Автор Тема: Евротурнири 2016/2017 г.  (Прочетена 7026 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3940
  • Одобрение: +118/-29
    • Профил
Re: Евротурнири 2016/2017 г.
« Отговор #30 -: 08 Юли, 2016, 23:48 »
Те показаха пътя на другите, но определено как не се прави. Също така "много приказки на пазара" са казали хората и особено пък преждевременно, за да не е мъртвородено. Но ние българите сме си така - винаги предсрочно започваме да приказваме големи приказки и да изпадаме в емоционални състояния, като признавам, че и аз понякога съм се увличал по течението, но никога не запазваме хладнокръвие докрай, нито знаем как да завършим докрай нещо, което добре сме започнали. Така е и с футбола ни и до ден днешен. Специално в случая със Славия ме е яд, защото Заглембе с нищо, ама с нищо не ги превъзхождаха, но се възползваха от глупавите им грешки и ги биха. Ми как може да сваляш с глава топка в наказателното поле на крака на нападателя и да не паднеш. Много добри пасове подават, но объркаха играчите.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #31 -: 14 Юли, 2016, 20:59 »
Успех на българските отбори!

Левски в момента излиза срещу Марибор. Излъчва го bTV Action.

Берое играе вече 30 мин срещу Хик Хелзинки при резултат 0:0. Излъчва се по Diema Sport 2 HD.

Да припомним, че вчера шампионът Лудогорец надигра категорично и изпусна само с минималното 2:0 непретенциозния тим на Младост.

ivo

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 89
  • Одобрение: +4/-38
    • Профил
« Отговор #32 -: 14 Юли, 2016, 22:40 »
Чорбата бие Италианци и се готвят да свалят Лудогорец от шампионския трон, кви евро турнири кви 5 лева.  Берое-Хик 1-1, Марибор-Левски 0-0 да им е честито на печелившите..

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3373
  • Одобрение: +110/-23
    • Профил
« Отговор #33 -: 14 Юли, 2016, 23:06 »
Абе кой го интересува чорбата!? И България победи бъдещия еврошампион, но това не ни прави световен шампион, нали? Темата е за евротурнирите, не за чорбата, кренвирша и бозата. Не гледах много от мача на Берое, но в другата среща Левски показа напълно равностойна игра, като на моменти превъзхождаше съперника. И двата отбора имаха 100-процентови възможности за гол, но равният резултат е най-реален според показаното на терена.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #34 -: 15 Юли, 2016, 00:00 »
Много ме е яд, че Левски ги изпусна в последната минута. Щеше да е идеален нокдаун и гол и половина аванс, но топката не пожела да посети вратата им. На фона на величаенето на Марибор преди мача аз не видях такава грандиозна разлика и съм напълно съгласен, че Левски ги превъзхождаше на моменти със смазваща фенска доминация. Но ако искаш да продължаваш, трябва да биеш с гол разлика, а не да разчиташ на тънки равенства.

Същото важи и за Берое, макар че на хала, на който са с нов отбор в движение, те вече се представиха повече от достойно. Реално от три мача нямат загуба досега и показаха сносна игра. Макар и с гол пасив не смъкнаха гащите геройски, както често сме свикнали да гледаме нашите напоследък, а се вдигнаха и намериха сила поне да изравнят.

Искрено пожелавам краен успех на всички български представители, турнирните битки са жестоки и в днешно време домакинството не е от голямо значение. Но няма какво да се лъжем, и на трите отбора няма да им е леко на реваншите и докато за Лудогорец съм убеден вече, че ще продължат, на Левски и Берое ще са им нужни и доза шанс. Просто техните отбори в момента правят кадрови спойки и нямат все още този елемент. А и подготовките им не бяха кой знае какви велики, но пък Дунав участва в тях и можем да сме доволни от показаното срещу тези два корави отбора.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #35 -: 15 Юли, 2016, 00:05 »
Чорбата бие Италианци и се готвят да свалят Лудогорец от шампионския трон, кви евро турнири кви 5 лева.  Берое-Хик 1-1, Марибор-Левски 0-0 да им е честито на печелившите..
Хахаха! Пич, вярваш ли си? Това е Интер. Първо мач с мач не си прилича. Биха италианците в някаква си контрола, ама ядоха бой от руснаци и украинци преди това. В официален мач съм сигурен, че Интер ще бие без напън. Чорбата (истинската) винаги е яла голям бой от кренвиршите. Виж, Литекс им е скачал, така че очаквам продължение на оранжево-зеленото съперничество тази година.  ;)

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #36 -: 15 Юли, 2016, 14:53 »
Виждам, че вече са ясни потенциалните съперници на нашите тимове в третите предварителни кръгове, ако въобще успеят да продължат.

