Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) 0:0: 30 Юли, 2016

Автор Тема: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) 0:0  (Прочетена 9145 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Затова и недоумявам какво се случи не пак, а отново, че няма ни обществена поръчка, ни вест, ни кост. Какво стана пак с гръмките изявления на министър Кралев преди по-малко от месец и толкова ли тежи думата на един министър? В същото време слушам онзи ден Бащицата как гръмко заявява на PR проява на базата на Локомотив София как той бил готов другата година да задели 100 милиона от бюджета за футбол, но видите ли, един вид сегашните президенти на клубове били некадърни, защото не работели като Локо Сф и затова пари през крив макарон. Това е повече от парадоксално и смехотворно при клубове в нашата ситуация с несобствени стадиони, а именно общински и държавни. Те били събрали 3.5 мллд. от контрабандисти, обаче им свиди дори 1 млн. и си късат ризите, а ни захранва с надежди за 100 и светло бъдеще. Ама аз останах тотално безмълвен. Той чакал от БФС да дойдели на крака при него да се обосноват и моментално ги заривал със стотиците милиони да си оправим хала на футбола. Божичко мой! Аз се чудя какво става с нашия кирлив милион, а се налага да слушам такива научно-фантастични сценарии с един абсолютно пасивен и неориентиран БФС. Дайте поне да пуснем единен имейл със запитване до ММС, от името на всички фенове на Дунав, какво се случва и какво да очакваме. Поне да имаме някаква яснота. В момента сме в абсолютен вакуум и това положение е крайно неприемливо и обезпокоително.

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Дидо, аз не съм чул някой да е казал, че не е проблем че ще играем в Разград. Аз лично, а и останалите на моето мнение, твърдим, че в създалата се ситуация трябва да подкрепяме отбора на стадиона, а не пред някаква видео стена, пък било то и на градския... Естествено, че на никой не му е приятна ситуацията, но в случая нищо не зависи от нас като фенове, нашата работа е да подкрепяме отбора и да му носим приходи.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2691
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
Има такива хора, на които като им кажат и биха му повярвали, да. Има и такива, дето все гледат да се изживяват като последна инстанция и като големи философи, разбиращи винаги от всичко и не търпящи съвети и чуждо мнение. И за разлика от тези хора, аз ще си спазя обещанието като казвам, че спирам да пиша тук.
Евго, не напускай форума, моля те! Това би било проява на слабост, а ти си силен човек. Разбрал съм го от мненията ти. Ще липсваш на много от съфорумците, особено на мен!

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
В крайна сметка всеки има избор дали да посети Разград или да гледа мача на видеостена. Дано все пак от БФС вземат под внимание декларацията на фенклуба и разрешат да играем в Русе до започване на ремонтните работи.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5620
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
Нито една от водещите национални спортни медии не публикува декларацията ни. Очевидно няма никакъв интерес или има филтриране на новини. След като гледах на запис последната пресконференция на Боби Михайлов, нямам никакъв оптимизъм за нещо градивно и стратегически полезно за спортното общество в страната. Все още не е и окончателно сигурен съставът на елитната група според мен. Може да има неочаквани изненади по стар обичай през последните сезони.

Интересно, защо не се обявява вече точната програма за първи кръг с дати и начални часове?

tipin

• Фен
  • Публикации: 1693
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
Опа, шоуто започва!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Гришата май ще хвърля кърпата? И бъркотията още ще се забатачи...

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5620
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
Не мога да разбера, защо все още няма обявена програма за първи кръг с точни дати и часове. Както си мислим, че срещата ще е в събота, 30 юли, така може и да бъде насрочена за понеделник, 1 август. Същото време никаква реакция или отговор на декларацията ни ...

skru4_1973

• Нов
  • *
  • Публикации: 8
  • Одобрение: +2/-2
    • Профил
Какъв е проблема богатите отбори в BG с осветление и алчни за ТВ парите да си нагласят  мачовете на осветление , пък ние бедните ще играем на дневна светлина.

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 535
  • Одобрение: +11/-3
    • Профил
Мачът е в 21:15 пряко по Диема Спорт!

Danube

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 82
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
Аз съм изключително възмутен от часовете на мачовете.. За делничен ден съм напълно съгласен за часа, но според мен за дни като събота и неделя - 20ч е най-късното оптимално време. Заради тези пусти ТВ пари и права стадиони са обречени да бъдат полупразни и рестартът на футбола, както БФС описва, ще се сгромоляса. Много сегменти от населението изобщо няма да стъпят в този късен час, например едно семейство със сравнително малки деца няма да посети мач Х или пък възрастните почитатели на футбола, които стават все по-голяма част от нашето общество.

Лично аз не мога да се представя да пътувам 1 час път до Разград и обратно, да съм си в нас в полунощ и докато се освежа например времето напредва и след 4-5 часа ставаш за работа, ако даденият мач е в неделя да кажем.

Според мен много недомислена работа, но това си е лично мое мнение и не искам да го натрапвам на никого.  :)

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Дори за работни дни 21 е много късен час за футбол. 20 часа е наистина възможно най-късния удобен час. Но при 2 мача на ден в горещите месеци няма как да се избегне час като 21 и 15.

rohаs

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 93
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
Ако мачът е 21.15 и  искам да отида на мач в Разград , трябва да тръгна от Русе към 19.30 да съм в Разград примерно към 20.20 ,докато паркирам и вляза в стадиона ще стане 21.00 . Мачът слършва някъде към 23.00. Тръгване обратно към Русе около 23.30 -пристигане в Русе около 00.30. Излиза ,че трябва да отделя 5 часа за мач. Кой има сметка от това. Според мен само собственика на ТВ каналите ,които ще предават мачовете. За целта трябва да си платим на тази телевизии / Диемите/  Всичко е премислено доста добре, не си мислете ,че тези в БСФ не взимат част от парите. За това се правят на ударени и измислят такива правила и часове на мачовете. А уж всичко се правело за феновете-- дрън , дрън.   Така ,че честита   НОВА ВИСША ЛИГА.

Nikolai Ivanov

• nikolchokolo
  • Напредващ
  • Публикации: 121
  • Одобрение: +6/-6
    • Профил
Ааааммаааннн и часове на мачове в Разград???Да ни е честита новата малоумна виша лига!Първите кръгове на новаците стадионите особено щяха да са почти пълни,а те направиха всичко възможно да опразнят максимално трибуните?!?
Дунав завинаги!!!