Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:1: 10 Март, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:1  (Прочетена 14088 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:1
« Отговор #180 -: 13 Март, 2017, 15:44 »
Е аз продължавам да съм 50/50. Особено с този .gif, който качихте. Гледайки 4, 5 и 6 кадър не мога да преценя кой играе първи с топката. Като по-съм склонен да смятам, че първи е Бакалов. А най-важен е въпросът и Ларин с кое първо има контакт - кракът на локомотивеца или с топката.
Аз положението го разглеждам по следния начин - първо Бакалов бута топката с върха на обувката, след това Ларин първо се докосва до неговия крак, а след като топката отскача от неравност в терена се удря и в долната част на обувката на защитника ни. За мен е правилно решението на съдията.
« Последна редакция: 13 Март, 2017, 15:51 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #181 -: 13 Март, 2017, 16:31 »
Не знам защо продължаваме да го дъвчем това положение. Минало свършено...факт е, че в идентични ситуации срещу нас, се показваха само жълти картони (срещу Верея и срещу ЦСКА),а във всички случаи в обратна посока, решенията на съдиите бяха директен червен картон, което е и правилното отсъждане според мен. В конкретната ситуация, никой нямаше да се разсърди на съдията, ако се случваше за първи път през сезона, но очевидно, ситуациите се третират различно, спрямо това дали са в наша полза или наш ущърб.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 389
  • Одобрение: +8/-0
    • Профил
« Отговор #182 -: 13 Март, 2017, 20:05 »
Пак казвам, че ако беше станало на мач на Лудогорец, вероятно щеше да има "Страхотна изява на Моци, с която отново доказа голямата си класа".
Ако дървото Козмин Моци направи такъв шпагат ще свърши с травма в кръста.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #183 -: 14 Март, 2017, 04:26 »
Тази ситуация не може да ни се изясни след 15 повторения, какво да говорим за съдията, който трябва да вземе веднага решение ?
Нямам претенции за съдийството срещу Локомотив ПД, имаше грешки, но и за двата отбора, категорично не беше целенасочено.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2934
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
« Отговор #184 -: 14 Март, 2017, 09:13 »
Абсолютно съм съгласен с горното мнение. И нека вече забравим този мач и да гледаме към следващия.