При краен успех на Лудогорец срещу Младост те ще се изправят най-вероятно срещу сръбският шампион Цървена звезда (Валета малта/Цървена звезда, 1st 1:2). Любопитното е, че преди две години на същия етап Лудогорец отново трябваше да минава през сръбски гранд, като тогава трябваше да навести Партизан. Ще бъде люта балканска битка, могат да наемат Люпко за консултант.  ;D

При краен успех на Левски срещу Марибор те ще се изправят най-вероятно срещу шотландския Абърдийн (Абърдийн/Вентспилс, 1st 3:0). Досега двата отбора никога не са се срещали в официален мач.

При краен успех на Берое срещу Хик, в което не вярвам, те ще се изправят най-вероятно отново в Скандинавието срещу шведския вицешампион Гьотеборг (Гьотеборг/Пиаст, 1st 3:0).

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +9/-0
    • Профил
« Отговор #37 -: 15 Юли, 2016, 17:15 »
Добре играха и Левски и Лугодорец, не гледах Берое, но чух добри отзиви.
Струва ми се, че и двата отбора, които отписвате имат шанс да изненадат съперниците си в този кръг и да продължат.
Кренвиршите мисля, че са класа над Звезда и ще ги качат на резултат.

marto

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 81
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #38 -: 20 Юли, 2016, 20:28 »
Утре- Онези със синия цвят : Марибор 0:1
Нарочно не  изписвам името на отборчето, защото, ако има нещо което истински не понасям на този свят това е Техният отбор!!!!
Хиляди пъти Славия, Локо Сф, ЦСКА но не и Тях- точно този оттенък на синия цвят ми действа на перисталтиката...разхлабително.
Така че в утрешния мач, съм твърдо за Марибор!

Up the Dunav's!!!

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #39 -: 21 Юли, 2016, 19:06 »
Аз съм винаги за българските отбори, независимо кои са. Българче да се наричам, първа радост е за мене. В дни юнашки, в "славно" футболно време.  ;D

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #40 -: 21 Юли, 2016, 21:55 »
Добра игра на Левски срещу Марибор. Малко късмет не достигна. Честито на Марто, но мен такива отпадания на български отбори не ме радват. Както каза Obiknoven Fen, и аз съм българче.

marto

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 81
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #41 -: 21 Юли, 2016, 22:30 »
Това, че Онзи Отбор щеше да загуби, ми беше ясно, далеч преди реванша.
...Отново хвалебствия преди мача, отново едно уж надяване да продължи Отбора, но написано така, че все едно Отбора ще победи, че е сигурно... Даже и уж евентуално, бяха написали евентуалният съперник в един евентуален мач...
Такива писаници показващи някакви изключително стойностни качества и предимства, но завоалирани под нескопосани опити за уж евентуалност,  ме дразнят. Защото са израз на типична българщина- невероятно самочувствие, без абсолютно никакво покритие! Демонстрации на "сила" и "мощ" незнайни и чутовни, чрез изречения без всякакъв смисъл  от сорта на "Идват във врящият казан на...",  " В Ада на...", " Отборът с тайна тренировка", "Треньорът вае секретна тактика"... " Футболистите на... се надъхват с филми за Шипка..."
Вижте, приятели- успехите във който и да е спорт идват след изключително много тежка работа, себеотдаване и желание да бъдеш по-добър от противника! Резултатите не идват от мЕтане на селфетки и гьобеци, и каране на Майбаси и Мерцедеси!
Българският футбол, е на толкова долнопробно ниво, че само наистина ментално притеснен човек, може да смята, че футболен отбор от Бг би имал сериозен успех в Европа. " Европриказката на Онзи Отбор преди години, беше същата като на националния в Щатите- чиста проба късмет. И, ако не беше късмет, от 1994 та до сега, щеше да се повтори поне още веднъж!!! Същото важи и за Онзи Отбор...   

Up the Dunav's!!!

