Добавени събития

• Първа Лига: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 2:3: 28 Април, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 2:3  (Прочетена 23384 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3733
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
За мен е чест да отворя темата за първия ни домакински мач след голямото зАвръщане! И така:

« Последна редакция: 28 Април, 2017, 19:47 от vivanov »

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 555
  • Одобрение: +21/-3
    • Профил
Настъпи момента да покажем какво е подкрепа и да напълним стадиона, в което не се съмнявам, момчетата го заслужават напълно! ВСИЧКИ НА СТАДИОНА !!!!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
За пореден път се убеждавам, че по-големи и страховити олигофрени от служители на БФС няма никъде по света ! Голям зор за лампи, големи изисквания и накрая ти слагат мача в Петък от 17-30.. Що за завършен олигофрен ще сложи подобен мач в такъв ден в такъв час ? Само заради този факт, можеш да разбереш, колко ги ебе ония за футбола и за феновете.

Не ми се мисли за какви опашки, истерия и навалици ще става въпрос ! Поне 50 % от зрителите няма да могат да видят първите 15-20 мин. от мача.

Аз съм лесен, ще си отида 40-50 мин. преди мача, ще си купя билети предварително, но не всеки има тая възможност...

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Този отбор, този треньор и този президент заслужават да бъдат посрещнати в Русе с мирно и "За почест!".

Ей, хора, "одъртяхме", докато чакаме този момент.  :D

С обратното и с всякакъв вид плод-зеленчук и птицевъдна продукция пък трябва да бъдат посрещнати някои други.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
 Пълна лудница днес на работа...
 Имам заявка за 20-на билета...
 Някаква информация има ли, кога ги пускат?

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5803
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
Ще има опашки за билети, както началото на 90-те за топъл хляб. Тогава даваха талончета, за да не си купи някой повече и не остане за другите ... истерията е пълна! Възрастни хора от селата в русенска област вече се уговарят за билети и с кого ще ходят на мача!

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 470
  • Одобрение: +5/-8
    • Профил
Аз си купих из ония дни анцунг такъв като на футболистите от магазин Sportlic и попитах момчето каза,че от понеделник ще ги пускат билетите! И там ще продават,както и в м-н ФМ маркет,касите на Networx....Естествено и на касите на стадиона,но не чакайте последния момент защото определено точно за този мач,голямо зАвръщане,ще е лудница и може да има хора,да влязат поне 20 мин след началото на мача!
Там където Дунава минава,трева не никне!

tipin

• Фен
    • Профил
 Полезна информация, благодаря.

tsonkov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 57
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Ще има ли места както в Разград или който където му харесва ?

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Убеден съм, че за нашите капацитети в ръководството, няма нищо странно в това, всички сектори да имат една и съща цена...
Защо, трябва да си играят да разделят секторите, да бистрят цени на билетите и т.н. Слагай там за по лесно на всичи сектори една цена и готово..

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 676
  • Одобрение: +29/-6
    • Профил
Че те сега секторите, освен този с козирката, не предлагат кой знае колко различни условия, да не кажа - никакви. На практика заради сините седалки разликата колко може да е - 1 лв., 2 лв.? На тоя етап не ми се струва чак такъв прблем. Освен това кой ще контролира - секторите не са отделени по някакъв начин, входовете са общи, ще трябват 200 човека само това да гледат, защото разбира се,винаги ще има тарикати.

tipin

• Фен
    • Профил
 Каква интересна ситуация. За Разград тръгвах точно час преди мача с предварително купен билет със определено място.
 Сега трябва да съм на стадиона час по рано, че да си намеря хубаво място. :)

NITRO

• Фен
    • Профил
Каква интересна ситуация. За Разград тръгвах точно час преди мача с предварително купен билет със определено място.
 Сега трябва да съм на стадиона час по рано, че да си намеря хубаво място. :)

След толкова време в изгнание сега всички места ми се струват хубави - нали все пак са у дома, а не в съседа. ;)

NITRO

• Фен
    • Профил
Този отбор, този треньор и този президент заслужават да бъдат посрещнати в Русе с мирно и "За почест!".

Ей, хора, "одъртяхме", докато чакаме този момент.  :D

С обратното и с всякакъв вид плод-зеленчук и птицевъдна продукция пък трябва да бъдат посрещнати някои други.
А, ще дойдеш ти на моята. Като ти казвах миналата година, че одъртяхме, ти не ми вярваше.  ;D
Наистина този сезон Дунав направи нещо уникално - класира се сред първите шест и има всички шансове за евромясто. Всичко това бе постигнато с много по-малък бюджет дори от клубове, които в момента се борят за оцеляване. Свалям шапка на нашите ГЕРОИ!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Може да сме "дърти", но още има хляб у нас.  :D Напълно съгласен иначе. Все още е рано да говорим за евроучастие, защото дето се вика и половината от фаза 2 не се е завъртяла, но дори само постигнатото дотук е геройство. От тук нататък нека се забавляваме и мечтаем, а пък каквото сабя покаже. Ако продължим в същия дух, аз съм твърдо убеден, че нещата ще се наредят, класа имаме. Играем като равен с равен с най-добрите, без да ни пука. Това е много добре. Чувства се ръката на Великов. За да си добър с най-добрите, трябва да си малко непукист - това е половината работа, да преодолееш безсмисления страх от някой "велик". И сега този мач с Локомотив (Пд) трябва да го изиграем точно по този начин както предишните два, като мощната подкрепа на хилядите зажадняли дунавци ще бъде попътният вятър на драконите. Ей кога беше последното домакинство с Верея...