Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) 0:0: 30 Юли, 2016

Автор Тема: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) 0:0  (Прочетена 9250 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 535
  • Одобрение: +11/-3
    • Профил

Пряко по

Резултати до момента:
Дунав 1-0 Верея ("Б" Група, Сезон 2015/2016)
Верея 0-0 Дунав ("Б" Група, Сезон 2015/2016)
Верея 2-0 Дунав (контрола, лято 2015)

Последни 6 мача на Дунав:
Лудогорец 2 - ?
Voluntari (Рум) - З, 0:3
Етър (ВТ) - П, 2:0
Вихър (Славяново) - П, 4:0
Левски (Сф) - З 2:3
Берое (СЗ) - Р 1:1

Последни 4 мача на Верея:
Апоел (Йерусалим) - З, 0:1
Ботев (Гълъбово) - П, 4:0
Поморие - Р, 2:2
Банско - П, 1:0

На пръв поглед благоприятен жребий и шанс да тръгнем в 'елита' с 3 точки.
Верея не са за подценяване и наскоро подписаха с Александър Пасченко, молдовски национал, което показва, че няма да се задоволят със статут на боксова круша. Аз очаквам равностоен мач и дано почнем с победа :)
« Последна редакция: 01 Август, 2016, 12:47 от vivanov »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
Възникна идея ако мачът остане в Разград, да се направи public viewing на Градския стадиона в Русе като се използват LED екраните на Networx + действащия такъв на стадиона, като се обяви вход от 2-3 лева, има кетъринг и прочее. Така клубът ще може да избие част от колосалния наем в Разград, а в същото време ще се изрази ясна позиция срещу това безобразие. Като цяло настроенията на организираната част от феновете са, че не бива да се отстъпва от този въпрос. Думата бойкот е силна, но да кажем - алтернативна подкрепа. Едно е ясно - ние в Разград не може да се чувстваме домакини и няма да се чувстваме домакини, каквото и да се стори.
« Последна редакция: 08 Юли, 2016, 21:25 от RIVER »
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Идеята е добра, но как стои въпроса с тв правата за публично излъчване? Ако няма разрешение от носителя на правата, не мисля, че може да стане.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Не мисля, че това ще бъде проблем да се договори, освен ако разбира се, от Нова не искат да се наместят във фокуса на недоволството. Искам ясно да си дадете сметка, че каузата на "подкрепата в Разград" освен, че има съмнителни морални основания е тотално лишена от смисъл и реализъм що се касае до финансовия въпрос. Клубът би спечелил повече пари от едно такова събитие, отколкото от шепата хора, която ще отиде там по чисто обективни и естествени причини. Трябва да се мисли и от тази гледна точка.
« Последна редакция: 08 Юли, 2016, 21:48 от RIVER »

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Възникна идея ако мачът остане в Разград, да се направи public viewing на Градския стадиона в Русе като се използват LED екраните на Networx + действащия такъв на стадиона, като се обяви вход от 2-3 лева, има кетъринг и прочее. Така клубът ще може да избие част от колосалния наем в Разград, а в същото време ще се изрази ясна позиция срещу това безобразие. Като цяло настроенията на организираната част от феновете са, че не бива да се отстъпва от този въпрос. Думата бойкот е силна, но да кажем - алтернативна подкрепа. Едно е ясно - ние в Разград не може да се чувстваме домакини и няма да се чувстваме домакини, каквото и да се стори.

Дидо, идеята е страхотна и доколкото зависи от теб, натискай здраво !

Nikolai Ivanov

• nikolchokolo
  • Напредващ
  • Публикации: 121
  • Одобрение: +6/-6
    • Профил
Свиквайте,така ше е цялата година!А представете си садийствоотоооо...
Дунав завинаги!!!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2702
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
Идеята е добра, но как стои въпроса с тв правата за публично излъчване? Ако няма разрешение от носителя на правата, не мисля, че може да стане.
Мачът ще се излъчва по телевизията и всяко кафене ще го пусне на голям екран. Тогава за какви права говорим? На стадиона с голяма видеостена е същото. Така, че мисля проблем не би трябвало да има.

