Анкета

Как ще завърши мачът?

Победа за ЦСКА-София
5 (15.6%)
Равен резултат
12 (37.5%)
Победа за Дунав
15 (46.9%)

Общ брой гласове: 30

Гласуването приключено: 07 Май, 2017, 23:05

Добавени събития

• Първа лига: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 2:0: 07 Май, 2017

Автор Тема: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 17447 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
В такъв случай Черно море е Калиакра, Дунав беше Лудогорец допреди миналия кръг, Монтана е Литекс, а Славия е националният ни отбор!? :)
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

bg_user

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 82
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
На Армията в момента играе ЦСКА-София с 0 титли и 0 купи на страната. Документи по темата в нета има достатъчно. УЕФА е на същото мнение. Сезонът е прекрасен.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Ще цитирам Великов
Цитат
...Щом този отбор играе на "Българска армия", значи това е ЦСКА, няма какво да се коментира повече тази тема...
Радвайте се на този сезон. Злобата е за комплексарите.

Пич, ако аз приема имената на баща ти, мога ли да претендирам, че си мой син? Пък за комплексарите си прав - от феновете на микренското ГМО по-комплексирана измет няма  ;D

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
Добре де, ами след време като дойде и другото ЦСКА, кое от двете ще е истинското? Ще е супер забавно дербито ЦСКА срещу ЦСКА.
БФС, свине, ешафода ви зове!

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
Тук не иде реч за злоба и комплексарщина, а спазване на законите.Защо ние се разхождахме из окръжни, "В", "Б" групи за да си спечелим пребиваването в майсторската група, за да ни режат съдиите срещу един незаннопребиваващ в групата отбор?
Това не е комплексарщина.Погледнете само на търга за емблемата какво стана.Цяла съдийка се уплаши, защото я заплашваха и отложи търга Това ако беше станало в една бяла държава отборчето от София моментално щеше да бъде изпратено във най- долната дивизия.Да не говорим, че сега нямаше да бъдат в първа лига.А комплексарщина ли ще е ако протестираме,че вече се подготвят пак да престъпят законите и да ги притикат в лига Европа? Или ако нашето ръководство реши да протестира пред УЕФА ще преминат към обичайните си методи на заплахи.Докато ей така се радваме на присъствието си и успехите ни в първа лига и мълчим за нередностите ще ни подритват като футболни топки.👹
« Последна редакция: 05 Май, 2017, 22:24 от зевс »

зевс

• Напредващ
    • Профил
Аз апелирам привържениците на Левски и  ЦСКА-1948, ако по време на нашият мач нямат техен такъв да дойдат на стадиона в София и да се присъединят към агитката на Дунав.Така би било най-справедливо.А когато Левски играе срещу нас естествено е да си подкрепят техният отбор.
« Последна редакция: 05 Май, 2017, 22:22 от зевс »

Tsetso

• Нов
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Тук не иде реч за злоба и комплексарщина, а спазване на законите.Защо ние се разхождахме из окръжни, "В", "Б" групи за да си спечелим пребиваването в майсторската група, за да ни режат съдиите срещу един незаннопребиваващ в групата отбор?
Законите се пишат от законодателя - БФС. Точно по същите закони вие все още сте Дунав. Онзи Дунав, който би Рома с 1:0, а не последният от 2010 година. Аз съм гледал доста мачове на онзи старият Дунав преди да го фалират няколко пъти. Никога обаче не съм мислил, че вие сте Дунав 2010, отбор на 7 години... Вие от кой отбор сте последно?
Зевс, не е хубаво да подлагаш динена кора на хората, които не мислят като теб и ще ходят в София да подкрепят Дунав. Тези апели към Левски и ЦСКА-1948 единствено може да ги чуят феновете на ЦСКА. Искаш да ги надъхваш ли?

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 293
  • Одобрение: +13/-2
    • Профил
Тоя филм с фалирането и почването отначало почти всички отбори от А група са го гледали, и даже е много касов. Кажи си спокойно, че сме на 7 години - няма да ти се сърдя ;) Това, което Гришата направи, е съвсем различно и направо си е гавра с ЦСКА и феновете му. Ама щом ти харесва тоя отбор, радвай му се. 
Надявам се да стане хубав мач и по-добрият да победи. И също да не купят съдията като през декември.

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 293
  • Одобрение: +13/-2
    • Профил
Добре де, ами след време като дойде и другото ЦСКА, кое от двете ще е истинското? Ще е супер забавно дербито ЦСКА срещу ЦСКА.

За тоя мач не друго, а пуканки :D Едното Аз срещу другото Аз в психо трилър за епичен мегасблъсък на футболната дезорганизирана шизофрения.
« Последна редакция: 06 Май, 2017, 00:20 от Danubio Azul »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3733
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
След поредната дискусия относно идентичността, нека се върнем към предстоящия мач и очакванията на Веско Великов и Диян Димов:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=feE-Dj4WIwE[/youtube]

