Автор Тема: ФК Дунав - ръководство и организационни въпроси  (Прочетена 74646 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1313
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Re: ФК Дунав - ръководство и организационни въпроси
« Отговор #1320 -: 21 Септември, 2019, 18:24 »
Приемам забележката ти с чувство за хумор, но мисля, че съм отговорил подробно защо не. Плюс това изказването ти си личи, че не е професионално. Пари не се намират от въздуха, а се калкулират в нещо и се разходват с приоритет и правилно. За да си получил, трябва да инвестираш и вложиш. Накрая продуктът струва нещо и ти няма как да манипулираш цени, освен ако не си човек на някого и не ти отпуска поръчки по едни добри цени. Разбираш ли нещо от това? Няма как просто ей така да паднат едни пари за 30 заплати отгоре и да раздаваш на кило. Дори някой да реши да задели част от скромната си печалба си на доброволни начала, моментално възникват последици. Проблемът е, че в нашата икономика има един огромен тумор, който се използва за политически рекет и това и 10-годишните деца го знаят вече. Заради това сме на това дередже във всичко. Ако само футболът ни беше толкова жалък, щях шапка да хвърлям.
+1. Усещам как някои хора им се иска едва ли не да почне изграждането на два паметника за заслуги - единия пред общината, а другия пред стадион Дунав. Обаче тази заслуги според мен се свеждат до едно загубено лично време и ако за единия няма друга алтернатива освен да се покрие в дън земя, то другия, големия дунавец, не трябваше да “хвърля кърпата” по този начин. Може би обаче и той няма друга алтернатива.

kunz

• Нов
  • *
  • Публикации: 7
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
« Отговор #1321 -: 21 Септември, 2019, 22:41 »
Без да го познавам лично, според мен д-р Симеонов направи достатъчно според възможностите си и средата. Няма нужда от паметници - едно благодаря за положения труд и отделеното лично време през последните 10 години е достатъчно. Според мен е допускал и грешки, но който нищо не прави той и не греши.

Не се чувствам обиден от него нито като русенец, нито като фен който ходи да гледа Дунав на стадиона от 1997.

boti4eli

• Фен
    • Профил
« Отговор #1322 -: 21 Септември, 2019, 23:18 »
Аз в неговите интервюта също поне веднъж не чух думата “благодаря” към когото и да е било, но да е жив и здрав, това си е негово право да го играе обиден и недооценен.

boti4eli

• Фен
    • Профил
« Отговор #1323 -: 23 Септември, 2019, 17:52 »
Хайде сега, ръкавицата е хвърлена! Със сигурност, ако срещата се осъществи, ще има едни обещания и проекти за светло бъдеще...
https://www.sportal.bg/news.php?news=806279

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 715
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #1324 -: 23 Септември, 2019, 19:09 »
...Със сигурност, ако срещата се осъществи, ще има едни обещания и проекти за светло бъдеще...
Едва ли. Според мен, повечето няма да се отзоват. Ще е интересно дали някой изобщо ще дойде, кой ще е той /тя/ и какво ще обещае.
Но все пак - това е пътят. Трябва да се вдига колкото може повече врява. Късметът е, че времето е предизборно и има надежда някой да се поблазни за бърза популярност, а други да се изплашат от врявата.
« Последна редакция: 23 Септември, 2019, 19:12 от drak2000 »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3539
  • Одобрение: +118/-24
    • Профил
« Отговор #1325 -: 23 Септември, 2019, 21:55 »
Тази среща няма да помогне с нищо. С или без нея, само представителите на управляващите имат лостовете и обръчите от фирми да решават съдбата на футболния клуб и колкото и гадно да звучи, всичко зависи от това дали някой ще сметне, че може да си направи достатъчно добър пиар, използвайки клуба, както и докога. Кандидатите на останалите политически сили може и да обещаят много неща, но без подкрепата на Баце, най-много да последваме съдбата на Спартак (Плевен), които се озоваха в девета глуха след победата на Спартански, както и целият град.