Новини: ПРАВИЛА НА ФОРУМА || ФОРУМЪТ Е ДОСТЪПЕН САМО ЗА РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ! Ако имате проблеми с регистрацията, обърнете се към: office@fcdunav.eu

• 25 Май, 2017, 09:52

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Анкета

За или против сте създаването на "Висша лига"?

За, защото това ще помогне за развитието на футбола
За, защото това е от полза на Дунав
Против, защото не е честно и обезсмисля първенството
Против, защото ще се администрира от същите хора и по същия начин като досега
Не мога да преценя

Автор Тема: Хиперкуб - хипер цирк "Първа лига"  (Прочетена 25096 пъти)

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 8958
    • Профил
Re: Хиперкуб - хипер цирк "Първа лига"
« Отговор #930 -: 19 Май, 2017, 18:05 »
Когато беше питан за безумната ни програма и защо все сме рано тоя от БФС Неделчо Михайлов намекна нещо от сорта, че стадионът е лицензиран с компромиси и благодарение на усилията на кмета или нещо от сорта - карам по спомени. Така, че най-вероятно наистина въпросните лампи още не работят като хората и затова не ни пускат на осветление.   
Only the dead fish follow the stream

DEMONS_EYE

• Напредващ
  • Публикации: 386
    • Профил
« Отговор #931 -: 19 Май, 2017, 19:33 »
Обаче лампите, освен по мачовете, отдавна не съм виждал да ги включват и донастройват.

Valan

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 57
    • Профил
« Отговор #932 -: 19 Май, 2017, 19:47 »
Е,разбра се кога е мачът с ГМО -то.От 20.00 часа,както изисква правилника и всички мачове по едно и също време!Дано се спази!

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 324
    • Профил
« Отговор #933 -: 20 Май, 2017, 08:41 »
Обаче лампите, освен по мачовете, отдавна не съм виждал да ги включват и донастройват.

Е те са вече настроени,за какво да ги включват?Вече само ако е късен мача ще се включват или второто полувреме на ранен мач!
Там където Дунава минава,трева не никне!

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 137
    • Профил
« Отговор #934 -: 20 Май, 2017, 20:12 »
https://www.sportal.bg/news.php?news=664979

"Спукойна ВА, дължим ви само по една заплата какво сте се размрънкали". Всичко е 6 оправиха нещата, сега им ДЪЛЖАТ само по една.
Dunav is being loved all around the world !

boti4eli

• Напредващ
  • Публикации: 631
    • Профил
« Отговор #935 -: 24 Май, 2017, 02:12 »
http://7dnifutbol.bg/archives/74596
Много ако-та и или-та, пари и интереси са намесени в последната седмица от милото ни първенство, така че няма какво толкова да му мислим и изчисляваме. Може от цялото напъване дори не Левски, а Верея да участва в ЛЕ, което е безумие!

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 109
    • Профил
« Отговор #936 -: 24 Май, 2017, 20:37 »
 >:( >:( >:(   Ботев   би Лудогорец .....
И ква стана тя  >:( >:( :(  ....  Сега май трябва да чакаме  да не допуснат тирето ...

DEMONS_EYE

• Напредващ
  • Публикации: 386
    • Профил
« Отговор #937 -: 24 Май, 2017, 20:42 »
И това ако не е нагласено. Само и само мръсно да направят на отборите от топ 6.

FCD

• Фен
  • Публикации: 2680
    • Профил
« Отговор #938 -: 24 Май, 2017, 20:55 »
Това пък какво да е нагласено?  :o Просто си играха момчетата на Ботев, личеше си от 1000 км, че имат повече желание и хъс и си спечелиха. Както знаете, Лудогорец не са непобедими.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 8958
    • Профил
« Отговор #939 -: 24 Май, 2017, 21:02 »
Чакам шефовете на ГМО-то пак да се произнесат кое е нагласено и кое не в нашите резултати срещу Разград. Разбирам им драмата - в името на това да се изживяват като стария ЦСКА, трябва да се жертват победите на Литекс над Лудогорец, което ги прави единственият отбор сред водещите у нас без успех над тях. Яде ги едно неприятно противоречие :)
Only the dead fish follow the stream

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 109
    • Профил
« Отговор #940 -: 24 Май, 2017, 21:16 »
Абе каквото ще стане , ще стане .....
Аз пак ще повторя : Това е най-добрия отбор  на Дунав  , който съм гледал  !
Със или без схеми ..... Със или без участие в ЛЕ .... Тази година за мен ще си остане незабравима !
Дано имаме и други   такива ,  че и по-добри .
Само Дунав !

В добавка .Поздравления за Ботев ! С китайска медицина или без  си играха по-добре от Лудогорец . И поне с игра  победиха .

boti4eli

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #941 -: 24 Май, 2017, 23:20 »
Нищо не е нагласено, стига с конспирациите, просто Л. играха доста отпуснато и с мисъл за Копакабана и ако бях на мястото на Домуса, бих ги оставил бразилчетата още седмица, ей така на пейката, да доизгледат първенството докрай, а не да ги освобождавам предварително. Не може да взимаш безумни заплати и да си със статут "звезда" и да играеш по този начин. Адмирации и за Ботев и за публиката им, защото те днес играха не с 12, а с 15 играча! В същото време още повече ми се изкриви понятието "Проект Лудогорец" и то е, че по-кух и изкуствен отбор от тях НЯМА, независимо от всичките им купи, бази и т.н. и в това не е вложена и капка завист. Факт, които ме карам да се чувствам още по-горд от Дунав и футболистите ни!

FCD

• Фен
  • Публикации: 2680
    • Профил
« Отговор #942 -: 24 Май, 2017, 23:49 »
"Официално"... Хаха!

https://www.sportal.bg/news.php?news=665770

Очакваме и съвсем официалното развитие на нещата.

boti4eli

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #943 -: Днес в 03:26 »
Тези откриха топлата вода, а най-много ми хареса последното изречение с израза "...по спортен път..." защото другият начин в България е административния. Човек да се чуди да се смее ли, да плаче ли? Знам че е почти невъзможно, ама ще се изкефя Верея да спечелят баража и то не за друго, а за да им гледам насраните физиономии и несвързани обяснения на разните му там Перуки, Краевци, Колевци, Поповци и т.н.