Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:1: 10 Март, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:1  (Прочетена 14074 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
 За мен мача ще е много завързан. Първо...Локо Пд си е добър отбор и с традиции. Колкото и в момента да имат проблеми в играта.Второ...играят сполучливо като гости.Трето...са по-напред от нас в класирането и явно има защо.Пожелавам на капитан Великов и моряците от кораба "Дунав" да вкарат един гол повече. Повече! 💙 
    п.с. Между другото не знам защо, но и във форума на майничките пишат КарагЕрен?
« Последна редакция: 06 Март, 2017, 12:17 от зевс »

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
    п.с. Между другото не знам защо, но и във форума на майничките пишат КарагЕрен?
Вероятно се свързва с Кара-герен.
Ето малко статистика

https://bg.wikipedia.org/wiki/Бирсент_Карагарен

« Последна редакция: 06 Март, 2017, 12:59 от tipin »

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Мнение от форума на Локо Пд

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
Аз мисля да не се главозамайваме. И преди съм го казвал - нашите мачове всичките са тройни. Видяхте, че и с Монтана нещата бяха на кантар. Както можем да вземем девет точки от оставащите кръгове преди плейофите, така и да останем капо.

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
Директно от бъдещето....пак спирталски работи...

БФС, свине, ешафода ви зове!

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 449
  • Одобрение: +7/-1
    • Профил
Локо Пловдив е много сериозен отбор, със сериозен треньор и собственик. Доста опитни футболисти - Пламен Крумов, Павел Виданов, Ванчо Траянов, Мартин Камбуров. Дано издържим психически и вземем нещо от този мач.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 389
  • Одобрение: +8/-0
    • Профил
Неудобството и за този мач за пореден път произлиза от това, че пак ние сме в положение да търсим резултат, респ. да градим играта.

bg_user

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
Май гласят пловдивско дерби за шестицата - щом Ботев си позволяват да ги подпират и срещу ГМО-то... Днес пък отменен гол за заралии. Дадоха им и смешна дузпа срещу нас, добре че някак (с мъжка и здрава игра) успяхме да ги ударим. Много е важно да не загубим мача с Локо Пд. 4 точки би трябвало да ни стигнат, мисля че може да сме с равни точки с Черно Море, но сме с предимство от преките двубои. Победа в петък би ни гарантирала 6-цата, но според мен и равен би бил отличен резултат. Ботев имат и мач срещу Левски в София ще кажат някои, но мисля, че при едно съдийство както срещу ГМО-то, спокойно могат да си вземат мача. За нашият мач с Левски, съдията не подпря софиянци, по подобие на предишни години, а просто свири срещу нас (за пореден път).
« Последна редакция: 06 Март, 2017, 20:58 от bg_user »

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Локомотив (Пловдив) е много сериозен отбор с опитни футболисти и несъмнено ще се опитат да ни изненадат както Ботев есента. Докато плющим напред, трябва умно да се пазим отзад.  :D Трябва да се концентрираме върху този мач сякаш ни е финал за сезона. Не че ще е фатално, ако не успеем да го вземем частично или изцяло, но защо пак да си създаваме кървави трилъри както миналата година? От изхода му зависи почти всичко. При успех мачовете ни срещу Лудогорец и Славия ще са с настроение и за удоволствие, а както знаем, когато Дунав играе освободено, стават страхотни спектакли с непредвидим край. Общо взето следват два наши мача на Лудогорец Арена, дано да са и последни. Мачът с комшиите от Разград би бил символично добър "бенефис" на този стадион. Така че ще се въртим в района.  :)

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
 На Арената в Разград са махнали седалките от целият сектор 'Б', че не знам къде ще се съберем, както е и събота...( за мача с Лудогорец)
 Ама после ще му мислим.
« Последна редакция: 06 Март, 2017, 22:41 от tipin »

SamoDunav1995

• Напредващ
    • Профил
На Арената в Разград са махнали седалките от целият сектор 'Б', че не знам къде ще се съберем, както е и събота...( за мача с Лудогорец)
 Ама после ще му мислим.
Не са махнали седалките на Сектор Б, а на Сектор В, защото ще го събарят и ще правят същия като Трибуна Моци ( сектор Б). А и ти верно ли си мислиш, че ще ни позволят да бъдем извън сектора за гости, щях да кажа клетката, но вече не е клетка :D На тях им бяха позволили, защото това си е техния стадион и щеше да е тъпо да натикат собствените си фенове на собствения си стадион в клетката.

sandio76

• Нов
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
И аз мисля че ще ни натикат в клетката!

SamoDunav1995

• Напредващ
    • Профил
И аз мисля че ще ни натикат в клетката!
Ами гости сме. Няма къде другаде да бъдем.

sandio76

• Нов
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
Дали клетката ще събере 2000 души!

SamoDunav1995

• Напредващ
    • Профил
Дали клетката ще събере 2000 души!
То ние може да отидем и 5000 души, но то си има ограничение на гостуващите фенове. Мисля че можем да бъдем 10 % от общия капацитет на стадиона, което е около 800 човека.Толкова предполагам и че побира гостуващия сектор.