NITRO

• Фен
    • Профил
Казвам само, че трябва да се провери как стои въпросът, за да може излъчването да е легално на 100%. Макар и да става въпрос за публично излъчване, все пак стадионът не е кафене, а официално съоръжение, обвързано с правилници и наредби и клубът би могъл да понесе санкции, ако излъчването не е регламентирано.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Принципно всяко кафене, които излъчва публично мача трябва също да иска разрешение за това. Това, което се дава по телевизията и му плащате 4 лева се води индивидуален лиценз, но нямате право да слагате телевизора си на публични места и да събирате хора без да поискате разрешението на държателя на правата. Публичното излъчване е друго нещо. Ръководството прие с ентусиазъм идеята, даже се започна работа. Ще бъдат осигурени големи екрани от Нетуъкрс и общо-взето мисля, че ще стане.

NITRO

• Фен
    • Профил
И аз приветствам идеята. Не ми пука дали на Нова ще им бъде платено или не, само искам всичко да е съгласувано, за да се предпазим от евентуални санкции.

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Защо се занимавате с глупости? До Разград се стига за 40 мин срещу 5 лв на човек. Защо трябва отбора да губи още повече от цялата пародия покрай домакинстването в Разград? Мисля че усилията трябва да се насочат към това колкото се може повече хора да са на стадиона. Така или иначе не вярвам повече от 100-200 човека да гледат мача на голям екран на градския...

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Верея (Ст.З) [30.07.2016, чч:мм,
« Отговор #11 -: 09 Юли, 2016, 19:19 »
Утопия е да си въобразяваш, че някой ще хукне в Разград особено за мач с Верея. С Литекс, Ботев и Лудогорец по е възможно да имаме 1000 човека от Русе, ама тия мачове...
Айде малко реалистични гледайте на нещата. Тоя номер за 5-е лева, кутиите цигари и прочее не върви. Баш в Разград ще са 100-200 човека първия кръг.
Ние в Русе срещу Верея имахме 1000 човека последния кръг, ама в Разград ще напълним стадиона...
« Последна редакция: 09 Юли, 2016, 19:22 от RIVER »

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Именно, че в Русе срещу Верея имахме 1000 човека. Колко ще бъдат според теб, ако се поставят големи екрани? И какво, да оставим отбора да играе пред съвсем празен стадион, така ли? Другото което се замислих, е че в региона има доста стари почитатели на Дунав, което значи, че все пак ще има някаква подкрепа от местните. Всеки има право на мнение, но според мен, трябва да застанем зад отбора в този момент и да покажем, че го заслужаваме. Хубаво ще е да направим така, че да избием разходите по организиране на домакинствата, чрез закупени билети. Аз лично си правя планове да ходя до Рязанград на всеки мач, а и не само там, надявам се че няма да съм единствен :D

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Как си представяш да имаме повече хора в Разград, отколкото в Русе. В Разград ще бъдем колкото миналата година първия кръг. Няма как да съберем повеме хора  а митовете за старите дунавци там не ми се коментират. Това, че видяхме един дядо там миналата година, не знами, че напълним стадиона там. Че то ако е така както казваш, дай да не се връщане в Русе изобщо.

Няма нищо лошо да си има събитие в Русе, което да привлече някакви хора и приходи, които така или иначе в Разград няма да идат, колкото и да ги убеждаваш.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2702
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
Тези които няма да отидат в Разград, няма да отидат и на Градския да гледат мача на голям екран. Ще си го гледат вкъщи на телевизора ;) Виж, ако нямаше телевизионно излъчване , а само картина на стадиона, тогава може би едно 1000 човека щяха да са на стадиона  и вероятно толкова и в Разград.