Автор Тема: Зима 2017 (подготовка, трансфери, новини, спекулации)  (Прочетена 22353 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
http://www.sportal.bg/news.php?news=632684

Според статията имаме интерес към нападателя Симеон Ганчев, играч на Царско село.
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2576
  • Одобрение: +103/-17
    • Профил
Ей такива играчи ни трябват, световно неизвестни но талантливи. При нас ще го излъскаме и ще блесне на футболния небосклон! Дано не ни го дръпнат под носа...да идва час по-скоро!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10489
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Да, той е един от нападателите във Втора лига, които и на мен ми прави впечатление като следя мачовете. Има и още едно момче, което пристигна в Левски Карлово наскоро - грък на 19 години, но с хубава физика, подвижност и завършващ удар. Дебютира с 2 гола, разбира се трябва да видим как ще продължи, не може да се съди от един мач, но също ми изглежда обещаващ.

А този в червено е Симеон Ганчев: http://slivnishki-geroi.com/wp-content/uploads/news-pics/2016/04/IMG_1806.jpg
Като танк е - да идва веднага! :)
« Последна редакция: 04 Ноември, 2016, 12:30 от El rio gigante »
Only the dead fish follow the stream

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
Гъркът го видях и аз в едно обзорно студио. Богата визитка имаше за играч от Втора лига, а е и доста млад. Не знам обаче как би се вписал в колектива.
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

nikiman88

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Сега само някой с голямата кошница да не ни го отмъкне под носа,както неведнъж е ставало....щом е вкарал 8 гола значи става ,аз продължавам да съм на мнение ,че разликата на футболистите от първа и втора лига е минимална...та нашия отбор половината е още от 3 та....Така че ако има таланти и са добри във втора лига  ще са добрии в първа.Май там трябва да наблегнат скаутите...и пари много няма да искат и ще играят като дзверове в първа лига ,да се докажат.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Май има някакви предварителни договорки по тази линия. Ние сигурно ще им дадем Кременлиев за постоянно.

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
На мен ми е чудно, защо не пуска Бранимир централен нападател, а ще взема нов. Бранимир и в двата си мача, като титуляр (централен нападател), вкара по един гол.

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 234
  • Одобрение: +6/-7
    • Профил
На мен ми е чудно, защо не пуска Бранимир централен нападател, а ще взема нов. Бранимир и в двата си мача, като титуляр (централен нападател), вкара по един гол.
|

Защото трябва да има кой да играе на мястото на Будинов. Аз лично смятам, че можем да пробваме тактика с включването на Будинов през второто полувреме и така да се промени играта ни АКО не е вървяла през първата част.
Dunav is being loved all around the world !

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Защото Бранимир е крило и ако го пуска централен, то остават по-малко алтернативи по крилата. Спас досега не е показал, че става за дълъг път и реално имаме само Бранко и Ники Колев към Антон Огнянов и Юлиан Ненов. Трябва да си имаме реална алтернатива на Будинов, това е вън от съмнение.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Ще играем следващата седмица с румънския Конкордия: http://int.soccerway.com/teams/romania/cs-concordia-chiajna/9088/

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 614
  • Одобрение: +36/-2
    • Профил
 Бранимир е много бърз и има място в центъра на атаката. Има физиката и хъса на един Росен Каптиев, който може да не е точното мерило, но е пример за ефективен голмайстор. Искам да видя в Бранко, малко повече спокойствие и майсторство в отиграването на ситуациите, определено има база за развитие, желая му влагане в тренировките и успех.
 Като позиция крило, в няколко мача ме разочарова и при наличието ни на играчи за тази позиция, резонно е да му се търси локацията, в която е по-полезен. Не знам, защо Ви е такова мнението за Спас, като реално той няма много записани минути за Дунав в официален мач.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4023
  • Одобрение: +125/-30
    • Профил
То това си е направо букурещки отбор, някакво градче "Chiajna" в покрайнините. Не знаем сякаш много за него. Ама по-добре с румънските отбори, че поне се вижда, че има полза.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1271
  • Одобрение: +47/-11
    • Профил
Ще играем следващата седмица с румънския Конкордия: http://int.soccerway.com/teams/romania/cs-concordia-chiajna/9088/
Жълто-зеленият срещу синият дракон  :)  Тази близост с Букурещ си е супер опция за контролите!

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3481
  • Одобрение: +115/-24
    • Профил
Може и да се изненадате, но името на градчето не се чете "Чайна" или нещо подобно, а Кяжна, което значи "княгиня". Градчето e с население едва 8000 жители, клубът е общински, но отборът играе в румънския елит вече вече шести пореден сезон - нещо немислимо в България.

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 234
  • Одобрение: +6/-7
    • Профил
http://www.sportal.bg/news.php?news=633075

За тези двамата, които ще бъдат освободени, може да им се даде шанс да видим какво могат в контроли. Знам, че отново се хващам за някакви "рандом" футболяги, но с това което разполагаме като бюджет трябва да намерим златната игла в бурените..

Имаме ли някаква информация за изпробване на нови футболисти по време на контролата с румънците?

Относно румънците, те вкараха миналата или по-миналата година почти всички, които бяха на власт в затвора. Антикорупционната им партия се ръководи от 26 годишно момиче (АКО НЕ СЕ ЛЪЖА!!!) , което не се интересува от пари и дори беше дала пример, че е получавала размери в Евро, които са КОСМИЧЕСКИ и тя е отвърнала с думите: "Единственото, което искам е да влезете в затвора."
Познайте колко от нашите политици са били в затвора? Правилен отговор - 0 :)
« Последна редакция: 06 Ноември, 2016, 18:18 от WorldWideDunav »
Dunav is being loved all around the world !