва в първенството ни. Ясно е, че винаги ще има хора, които имат нужда да хранят "говедата" и "агата". Но онова ЦСКА, с титлите и полуфиналите го няма. УЕФА е на същото мнение към момента. Ако изчистят по някакъв начин задълженията на онова дружество, УЕФА може и да си промени мнението. А що се отнася до Дунав, да, този Дунав може и да няма нищо общо с онзи победил Рома. И все пак, като отворя сайта на УЕФА виждам това http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=52888/profile/index.html
От сайта на УЕФА е видно,че те още не знаят за новината, че от утре ЦСКА - София имат нова емблема:
https://www.sportal.bg/news.php?news=662538&team=890&champ=1
Е, да ако за мошеничества и съмнителни схеми се даваха награди, нека им е честита новата (стара) емблема, облечена в лаври!!!

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Значи не им разрешили да играят в Б група, затова айде направо в А. хаха