Автор Тема: Зима 2017 (подготовка, трансфери, новини, спекулации)  (Прочетена 21339 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
Излязоха две новини днес, че освен в Антон Огнянов и Мартин Луков Левски се бил прицелил и в Миро Будинов. Как ще стане тая работа, не знам. Те са се прицелили в основни наши играчи, след като израснаха толкова много при нас. Особено пък за Огнянов е малко парадоксално. Като си в дупка, не ставаш, но щом си на гребена на вълната, си върха.

Отделно пък ние сме се прицелили в Тихомир Кънев от Локо ГО.

http://www.sportal.bg/news.php?news=633194

http://www.sportal.bg/news.php?news=633193
« Последна редакция: 07 Ноември, 2016, 12:52 от FCD »

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 451
  • Одобрение: +4/-7
    • Профил
А Тони знае ли? За другите не знам, ама няма как Тони Огнянов да отиде при тях...Първо го изритаха като мръсно коте,второ и му казаха,че за нищо не ставал!Контузи се и не го изчакаха след като се възстанови да намери себе си..Ама сега като прави фурор с тениската на Дунав и веднага давай да го взимаме...Ако верно отиде ще приключи с футбола!Да верно Левски е най-големия клуб в България и от там в чужбина ще иде,но имат варианти за даден пост и ако не се справи както тук при нас ,ще го закотвят на пейката и лятото няма и отбор да си намери.... За това някой път един футболист трябва да помисли къде е добре и къде му върви...
« Последна редакция: 07 Ноември, 2016, 13:21 от RedBull »
Там където Дунава минава,трева не никне!

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
А Тони знае ли? За другите не знам, ама няма как Тони Огнянов да отиде при тях...Първо го изритаха като мръсно коте,второ и му казаха,че за нищо не ставал!Контузи се и не го изчакаха след като се възстанови да намери себе си..Ама сега като прави фурор с тениската на Дунав и веднага давай да го взимаме...Ако верно отиде ще приключи с футбола!Да верно Левски е най-големия клуб в България и от там в чужбина ще иде,но имат варианти за даден пост и ако не се справи както тук при нас ,ще го закотвят на пейката и лятото няма и отбор да си намери.... За това някой път един футболист трябва да помисли къде е добре и къде му върви...
Ами айде де? Ако ще го закотвят на пейката и ще го взимат "за всеки случай", по-добре да си стои при нас, където спечели вече сърцата на феновете и се превърна в един от основните стълбове и легенди, пишещи история. Тук е такъв, в Левски ще бъде просто поредният.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 451
  • Одобрение: +4/-7
    • Профил

Ами знаем в "големите шопски" клубчета как стават нещата..Вземат даден човек било Българин,било чужденец и ако не играе както е играл в стария си отбор от първия мач дето се вика и отива да търка скамейката,а не дай си боже да се контузи..Точно ситуацията на Тони!Да случват се и обрати..Пример Гара Дембеле в Левски както помним направи ебати фурора,но пък дойде от Локо Пд където половината публика не го запомниха дори...После отиде в чужбина и направо приключи с футбола..Така,че аз съм на принцип даден футболист трябва да си знае мястото!А не да бяга на сляпо и за малко повечко заплатка....
« Последна редакция: 07 Ноември, 2016, 13:33 от RedBull »
Там където Дунава минава,трева не никне!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Не мисля, че трябва да вземате насериозно каквото и да било, което се пише от медиите в момента. Едно 90% от всички статии в медиите на тема трансфери са съчинения за генериране на трафик.
Only the dead fish follow the stream

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1935
  • Одобрение: +59/-3
    • Профил
Дааа...и аз прочетох новинките ,явно нещо рогатите са се попревъзбудили....Сигурно още живеят в социализЪма ,че така могат да се вземат играчи.....А и си мисля ,че един футболист бая трябва да се е намразил и себе си и кариерата си и футбола като цяло ,че да иде в Леффски.....
А колкото до Тихомир Кънев...закотвен на пейката ???Ами ние си взехме точно от Горна един такъв "закотвен" и това сега е.....Юлиан Ненов.Веско Великов ги разбира тия работи ,кого и как да взема и в кого има хляб и в кого не...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Dragons

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 69
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 605
  • Одобрение: +33/-1
    • Профил
Кънев да влиза, смело и с бодра крачка.  8) Веско, ти си на ход.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2489
  • Одобрение: +102/-16
    • Профил
Предпочитам Симеон Ганчев. Надявам се да ни изненада приятно. Кънев не знам дали ще пасне на нашия стил. Той беше канен при нас преди 3-4 години , но тогава отказа, предпочете морето...

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Всички знаем какво става, когато по-голям клуб вземе даден играч и самите играчи го знаят, обаче все се подлъгват и отиват.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 701
  • Одобрение: +18/-6
    • Профил
Я...каква чудна седянка се е извила тук.  :-)

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 701
  • Одобрение: +18/-6
    • Профил
Ние пък сме се прицелили в Прохазка и масажистката на Левски.Какво значи прицелили? Предполагам, че нашите момчета си имат перфектни договори.Все пак са професионалисти.Не сме в "А" окръжна група.Има си треньор и ръководство.Те най-правилно могат да решат въпроса.Левски може да поискат каквото им скимне.В такива отбори обикновено изцеждат каквото могат от футболиста ...и на боклука.А в чужбина може да се излезе и от Дунав.Когато отборът играе добре има кой да ги забележи.Тия африканци, които са напълнили Европа да не би там да играят в Левски или Лудогорец?

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Пак ви казвам, приемайте тези информации с голяма доза скептицизъм що се касае до достоверността им. Поне засега.
« Последна редакция: 08 Ноември, 2016, 12:37 от El rio gigante »
Only the dead fish follow the stream

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 472
  • Одобрение: +18/-1
    • Профил
Още една новина, в която влиза нашето име... Радослав Василев ?! http://www.sportal.bg/news.php?news=633353

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2489
  • Одобрение: +102/-16
    • Профил
Хм, след като Славия освободиха Радослав Василев, се замислих дали няма да е възможно да го привлечем и ето, че се заговори за такава възможност. Но ми се струва , че шансовете ни не са големи. Ако нафтата му предложат голяма заплата...едва ли ще ги преборим. Пък и може би той се оглежда и за чужбина... ??? :-\