Автор Тема: Национални отбори по футбол  (Прочетена 10394 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2467
  • Одобрение: +100/-16
    • Профил
Национални отбори по футбол
« -: 25 Март, 2016, 20:27 »
Много добър мач за Ненов в младежкия национален отбор. За съжаление не можахме да вкараме гол. Краен 0:0.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3403
  • Одобрение: +113/-23
    • Профил
Re: Национални отбори по футбол
« Отговор #1 -: 25 Март, 2016, 20:31 »
Да. Юли Ненов влезе като резерва малко след началото на второто полувреме и имаше няколко добри възможности, при които изправи публиката на крака. Мисля, че спокойно може да бъде пускан като титуляр в следващите мачове на младежките национали.

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 603
  • Одобрение: +32/-1
    • Профил
« Отговор #2 -: 25 Март, 2016, 21:33 »
  Ех, Юлиян как не я наниза в 55-та минута. ;D  Време му е да избухне,...с Горна.
Понеже сме на тема ремонти, инфраструктура, осветление и прочие, осветлението на вторият ни национален стадион хич не ми се понрави, по крайните линии отчетливо се виждаха тъмни зони. Нямам информация, осветлението на "Берое" дали е реновирано.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3952
  • Одобрение: +120/-29
    • Профил
« Отговор #3 -: 26 Март, 2016, 00:37 »
Кристиано стана редовен абонат на Владо Стоянов. Хахаха!

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #4 -: 26 Март, 2016, 00:39 »
Този фантастичен, този невероятен... Владо Стоянов! Направи и невъзможното, за да запази резултата. Изненадан съм много приятно от всички момчета. Раздадоха се докрай и въпреки скромните си възможности успяха да излъжат Роналдо и компания.  :)

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1190
  • Одобрение: +43/-10
    • Профил
« Отговор #5 -: 26 Март, 2016, 02:52 »
Роналдо (110 мил. евро) - България (38 мил. евро) 0-1 и то без да се напъваме  :) :) :)  Както каза Алекси Сукачев: "Владо Стоянов разби психиката на Роналдо!"

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2467
  • Одобрение: +100/-16
    • Профил
« Отговор #6 -: 26 Март, 2016, 09:27 »
Поначало с Португалия имаме положителен баланс. Пък и кои са те - световни шампиони ли са, европейски ли? Имат Роналдо и Нани, обезличихме ги обаче напълно. Ами онова "цигане" с плитките, какво толкова го величаят не знам? Два паса не можа да даде като хората. Не, че сме направили нещо кой знае какво, но поне малко да се вдигне самочувствието на момчетата ни. Това е футболът когато нямаш суперталанти - борба, борба и пак борба - до край! И малко късмет де :)

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5520
  • Одобрение: +68/-9
    • Профил
« Отговор #7 -: 26 Март, 2016, 14:13 »
Браво, когато най-малко очакваш, е и най-сладко. Всъщност съществена промяна в националния отбор няма, просто играха свободно снощи и им провървя. Футболисти на Лудогорец излязоха герои в тази контрола.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #8 -: 28 Март, 2016, 21:53 »
Не съм се интересувал докъде са стигнали нещата, но ако случайно никоя българска телевизия не се навие да излъчва контролата с Македония утре, разбрах, че ще може да се гледа по македонската национална телевизия, и по интернет:

Архив записи:
http://livetv102.net/en/eventinfo/399877_fyr_macedonia_bulgaria/
« Последна редакция: 29 Март, 2016, 23:34 от Obiknoven Fen »

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #9 -: 29 Март, 2016, 21:52 »
Край на мача.

Македония - БЪЛГАРИЯ 0:2

0:1 - Димитър Рангелов 66`
0:2 - Александър Тонев 87`

Два чудесни гола. Затвърждаваме доброто впечатление след победата над Португалия. Може и да сме на прав път. Да пожелаем успех на българските момчета и в официалните квалификационни мачове и само така!  :)

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #10 -: 29 Март, 2016, 22:44 »
Добро представяне на нашите момчета, особено през втората част. С тази игра имаме големи шансове за 4-то място в квалификационната група, а ако Господ отново е българин, можем по някакво чудо да се докопаме и до 3-тото.  :)

Nikolai Ivanov

• nikolchokolo
  • Напредващ
  • Публикации: 121
  • Одобрение: +6/-6
    • Профил
« Отговор #11 -: 29 Март, 2016, 22:47 »
С тая група ще стават врьтки!

Дунав завинаги!!!

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #12 -: 29 Март, 2016, 22:57 »
За всички, които са пропуснали мача:
https://www.youtube.com/watch?v=02Y2mKgQjh0

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #13 -: 29 Март, 2016, 23:40 »
Алтернативно съм го оставил и в горния линк, където по-рано бяха life-стриймовете за мача.

Да, посредствено първо полувреме и добро второ, където лъвовете показаха отново зъби и нанесоха бързи и смъртоносни удари координирано и "в прайд". В края на краищата футболът е игра на голове и накрая се гледа резултатът. Дано тази положителна енергия изригне в официалните мачове.

Иначе общо взето в този мач бихме сами себе си, но това е съвсем друг въпрос...  ;D

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #14 -: 30 Март, 2016, 00:27 »
Между другото, доста одобрителни възгласи се чуха и при двата гола, което ме кара да мисля, че или сме имали стабилна агитка или част от стадиона е симпатизирала на родината на дедите си.  ;)