Tsetso

• Нов
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Тоя филм с фалирането и почването отначало почти всички отбори от А група са го гледали, и даже е много касов. Кажи си спокойно, че сме на 7 години - няма да ти се сърдя ;) Това, което Гришата направи, е съвсем различно и направо си е гавра с ЦСКА и феновете му. Ама щом ти харесва тоя отбор, радвай му се. 
Надявам се да стане хубав мач и по-добрият да победи. И също да не купят съдията като през декември.
http://fcdunav.eu/%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%8f/ - Аз мисля, че това е историята на Дунав, а вие? Дружества и имена се менят, но футболният отбор си остава онзи, който всички го знаят, защото футболът е емоция, а не търговско дружество. А това, което направи Гришата беше единственото, което му беше разрешено. Той нямаше нищо против да мине по пътя от В до А, но от БФС не позволиха и не случайно се изгавриха с феновете на ЦСКА. Целта беше да се разединят, а Гришата да се откаже.
Относно мача. Знаете как работят съдиите в А група и не очаквайте нещо друго. Искрено се надявам да не бърка фатално за да реши мача в нечия полза и нека по-добрият отбор на терена да победи. Аз си пожелавам резултатен мач и по-малко омраза по трибуните.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1454
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
http://fcdunav.eu/%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%8f/ - Аз мисля, че това е историята на Дунав, а вие? Дружества и имена се менят, но футболният отбор си остава онзи, който всички го знаят, защото футболът е емоция, а не търговско дружество. А това, което направи Гришата беше единственото, което му беше разрешено. Той нямаше нищо против да мине по пътя от В до А, но от БФС не позволиха и не случайно се изгавриха с феновете на ЦСКА. Целта беше да се разединят, а Гришата да се откаже.
Относно мача. Знаете как работят съдиите в А група и не очаквайте нещо друго. Искрено се надявам да не бърка фатално за да реши мача в нечия полза и нека по-добрият отбор на терена да победи. Аз си пожелавам резултатен мач и по-малко омраза по трибуните.
Съгласен съм с това, което казваш, само че за жалост в наши дни освен несъмнена емоция, футбола и много други спортове (говоря и в световен мащаб) се е превърнал в бизнес, а клубовете са придобили именно вид на търговски дружества от най-долнопробен вид в много от случаите - механизъм за пране на пари, подклаждане на корупция и нечисти сделки с баснословни комисионни. И най-лошото е, че в много случаи не искаме да повярваме, че това да е "моят" клуб, подскачаме като бойни петли, когато някой ни докачи, а всъщност не виждаме по-далеч от носа си и не осъзнаваме, че единствените губещи в случая сме ние, феновете ... за жалост!

зевс

• Напредващ
    • Профил
Тук не иде реч за злоба и комплексарщина, а спазване на законите.Защо ние се разхождахме из окръжни, "В", "Б" групи за да си спечелим пребиваването в майсторската група, за да ни режат съдиите срещу един незаконнопребиваващ в групата отбор?
Законите се пишат от законодателя - БФС. Точно по същите закони вие все още сте Дунав. Онзи Дунав, който би Рома с 1:0, а не последният от 2010 година. Аз съм гледал доста мачове на онзи старият Дунав преди да го фалират няколко пъти. Никога обаче не съм мислил, че вие сте Дунав 2010, отбор на 7 години... Вие от кой отбор сте последно?
Зевс, не е хубаво да подлагаш динена кора на хората, които не мислят като теб и ще ходят в София да подкрепят Дунав. Тези апели към Левски и ЦСКА-1948 единствено може да ги чуят феновете на ЦСКА. Искаш да ги надъхваш ли?
Не съм убеден, че Ганчев искал да мине през " В " група за да бъде всичко по закон , а от БФС са му казали йок.Същото важи и сега за подготвяното ново погазване на наредбите с изявлението на служители от БФС, че нищо не зависи от УЕФА.И не виждам нищо лошо в това свободни хора със свободна воля да подкрепят свободно отбор, който им е симпатичен.Така или иначе феновете на ЦСКА-София ни смятат за провинциалисти, които трябвало да си знаят мястото.Имаше и коментар на ваш фен, който от доста време бил работел в Русе и добил впечатлението, че русенци били неоправдано високомерни ? Този човек например вече не се нуждае от надъхване.И ние тук искаме всичко да се реши на терена, а не зад завеси.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
   Както вече ти беше напомнено, сегашният Дунав не започна в А група по административен път, както стана с микренското образувание, а мина през ЧИСТИЛИЩЕТО на най-долните групи за да извоюва на терена влизане в А група. Всички останали нови членове на Първата ни лига са по СЛУЖЕБЕН ПЪТ. Така че можеш спокойно да спреш със свободните си съчинения, Дунав е един-единствен, но ЦСКА-тата са много и са все ментета. Защото истинският ЦСКА с 31 титли, 2 полуфинала в ЕКТ и прочие ФАЛИРА и престана да съществува!!! Ако бях  фен на отбор, който е побеждавал сам себе си с 8 : 0, нямаше изобщо да смея да се обадя, а твоята уста не може да я запълни нищо,впрочем това е типично за фенчетата на микренското ГМО  8)  И още нещо - институцията ръководена от перуканската пияница НЕ Е ЗАКОНОДАТЕЛ. Такъв е парламентът и законите му са ясни. Но понеже нямаме съдебна система, а мафиотска шайка подвластна на КОЙ, тези закони не се спазват. Та това е единствената причина, поради която ГМО-то на цървулския гном-перач на червени пари се подвизава в елита ни. В нормална държава джуджето щеше да търка затворническите нарове, а измислени отборчета като това, което е узурпирало "Българска армия" щяха да ритат из селските групи в Шоплука!
« Последна редакция: 06 Май, 2017, 06:38 от papimed »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Дунав не дължи нищо на държавата. Дунав започна от 0 след всяко едно фалиране и за него не бяха създавани нови първенства. Не дойде отбор от 200км в нашия град, за да играе на нашия стадион и да бъде припознат. Феновете на ЦСКА се опитват да се утешат с това 2010, но то е доста по-различно от вашето "-София". Не гледайте в чуждата паничка, а се фокусирайте в/ху вашата кочинка :)
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.