Автор Тема: За поведението на някои потребители-тролове  (Прочетена 713 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3403
  • Одобрение: +113/-23
    • Профил

Казвам само, че трябва да се провери как стои въпросът, за да може излъчването да е легално на 100%. Макар и да става въпрос за публично излъчване, все пак стадионът не е кафене, а официално съоръжение, обвързано с правилници и наредби и клубът би могъл да понесе санкции, ако излъчването не е регламентирано.
Твърде дълго мълчах, но мисля, че е време да проговоря. За това мое мнение, както и за 10-15 други, потребителят ivo съвсем необосновано и тенденциозно ми дава знак "минус". Това, разбира се, не е от голямо значение за мен, но дразнещото в случая е, че той просто е нарочил мен, Obiknoven Fen и още може би двама-трима съфорумци и съвсем тенденцизно раздава "лоша карма", както се нарича това в официалната документация на този тип форуми. Опитвах се да не му обръщам внимание, но това продължава вече твърде дълго. Не смятам, че целта на рейтингите във форума е да си нарочиш някого и после "анонимно" (или поне мислейки си така) да го "подритваш". Настоявам администраторът ФК Дунав Русе да вземе отношение по въпроса, така както взе по случая с RIVER и един трол преди няколко месеца. Ако това тролене и хейтване продължи, вероятно ще последвам примера на RIVER с добавката [изтрит потребител].
« Последна редакция: 14 Юли, 2016, 01:06 от NITRO »

NITRO

• Фен
    • Профил
Друго мнение, за което получих "лоша карма" от потребителя ivo е следното:

А този отбор, който тренира на стадион "Локомотив", да не би да е Локомотив?

Не ме разбирайте погрешно, не желая налагането на цензура или нещо подобно, но подобен вид тенденциозно "ритане" на определен потребител от друг трябва да бъде спряно! За мен единственият начин това да стане е като го направя публично достояние и настоявам за мерки от страна на администрацията на форума.

DUNAVfans.org

• Administrator
  • Стартиращ
  • Публикации: 23
  • Одобрение: +1/-1
    • Профил
Това и да е така, няма как да се предотврати, тъй като не противоречи на правилата, няма как да се каже на някого какво да харесва и какво не. Единственото решение е да се деактивира рейтинговата система.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1118
  • Одобрение: +7/-1
    • Профил
А какво ви пука за тези рейтинги? Като имам нещо за писане, го пиша. Ако на някого не му харесва си е негово право и негов проблем.

NITRO

• Фен
    • Профил
Не, не ми пука за рейтинга, просто не искам някой комплексар да си прави кефа на мой гръб. Тук става въпрос точно за това, че отношението не е към самото мнение, а към моята виртуална личност. Благодаря на администратора, че взе отношение. След като не противоречи на правилата, значи и аз мога да публикувам каквото намеря за уместно по отношение на един или друг потребител.
Между другото, в някои форуми рейтинговата система е само положителна и троловете там се изявяват по друг начин. Но, както се казва - без пари толкова! Доволни сме, че все пак имаме възможност да обсъждаме събитията около клуба. Хайде със здраве и САМО ДУНАВ!

FCD

• Фен
  • Публикации: 3952
  • Одобрение: +120/-29
    • Профил
Според мен това "харесване" и "нехаресване" е напълно излишно. По принцип дреме ни на сайдера, но е прав колегата да недоволства, понеже не самият рейтинг го дразни, а това, че някой потребител може да си нарочи друг и да си играе с нещо, което не е за играчка и е публично видимо по отношение втория потребител. Щом нямате правила, по-добре е да деактивирате тази нелепост, ако е възможно, и това е. Както по-горе бе казано, в някои форуми има само положителни рейтинги, в други няма въобще такива излишни атрибути.

NITRO

• Фен
    • Профил
Благодаря на администрацията за своевременната реакция и изключването на рейтинговата система, която специално за този форум, в този си вид е напълно излишна. Нека се съсредоточим върху съществените неща около отбора, вместо да се разсейваме с рейтинги, плюсове, минуси и т.н.