Автор Тема: ЕВРО 2016  (Прочетена 3003 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3419
  • Одобрение: +113/-23
    • Профил
Re: ЕВРО 2016
« Отговор #15 -: 16 Юни, 2016, 23:03 »
Правилно си чул, но ставаше въпрос за победа в първата среща за англичаните от турнира. След изравняването на руснаците в последната минута, Англия  ще трябва да изчака поне още четири години, за да дебютира с трите точки на европейско.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
« Отговор #16 -: 17 Юни, 2016, 23:14 »
Малко по допирателната на темата, но все пак е по Евро 2016.

Путин се чуди как 200 руснация бият 1000 англичани.

Ами как... Както навремето 200 руснаци са били 1000 немци.  ;D

Иначе днес в мача между Италия и Швеция май пак бе спазена "традицията" на това първенство за късен гол.

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #17 -: 17 Юни, 2016, 23:22 »
А в момента Испания прави репетиция за поредната си титла.  ;)

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
« Отговор #18 -: 17 Юни, 2016, 23:23 »
Дали? Ще видим... Аз съм за швабите.  ;D

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #19 -: 18 Юни, 2016, 00:21 »
Мисля, че един финал Германия - Испания би бил достоен завършек. Франция също ми харесва напоследък с магическите изпълнения на Пайе. Да се чуди човек кой е най-достоен за титлата.  :)

ivo

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 89
  • Одобрение: +4/-38
    • Профил
« Отговор #20 -: 18 Юни, 2016, 00:33 »
Мисля, че един финал Германия - Испания би бил достоен завършек. Франция също ми харесва напоследък с магическите изпълнения на Пайе. Да се чуди човек кой е най-достоен за титлата.  :)
топ първенства и фаворитите за спечелването на златните медали са Германия, Испания, Италия и Франция това са отборите и някъде там е Англия
« Последна редакция: 18 Юни, 2016, 00:37 от ivo »

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #21 -: 18 Юни, 2016, 00:37 »
Англичаните са малко непостоянни, типично в свой стил и ми се струва, че някъде по пътя ще се издънят. Но пък знае ли човек? За мен би било приятна изненада, ако спечелят титлата.

ivo

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #22 -: 19 Юни, 2016, 00:15 »
схемата показва че финал Испания -Германия е възможен, като немците  трябва да отстранят Италия (четвъртфинал) и Франция (полуфинал) по пътя, докато Испания може би трябва да играе с Англия или Португалия на полуфинала.
« Последна редакция: 19 Юни, 2016, 00:21 от ivo »

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #23 -: 19 Юни, 2016, 00:56 »
Ако в групите има не толкова класни отбори (например Албания, Исландия, Унгария и др.), то на фаза четвъртфинал и нагоре всичко си идва на мястото и трябва невероятен късмет някой по-слаб да се промъкне. С други думи, когото и да отстранят по пътя си, финалистите ще играят заслужено в последния ма от турнира.

marto

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 81
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #24 -: 19 Юни, 2016, 09:08 »
Това първенство, наистина е много добро и силно! До сега, слаба среща не съм гледал.
От това което видях до сега като начин на игра, смятам, че Италия е най- добра.
Моята прогноза е финал Италия- Испания и шампион Италия.
Нещото което потвърждавам с две ръце е, че България няма място на подобни форуми!
Ние сме толкова зле, че е невероятно как може изобщо да се каже, че имаме национален отбор, та даже и наречен "лъвовете"...
Ако имаме два поредни мача срещу Исландия и Албания, сигурно ще отнесем към 40 гола...
...Радвам се на новите попълнения в Дунав и че държавата отпусна пари за ремонт на стадиона!
UP THE DUNAV'S!!!!!
Up the Dunav's!!!

ivo

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #25 -: 19 Юни, 2016, 17:07 »
Хайде всички русенци да застанем зад Румъния, тази вечер срещу Албания на Евро 2016
« Последна редакция: 19 Юни, 2016, 17:10 от ivo »

