Добавени събития

• Купа - 1/16 финали: Витоша (Бистрица) - Дунав (Русе) 1:1; 7:8: 21 Септември, 2016
  • Купа - 1/8 финали: Септември (София) - Дунав (Русе) 0:2: 25 Октомври, 2016
  • Купа - 1/4 финали: Верея (Стара Загора) - Дунав (Русе) 2:0: 06 Април, 2017

Автор Тема: Купа на България  (Прочетена 26156 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
Re: Купа на България
« Отговор #435 -: 19 Април, 2017, 20:22 »
Магистралата е голяма работа. А ние тук сме...  :(
Ей сега ще те обвинят, че говориш като ББ.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #436 -: 19 Април, 2017, 20:26 »
Оградата на Трейс се срути. :D Качествена изработка!

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #437 -: 19 Април, 2017, 20:30 »
Магистралата е голяма работа. А ние тук сме...  :(
Ей сега ще те обвинят, че говориш като ББ.
Той ако говореше като мен, досега щеше да е напълно готова Хемус и В.Т.-Русе. Ама то само говорене неговото... политически обещания и отмятания... Колко познато. Нали си спомняш какво ни ОБЕЩАВАХА на предните избори - магистрали и реки от мед и масло за Северна България.
« Последна редакция: 19 Април, 2017, 20:32 от FCD »

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #438 -: 19 Април, 2017, 20:51 »
нещо от фейсбук-страницата:
Веско Великов пред "Утро" :
----
"Един отбор не се подкрепя само когато печели, а и когато губи. След като отпаднахме от турнира за Купата на България, усетих настроение и дочух коментари, които, меко казано, не ми допаднаха.
 Да, много искахме да продължим в този турнир, но така се получи. Футбол е.
 Много ми се иска уважението към момчетата и треньорския щаб да е по-голямо. За мене те са герои.
  За условията на подготовка да не говорим. Къде е нашата база в сравнение с тази на други клубове? Наникъде!
 Не си мислете, че сега ще се вдигнем в облаците, особено след като някои почнаха да питат вече какви са амбициите ни за Лига Европа. Нека да я караме по-скромно, такива са реалностите. Ще играем във всеки мач за победа, пък докъдето стигнем и каквото направим".

Айде сега. Имаше и други загуби, а не съм чул някой да не ги е подкрепил. Даже Дунав са единствения отбор, според мен, който и да падне е подкрепян. Странно защо, точно заради този мач са се обидили. М?!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2934
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
« Отговор #439 -: 24 Май, 2017, 19:56 »
Битката за 4-тото място се обезмисли. Много силен мач на Ботев и много слаб Лудогорец!

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 620
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #440 -: 24 Май, 2017, 20:42 »
 Какво да кажа, независимо от кашата която се забърква след тази победа, само адмирации за Ботев, големи жълто-черни сърца, знаеха за какво са на терена, излязоха като машини и го постигнаха. Преди двубоя, никой не ги броеше за живи срещу шампиона. Тази победа, още веднъж легитимира и нашите добри игри срещу Лудогорец, начетохме се на измислици, най-вече от фенове на оранжевите, че мачовете ни били давани, към момента по тяхната логика, след първата им точка в Раград, можем ли да заключим, че също са седнали на една маса със К. Домусчиев.  ???
 Честито на "канарчетата"!

Ivaka

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #441 -: 24 Май, 2017, 20:44 »
Битката за 4-тото място се обезмисли. Много силен мач на Ботев и много слаб Лудогорец!

Защо да се обезсмисли? Сега 4-ия няма ли да играе плейоф?

goranoff

• Напредващ
  • Публикации: 115
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
« Отговор #442 -: 24 Май, 2017, 20:48 »
Ще играе само ако УЕФА на допусне Литекс до ЕКТ. В противен случай ще играе бараж третият в крайното класиране.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #443 -: 24 Май, 2017, 20:57 »
Бараж Левски-Верея ще е ебати майтапа.  ;D Дано е щастлив Перуката!

Ivaka

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #444 -: 24 Май, 2017, 21:05 »
Ще играе само ако УЕФА на допусне Литекс до ЕКТ. В противен случай ще играе бараж третият в крайното класиране.

Да, да, това ми е ясно. :) Аз вече го броя за сигурно. :D

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #445 -: 24 Май, 2017, 21:16 »
Интересно ми е какво ще кажат сега хората, които ни обясняваха как Лудогорец били сигурен носител на Купата и нямало въобще смисъл да се ходи на финал с тях?!

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 389
  • Одобрение: +8/-0
    • Профил
« Отговор #446 -: 24 Май, 2017, 21:43 »
Сега си представям как в Ст. Загора потриват ръце и се надяват съдбата да ги изправи точно срещу нас. Изкуственото отборче на Трейс, дето беше натикано по административен път в ППЛ сега гледа към Лига Европа. Футбол и правда ли!

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #447 -: 24 Май, 2017, 21:52 »
Каква ти правда? Половината от вълненията ни в момента са заложени като бомба със закъснител в измислената смешна хиперлига. Ето докъде ни доведе тя. Аз реално не мога да си представя смешен бараж Левски-Кисело мляко или Литекс-Кисело мляко. Изключвам варианта изхвърляне на Литекс, докато не го видя черно на бяло и не стане факт.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #448 -: 24 Май, 2017, 23:24 »
Ако Лудогорец имаха още 10 мин. сигурно щяха да направят пълен обрат, но никой не им е виновен, че до 70 мин. бяха толкова апатични. За нас ситуацията не се променя драматично, ние така или иначе се целим към 4-тото място, а и си мисля, че Литекс ще го духа, така, че очакват ни интересни дни.