Добавени събития

• Първа Лига: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0: 16 Декември, 2016

Автор Тема: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0  (Прочетена 11729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Re: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 16.12., 14:30ч.
« Отговор #30 -: 13 Декември, 2016, 11:03 »
Няма да имаме сили нито морални, нито физически за добра игра. Приключи за нас полусезонът, трябва да се надяваме на почетна загуба и толкова.
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3733
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #31 -: 13 Декември, 2016, 11:45 »
Откъде знаеш, че е така? Може пък Великов и футболистите да са на друго мнение.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #32 -: 13 Декември, 2016, 11:51 »
Просто така си мисля, не държа да съм прав, даже никак.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3733
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #33 -: 13 Декември, 2016, 11:56 »
Мисля си, че щом са издържали толкова време да тренират при тези мизерни условия и ръководните органи да се гаврят с тях, все ще намерят сили за един последен напън. Да, може и да загубим по футболен начин, може и съдиите пак да се подиграят с труда на отбора ни, но важното е да го направим с гордо вдигната глава.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #34 -: 13 Декември, 2016, 12:02 »
Абе всичко си има някаква граница и предел. Надявам се отборът да има останали някакви физически и най-вече психологически сили, ама не е да очаквам кой знае какво. Аз лично бих бил доволен на всичко под загуба с 3 гола разлика, то е ясно, че и да имаме сили за нещо повече, никой няма да ни остави да им развалим празника.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #35 -: 13 Декември, 2016, 12:38 »
Последен мач за годината, достатъчно време за възстановяване, никакви очаквания за победи... не знам какво толкова ще ги затормози нашите. Вярно, последният мач на този стадион загубихме с 6-0, но то беше при друг отбор и други обстоятелства.

Естествено, не трябва да тръгваме с голямата кошница, но все си мисля, че ЦСКА-София не е някакъв чудовищен отбор, който ще ни размаже на всяка цена като маче в дирек.
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #36 -: 13 Декември, 2016, 13:28 »
Голям демотивизъм тука! Тия измислените, които ги бихме преди 2 кръга нарпавиха равен срещу тях! Според мен мача е равен и ми се струва, че няма да има такива тесли, защото ще стане много, много лошо за тях, защото доста клубове и фенове започнаха да се обаждат!
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
« Отговор #37 -: 13 Декември, 2016, 15:53 »
Имаме сериозни основания да искаме рефер от чужбина...разрешено е,а си мисля,че и други ще се възползват ако оовлечем крак в тая посока.Това може да е начина да го набутаме в човките на Кърниградските изроди.

В случаите, когато са свирили чуждестранни съдии,  ми се струва, че канят някакви треторазрядни такива.
 Правят много грешки, изпускат мача и всичко се обезмисля.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #38 -: 13 Декември, 2016, 18:33 »
Видяхте ли какъв гол признаха на Верея в Ловеч срещу Монтана? Изобщо не си правете илюзии за мача с ГМО-то и не ставайте смешни с бодряческите си коментари! Докато не ни изхвърлят от шестицата, няма да видим читаво съдийство!

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 435
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #39 -: 13 Декември, 2016, 19:28 »
ГМО-та,съдийски подпирания,ма то и игра си требе,бе.Поне за кумова срама,ма то нема....УЖАС.Гьонсуратлъка му е майката в БФС и мангизите,естествено да вървят в правилната посока.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1454
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #40 -: 13 Декември, 2016, 19:41 »
Играта си ние почти същата, както в началото на първенството, с нормалния към този етап на първенството лек спад, но я ме сложи на 60-тия метър и си мисля, че и Бен Джонсън ще го бия на 100м. спринт. Явно в БГ само с игра и желание НЕ става.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
« Отговор #41 -: 13 Декември, 2016, 21:19 »
Според dailyvarna.com, Гельосаната мастия официално е поел издръжката на „Спартак” Варна... предполага се, че акциите ще бъдат на името на близък и доверен човек.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #42 -: 14 Декември, 2016, 03:52 »
Или ще вземем нещо от този мач или ще ни бият с 1 гол разлика. Нищо особено не са люляците. Отбор с добри индивидуалисти, но никакъв колектив, а точно там е нашето предимство. Ако нашите момчета се отърсят от последният мач и играят толкова надъхано и мъжки, както го направиха, когато бяхме домакини на тия смешници, то можем да постигнем нещо със сигурност.

Както и да завърши мача, колкото и понякога съм изглеждал свръх критичен към отбора, а и в частност към Будинов, аз се гордея безумно с този отбор и го обичам повече от всичко ! Не ме интересува дали ще вземем евроквота, дали ще влезем в шестицата или пък ще се борим за оставане в групата, за мен този отбор е ВЕЛИК и ЕДИНСТВЕН ! Ще си го подкрепям по същият начин и когато се завърнем в "Б" или "В" група и любовта ми няма да бъде по-малка.

Единственото нещо, което не искам никога да се променя или поне да не е в краткосрочен план е да ни напусне Веселин Великов. Може да не е най-големият гений в треньорската професия, нито пък да има ораторските способности на Сотир Цацаров, но е велик човек, много велик !

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1454
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #43 -: 14 Декември, 2016, 05:17 »
Много си прав, единствено се страхувам тяхното предимство със свирка в уста да не се превърне в главно действащо лице в този мач, че не се издържа вече!
http://football24.bg/novina/166315-cska-s-kampaniya-za-postradalite-ot-hitrino-i-za-bylgarskata-koleda
Похвално е това, което са решили да направят в петък, само се чудя подаръците за съдиите какви ще са?!?  ???
« Последна редакция: 14 Декември, 2016, 06:29 от boti4eli »

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
« Отговор #44 -: 14 Декември, 2016, 07:56 »
 Увереност в мача и дано има още сили в нашите момчета.
  Голяма част от футболната общественост е зад Дунав.

Нещо от друг форум от левскар:
Цитат
Дунав показа ,че не е нужно да си купиш 150 чужденеца за да играеш сносен футбол , супер приятен и атрактивен футбол играят. За разлика от други отбори доидоха на Герена и играха атакуващо и със самочуствие, вместо да убият мача с 10 човека в глуха защита. Дунав е един от отборите ,които ако евентуално влезнат в Европа бих подкрепил на стадиона , ако мача се играе в София! Също така всеки път когато ги гледам се чудя защо някои от фуболистите им не получават повиквателна за Националния отбор.

Ще стискам палци за тях не само защото играят срещу отбора символизиращ "всичко грешно" в Българския футбол , ами и защото искам да видя един отбор изцяло Български които може да покаже истинската страна на България в Европа!
Успех Дунав.