Добавени събития

• Първа Лига: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 2:3: 28 Април, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 2:3  (Прочетена 18374 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1775
  • Одобрение: +49/-33
    • Профил
 Сега при мен на работа настана паника.
 Появи се интервю с доктора https://www.bnt.bg/bg/a/sportna-treska-23042017#   около 34 мин.
 И по някое време казва, че сигурно вече са продадени 2-3 хил. билета.

Ама то в българският език думатта 'сигурно' означава точно обратното...

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3637
  • Одобрение: +123/-25
    • Профил
Имах в предвид, че като футболисти на Дунав не са играли на Градския, но като се замисля и като футболисти на други отбори не са играли на Градския. За Шопов може и да си прав, може като футболист на Спартак Плевен да е играл на Градския при равенството 0:0
Шопов игра цял мач при гостуването на Спартак в Русе, и то като капитан. Може би и Марем е гостувал с втория отбор на Лудогорец. Другите изброени не са стъпвали там в официален мач.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10496
  • Одобрение: +162/-50
    • Профил
Това изказване на доктора ме озадачи. Как и на кого са продадени тия билети, като не са пуснати изобщо в продажба. И 2 или 3 хиляди.
Only the dead fish follow the stream

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
Според мен нарочно е казал така, за да мотивира хората да си купят предварително билети, за да не останат "на сухо". Един вид - ето, вече 1/4 от билетите са продадени, побързайте, че в последния момент може и да няма...
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
По едно време си помислих, че "сигурно" само аз не съм в ред, сега вече съм спокоен. Ама ако предварителните продажби отиват към 12-13 хиляди, моля ви, свиркайте, че не остана.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10496
  • Одобрение: +162/-50
    • Профил
Сега получих информация, че имало тайна предварителна продажба по училища и фирми и много хора имат вече билет. Като нищо споменатото число да си е истина.
Only the dead fish follow the stream

FCD

• Фен
    • Профил
Какви са тия глупости?  :o  Сериозно ли? На мен ми е все тая, аз имам абонамент, но въпросът е принципен.

alipiev

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 29
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Здравейте,

Потвърдено ли е на 100%, че мачът ще се играе в Русе? Доколкото знам, лицензионната комисия минава на инспекция днес?
Пуснати ли са билетите за продажба? Ако не са, кога се очаква да се пуснат и къде можем да си купим?

Предварително благодаря! :)

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
Ако са фирми - спонсори и за деца в училище - не мисля, че е някакъв проблем.
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 371
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Тогава и аз да попитам: Ако се изчерпи бройката от12 или 13 хил. продажбата ще продължи ли? Планувал съм да се завърна в самия петъчен ден, основно за събитието и живо ме интересува. Предварителни благодарности и от мен.

FCD

• Фен
    • Профил
Ако са фирми - спонсори и за деца в училище - не мисля, че е някакъв проблем.
Стига да са такива и стига да не разпродадат половината от билетите по този начин, защото тогава наистина не е редно и честно спрямо хората, които досега са подкрепяли отбора. Въпреки всичко това с изчерпването на 12-13 хил. билети ми се струва фантастика за нас, като се има предвид, че макс на 6-7 хил. в Б група сме били, ама знае ли човек...

venci55

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 47
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Билетите са вече пуснати.Даже си взех  :) .

tipin

• Фен
    • Профил
Билетите са вече пуснати.Даже си взех  :) .
Откъде

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 743
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
Добре де, какъв е този уникален "прогрес" в политиката на ръководството??? Миналата година бяха кански мъки и битки, за да пуснат тая пуста предварителна продажба на билети, а сега директно отидохме на ТАЙНА?! предварителна продажба? Що за глупост и безумие е това. Аз лично, преди да видя официална информация, че Градския взима лиценз и мачът с Локо Пд ще е в Русе, не бих си купил билетче. Да не би да се надяват, че ще успеят да си напълнят стадиона с позьори и клакьори, за да се спасят кметчето и ленторезите от напълно заслужените освирквания? Няма да им се получи!

tipin

• Фен
    • Профил