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #26 -: 19 Юни, 2016, 17:28 »
Всеки има своите предпочитания, но така или иначе много голяма част от българите биха застанали на страната на една християнска държава, когато играе с мюсюлманска, както е в случая. С това "Велико преселение на народите", започнало 1990-те години, обаче не се знае вече коя държава каква е. Да вземем за пример Швейцария - там чужденците в националния отбор са повече от кореняците, които живеят в Швейцария от поколения, и то голяма част от тях са именно албанци. Дори се стигна до прецедента да се изправят двама братя един срещу друг в мач между национални отбори. Пълен абсурд, но е факт! Подобни процеси се наблюдават и в отборите на Германия, Белгия, Холандия и т.н.
В предстоящия мач и аз съм за Румъния, дано победят и се класират за осминафиналите. Но с играта, която показват, няма да стигнат много далеч. Или трябва да променят нещо, или да извадят голям късмет, ако искат да продължат и по-нагоре от осминафинал.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
« Отговор #27 -: 19 Юни, 2016, 17:46 »
Албания НЕ Е мюсюлманска държава. Населението, което изповядва ислям там го прави, колкото и масовият българин изповядва християнството, така че "масовият българин" да ми говори за религия и да дели хората по религиите, при положение, че самият той е заклет неверник, е нелепо. Религиозното разделение в Албания е 60:40 ислям към християнство, като Албания е една от държавите с най-голям процент християнско население от тези, в които ислямът преобладава като религия. Рождество Христово и Възкресение Христово са официални празници там също така. Но Албания е силно светска държава, да не кажа, че като цяло една от най-атеистичните изобщо.

Колкото до чужденците в швейцарския национален отбор - те не са чужденци. Родени са в Швейцария, значи са местни.
« Последна редакция: 19 Юни, 2016, 17:51 от RIVER »
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #28 -: 19 Юни, 2016, 18:21 »
Факт е, че ислямските традиции там са най-силни в Европа, заедно с Босна и Херцеговина. А за швейцарците от чужд произход мога само да кажа, че са там от икономически съображения и по-голямата част от тях никога не биха избрали Швейцария пред родината си, ако там им се предлагаха поне близки икономически условия. Както казва Карим Бензема: „Алжир е моята страна. Франция е мястото, където само играя футбол“. Нямам основания да смятам, че 80-90 % от пришълците в Европа (било то и родени там) не мислят по подобен начин. А вие продължавайте да развявате знамето на мултикултурализма, докато националните езици се превърнат единствено в "лингва франка" за териториите, в които все още са официални.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
« Отговор #29 -: 19 Юни, 2016, 18:35 »
Какви ислямски традиции в Албания? Мога да ти гарантирам, че средният албанец-мюсюлманин не е чел никога Корана и ходи на джамия веднъж на 10 години, ако ходи въобще. Това е една много силно атеистична държава, може би най-атеистичната в Европа, където религията не е никакъв фактор в социалния и политически живот. За Босна е долу-горе също, но там има силно финансиране от ислямистка Турция, които подклаждат нещата с ислямизма в региона. Така, че тук не знам защо намесваш религията, тъй като тя не е никакъв фактор в албанското общество. Колкото до останалото, аз предпочитам да съдя хората по това, което са, а не да ги деля на какви ли не без да ги познавам. Колкото и да не се вярва на хората, дето се борят с някакъв въображаем "неолиберализъм" - понятие измислено от глупаци, само да прилича на "неонацизъм", хората в действителност са много различни и имат индивидуалност. Затова в нормалните места по света не те съдят по произхода, а по какво правиш за обществото. И затова има едни държави, които просперират и едни други, дето се разпадат от омраза и простотия. Винаги съм казвал, българите сме последните, които имаме някаква почва за такива предразсъдъци и расизъм, защото сме много далеч от нация от арийци, нито имаме някакви религиозни скрупули, че да говорим кой християнин, кой мюсюлманин. Има държави в Европа, които са наистина много религиозни като Италия и най-вече Испания и дори там не си го позволяват.
Only the dead fish follow the stream