Добавени събития

• Дунав (Русе) 0-0 Локомотив (Горна Оряховица): 02 Април, 2016

Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:0  (Прочетена 11102 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3431
  • Одобрение: +115/-23
    • Профил
По спомен последните три мача с Горна са едно равенство и две загуби , последната която от първенството с 3:0 .
Надявам се съдийството да е безпристрастно и на едно хубава победа с 4-5 гола  :)
За жалост ще отсъствам от града и няма да мога да гледам мача но ще стискам палци :)
Чак пък 3:0  :o  Според мен е 2:0 и то не без съдийска намеса. За останалото съм повече от съгласен и съм сигурен, че присъстващите ще стискаме палци и от твое име.  :)  Може и с един гол да победим, но така ще е още по-сладко. Веско Великов беше споменал, че пролетта разчита на прагматичния футбол, което означава, че поведем ли в резултата, ще затворим максимално подстъпите към вратата си, а напред - каквото стане.

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Някой знае ли, тази вечер къде и от колко часа ще тренира отбора?

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 605
  • Одобрение: +33/-1
    • Профил
  Долу прагматичния футбол, да живее тоталния. ;D ;)
  Дойде времето този двубой, да се играе в прилично време, на приличен стадион. Предвид страстта и хъса в предните три двубоя, добавяйки времето и терен, очаквам отборите да ни зарадват със стойностен и зрелищен мач. Прогнозирам, поредната "скандална" победа на любимото синьо, с намесата на нов голмайстор, за първа пролет. Само Дунав!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2513
  • Одобрение: +102/-16
    • Профил
Цитат
Томаш: Можем да бием Дунав

Новият треньор на Локо ГО Александър Томаш заяви, че Дунав не е непобедим.
Абе Томаш, падна в Банско ще паднеш и в Русе. За кого се вземаш, та си толкова категоричен. От една седмица си в Горна и вече ги представяш като фаворити в двубоя с Дунав. Да, Дунав не е непобедим, но за селски отбори като твоя е непреодолим! Освен това, не виждам нищо фатално ако Локо загуби. Поморие също ще губи мачове и то не един. Там да се ежи Томаш, че са преки конкуренти. Пък и къде ще играят Локо ако влязат в А група -  на "Иваило" в Търново. Така, че ще са гости във всеки мач ;) Ама нека си помечтаят...за нас това е мач като всеки друг. Спокойно, хладнокръвно, непримиримо и с майсторство ще си свършим работата.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1947
  • Одобрение: +60/-3
    • Профил
Поздрави от Пасау-Германия....Само Дунав !!!!!!Мислено ще съм с отбора и всички на стадиона ....УСПЕХ МОМЧЕТА
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3431
  • Одобрение: +115/-23
    • Профил
Поздрави от Пасау-Германия....Само Дунав !!!!!!Мислено ще съм с отбора и всички на стадиона ....УСПЕХ МОМЧЕТА
Поздрави и на теб, приятелю! Радвам се, че дори и на път си тясно свързан с Дунав - както с отбора, така и с реката.

По отношение на предстоящия мач мисля, че можем да бъдем спокойни, тъй като дори и при частичен неуспех (недай, Боже!) запазваме най-големи шансове за първото място. Програмата ни до края е доста по-лесна от тази на Локомотив и Поморие и дет' се вика, дори и с вързани очи трябва да вземем своето.

За събота в Русе е обявен КОД:СИНЬО. Възможни са интензивни локални превалявания от голове във вратата на отбора-гост в района на Градския стадион. Очакват се близки до рекордните скупчвания на фенове на едно място, както и внезапни пориви на бурна радост и еуфория. Не се препоръчват пътувания в посока от Горна Оряховица към Русе. Шумът ще бъде далеч над допустимите норми и в целия град ще ехти: САМО... ДУНАВ!!!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5533
  • Одобрение: +70/-9
    • Профил
Футболистите имат наложен от Веско Великов вечерен час и в навечерието на мача се прибраха рано за да са отпочинали за срещата. На добър час, Дунав!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1226
  • Одобрение: +46/-11
    • Профил
Очертава се поредното ранно ставане в съботен ден (7 часа сутринта мое време), но силно се надявам да има защо, така че пращайте инфо от стадиона! Мирише ми на една убедителна победа за светло сините, а на Горна много ще им отиват едни три парцала! Да мирясат най-после! Колкото до феновете им, знам че ще ги заглушите и засенчите! На репортажа не искам да им чувам гласчетата! Успех на ДУНАВ и се забавлявайте, както вие си знаете! Лека нощ от мен! :)

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Този мач пак се преекспонира до небесата, а това не е добре според мен. Дано не прегорим...
Only the dead fish follow the stream

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1226
  • Одобрение: +46/-11
    • Профил
Винаги е добре да се вдъхне малко самочувствие и увереност. Няма да играем срещу Барса или Байерн все пак, въпреки че няма да е лесно със сигурност! Трябва да искаме максимума, но и на минимума (1 гол +) пак ще сме доволни! :) Успех още веднъж!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Да, именно защото не са Байерн и Барса няма какво да го правим този мач по-важен, отколкото всъщност е. Това е само в наш ущърб. Те са тези, които трябва да гонят победата, за нас и Х би бил приемлив резултат.
Only the dead fish follow the stream

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 506
  • Одобрение: +9/-0
    • Профил
Да, именно защото не са Байерн и Барса няма какво да го правим този мач по-важен, отколкото всъщност е. Това е само в наш ущърб. Те са тези, които трябва да гонят победата, за нас и Х би бил приемлив резултат.
Напълно съм сългасен с теб. Дори и недай си боже да загубим, пак сме на върха с по-лесни програми от Горна и Поморие.

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Някой да знае къде ще може да се гледа мача? Или пак ще гледаме на запис  :-X . Само Дунав!!!
С Дунав завинаги!!!

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 490
  • Одобрение: +12/-2
    • Профил
Резултат?

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 472
  • Одобрение: +18/-1
    • Профил