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +9/-0
    • Профил
« Отговор #42 -: 22 Юли, 2016, 00:31 »
Това, че Онзи Отбор щеше да загуби, ми беше ясно, далеч преди реванша.
...Отново хвалебствия преди мача, отново едно уж надяване да продължи Отбора, но написано така, че все едно Отбора ще победи, че е сигурно... Даже и уж евентуално, бяха написали евентуалният съперник в един евентуален мач...
Такива писаници показващи някакви изключително стойностни качества и предимства, но завоалирани под нескопосани опити за уж евентуалност,  ме дразнят. Защото са израз на типична българщина- невероятно самочувствие, без абсолютно никакво покритие! Демонстрации на "сила" и "мощ" незнайни и чутовни, чрез изречения без всякакъв смисъл  от сорта на "Идват във врящият казан на...",  " В Ада на...", " Отборът с тайна тренировка", "Треньорът вае секретна тактика"... " Футболистите на... се надъхват с филми за Шипка..."
Вижте, приятели- успехите във който и да е спорт идват след изключително много тежка работа, себеотдаване и желание да бъдеш по-добър от противника! Резултатите не идват от мЕтане на селфетки и гьобеци, и каране на Майбаси и Мерцедеси!
Българският футбол, е на толкова долнопробно ниво, че само наистина ментално притеснен човек, може да смята, че футболен отбор от Бг би имал сериозен успех в Европа. " Европриказката на Онзи Отбор преди години, беше същата като на националния в Щатите- чиста проба късмет. И, ако не беше късмет, от 1994 та до сега, щеше да се повтори поне още веднъж!!! Същото важи и за Онзи Отбор...   
Мнението ти е некомпетентно, пич. Първо, с това 'онези' и тем подобни ала-балщини звучиш на 14. Второ, колкото и да не уважавам Лудогорец, това е отбор, който в момента е на едно добро ниво в Европа, така, че не можеш да твърдиш, че техен успех ще е изненада. Левски от сезон 2004/2005 и 2005/2006 беше изключително сериозен отбор от мъжкари и професионалисти и не беше късмет. Не казвам, че футбола ни не е трагедия, но днес Левски заслужаваше да победи, просто Любко беше тактически надигран от словенеца. Очаквам Лудогорец да играе в групи, въпросът е в кой турнир.

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #43 -: 22 Юли, 2016, 01:24 »
Марто, няма да коментирам Този или Онзи отбор, но за Националния от 1994-та не си прав. Първо, дори и на Германия (или на любимата ти Франция) и трябва късмет, за да стигне до полуфинал. В случая ние бяхме черната котка, която им мина път и на двата тима.
Второ, националният ни отбор от 1994-та имаше както ярки индивидуалности, така и добър колектив. Ако не си гледал скоро мачовете с Франция от 1993-та и Германия (1994-та), можеш да ги попрегледаш и ще видиш, че срещу тези футболни колоси играхме като равен с равен и на моменти дори ги превъзхождахме. Да не говорим за Гърция, Аржентина и Мексико, които ги минахме като експресен влак малка спирка. Дори и в полуфинала срещу Италия ги бяхме натиснали и там наистина късметът (в лицето на Жоел Киню) ни попречи да издрапаме поне до продължения, а оттам нататък нищо не се знаеше.
И трето, причината приказката да не се повтори изобщо не е в късмета. Поколението на 1994-та беше последното, изградило се като футболисти без намесата на мутренския фактор, който трови българския футбол и заради когото и днес сме на опашката на Европа. Навлизането на мутри и разни псевдобизнесмени, целящи пране на пари чрез футболните клубове, е основната причина да не видим в изминалите 22, а вероятно и в следващите поне 50 години националния отбор близо до подножието на върха на голям футболен форум.

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 976
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #44 -: 22 Юли, 2016, 11:02 »
Трябва да сме толерантни, но това все пак е форум на Дунав Русе. На такива дечица като 'Марто' някой модератор да им пише на ЛС и да им обясни ,че крайните пристрастия към други отбори да ги споделя в техен форум. ОК, тук е мястото за обсъждане на евротурнирите, но аз примерно не съм тръгнал надълго и нашироко да коментирам как Марко Пяца ще помогне на Ювентус във ШЛ, правя го във форума на Юве. Ако това момче 'Марто' е фен на Лудогорец примерно или на Локо Надежда, да намери свои съмишленици в техния форум. Смятам, че от всеки човек може да стане футболен фен и в почти всеки фен може да се намери нещо човешко. Момчето добре се е ориентирало да гледа мачове, просто някой от батковците трябва да му каже за какво става въпрос.

@Марто, не ме разбирай погрешно, пич. И аз съм се изказвал много пъти неподготвен, когато бях ученик. Приветствам те, че пишеш във форума. Просто трябва да намериш себе си.
Ето ти един отдушник където може да пишеш за Славия: http://hooligans.bg/forum/

Съжалявам, че рекламирам чужди сайтове. Просто това дете се нуждае от помощ