Автор Тема: Втора и Трета лига - сезон 2016/2017  (Прочетена 4570 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10485
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Re: Втора и трета лига - сезон 2016/2017
« Отговор #90 -: 22 Юни, 2017, 01:55 »
Черноморец Балчик ще играе на стадиона на Дунав в Русе в случай, че лицензационната комисия не одобри съоражението в града.

Един от шефовете на крайморския град Емил Тодоров - Зелето призна за това.

"Имаме подписан договор с Дунав Русе и ще играем на техния стадион, ако случайно нашето съоражение не бъде одобрено, но аз си мисля, че всичко ще бъде наред и ще успеем да покрием изискванията за лицензиране", обяви той.
Only the dead fish follow the stream

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5489
  • Одобрение: +68/-9
    • Профил
« Отговор #91 -: 22 Юни, 2017, 10:23 »
В Балчик правят ремонт на стадиона от 2010 година. Имат нови съблекални, трибуна, отсрещна за гости, не виждам причина, съоръжението да не получи лиценз за Втора лига. По-логично би било да домакинстват в съседна Каварна, след като Черно море се завръща на ст. "Тича" във Варна.

Би било странно да разрешат на Черноморец Балчик да играе на Градския стадион, а Локомотив Русе да търси домакински терен в предградията на Русе.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #92 -: 22 Юни, 2017, 11:03 »
Аз не знам какъв договор имат с Дунав и може да има някакво объркване. Може би говори за стадион Дунав, защото Градския е на общината и общината следва да договаря ползването му. Но ако стадионът в Балчик не става, не знам как е преценил, че Дунав отговаря на изискванията към днешна дата, защото доколкото знам там дори трева няма в момента.
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

FCD

• Фен
  • Публикации: 3940
  • Одобрение: +118/-29
    • Профил
« Отговор #93 -: 22 Юни, 2017, 17:14 »
Много интересна компилация се оформи и във Втора лига. Ето как изглежда първи кръг:

Литекс (Ловеч) - Струмска слава (Радомир)           
Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие)           
Царско село (София) - Несебър (Несебър)             
Созопол (Созопол) - Черноморец (Балчик)                   
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик (Бургас)               
Лудогорец 2 (Разград) - Локомотив (София)     
Ботев (Враца) - Марица (Пловдив)                       
Оборище (Панагюрище) - Монтана (Монтана)             

Вече си имаме Литекс, но Ловеч и във Втора лига. Отборът на Струмска слава цял сезон води сериозна борба с познатия ни Септември (Симитли). Шампионът на СИ Трета лига Черноморец Балчик са се престрашили най-после. Марица (Пловдив) влезе като втори на мястото на отказалия се лидер на ЮИ Трета лига Загорец (Нова Загора), но имат проблем със стадиона, който е в състояние, което не позволява да се лицензира за Втора лига и ще "домакинстват" на базата на Ботев Пловдив. Останалите са познатите изпаднали от ППЛ и малко остатък от Б група по времето на нашето пребиваване там.

Пълна програма: http://bulgarian-football.com/vtora-liga.html

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #94 -: 22 Юни, 2017, 17:18 »
Прогнозата ми е, че един морски отбор (най-вероятно Нафтата) и един Локомотив ще се класират за ППЛ. Да видим догодина дали ще съм познал :)
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

FCD

• Фен
  • Публикации: 3940
  • Одобрение: +118/-29
    • Профил
« Отговор #95 -: 22 Юни, 2017, 17:21 »
Направи си копи-пейст на поста някъде да ти напомня и ще проверим след година.  :) Към тях може да добавим в борбата евентуално и Монтана и Литекс, а може да има и изненади. Мечтата ми е да видя Литекс-София, Литекс-Ловеч и ЦСКА 48 в една група.  :D

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 601
  • Одобрение: +32/-1
    • Профил
« Отговор #96 -: 22 Юни, 2017, 18:39 »
 Бургас, не хвърлиха ли кърпата?