Автор Тема: Честитки  (Прочетена 597 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10485
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Честитки
« -: 17 Март, 2016, 00:16 »
Честит рожден ден на [member=2107]boti4eli[/member] . Да ни е жив и здрав и всичко най-добро в личен план, както и да продължава да бъде страстен дунавец дори на хиляди километри оттук отвъд "голямата вода". :)
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3373
  • Одобрение: +110/-23
    • Профил
Re: Честитки
« Отговор #1 -: 17 Март, 2016, 01:01 »
Честито! Жив и здрав!

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 601
  • Одобрение: +32/-1
    • Профил
« Отговор #2 -: 17 Март, 2016, 01:03 »
  Здраве и щастие му пожелавам! Обещавам подарък, любимият Дунав в "А" група, всички на местно ниво, с удоволствие "работим" за това! :)

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1157
  • Одобрение: +43/-9
    • Профил
« Отговор #3 -: 17 Март, 2016, 04:45 »
Честит рожден ден на [member=2107]boti4eli[/member] . Да ни е жив и здрав и всичко най-добро в личен план, както и да продължава да бъде страстен дунавец дори на хиляди километри оттук отвъд "голямата вода". :)
Благодаря на River, че ме издаде и не можах да се скрия навръх 23 годишнината си  :) , а също и на другите момчета за пожеланията. Нека всичко хубаво ви се връща и всички сме живи и здрави и превърнем мечтите свързани с любимия Дунав в реалност за години напред. И искам да е ясно, че дори и отвъд "голямата вода" сърцето ми тупти с ритъма на "голямата река"! Само Дунав!!!!

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1885
  • Одобрение: +57/-3
    • Профил
« Отговор #4 -: 17 Март, 2016, 08:51 »
Честито и от мен!!!Жив и здрав и много успехи в живота!!!!Наздраве!!! :) :) :)
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2411
  • Одобрение: +93/-15
    • Профил
« Отговор #5 -: 17 Март, 2016, 09:45 »
Честито , Ботичели! И не забравяй да се върнеш в РОДИНАТА един ден! Тя разчита на теб!

FCD

• Фен
  • Публикации: 3940
  • Одобрение: +118/-29
    • Профил
« Отговор #6 -: 17 Март, 2016, 11:23 »
Честит празник на нашия скъп съгражданин далеч оттук - boti4eli! Желая ти крепко здраве, лични успехи и ти пожелавам да ти се сбъднат всички планове и мечти. Предполагам една от тях е някой ден да си дойдеш в Родината и да гледаш на живо любимия си клуб Дунав в А група.  ;) Наздраве!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5489
  • Одобрение: +68/-9
    • Профил
« Отговор #7 -: 17 Март, 2016, 15:47 »
Честито и от мен. Мисля, че се запознахте лично това лято, на фенските сбирки преди мача срещу Литекс 2. Запланувал ли си това лято отново да прелетиш "голямата вода"? Камъкът тежи на мястото си и не забравяй, че няма по-хубаво от родината.  ;)

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1157
  • Одобрение: +43/-9
    • Профил
« Отговор #8 -: 18 Март, 2016, 00:57 »
Да, миналото лято имах късмета да изгледам поне първият мач на отбора срещу Литекс 2 преди да си тръгна обратно. Това лято като се върна надеждата ми е да гледам поне един мач от А група  на Дунав (ако е преди 10-ти Авгист) и някоя приятелскя среща преди това. Дано да се случи!!!!