Автор Тема: Нов сайт за 2016-а :)  (Прочетена 7964 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Re: Нов сайт за 2016-а :)
« Отговор #60 -: 21 Юни, 2016, 11:36 »
Нещо, което ми направи впечатление, когато се отвори форумът, долу вдясно. Конкретно в реда, където е изписано 2005-20015.

Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 238
  • Одобрение: +6/-7
    • Профил
« Отговор #61 -: 26 Юни, 2016, 21:00 »
Здравейте!
Знам, че не е много лесно и бързо да оправяш сайтове, но защо състава не е обновен?
Също, премахнете класирането от Б група и брояча, който отброява времето до следващия мач (поне за Б група). Предлагам да направите такъв до първия ни мач в А група.
Сложете някакви нови цветове на корицата и може да добавите нещо за А група или изображение на тема "след 25 години... Дунав.. проодължение.

Хубав ден
Dunav is being loved all around the world !

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #62 -: 03 Юли, 2016, 11:41 »
Администрацията, няма ли да оправите сайта на клуба? Дунав е в "А" група вече, а нещата изглеждат непрофесионално изоставени, също като запустяла къща. Откакто е променен, реално нищо не е бутнато, не се актуализира редовно с важните новини за клуба, дори не са актуализирани старите неща. Да не говорим, че ни онлайн магазини, ни клубни телевизии като другите клубове. Аз не знам защо изобщо трябва да разчитаме на чужди клубове и сайтове, за да гледаме нашите си мачове? Толкова ли си можем?

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2767
  • Одобрение: +115/-19
    • Профил
« Отговор #63 -: 03 Юли, 2016, 12:10 »
Подкрепям горните 2 мнения, но също така отчитам, че това си е ангажимент и работа без пари, на ползу роду. Така, че хиляди благодарности за тези които ще удовлетворят желанията ни!
А това за "25 години" слагано на ляво и дясно по преса и сайтове, по репортажи и не знам къде, на мен поне ми опротивя ужасно. Както и да ни наричат "новаците". >:(

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10496
  • Одобрение: +162/-50
    • Профил
« Отговор #64 -: 03 Юли, 2016, 12:22 »
Сайтът ще бъде обновен когато и ако му дойде времето. Всичко, което виждате тук като онлайн присъствие се прави на доброволни начала с разходи покрити от фенове на клуба (общо двама на брой) и отделено време от тях, което все повече е кът. Онлайн телевизии и феншопове ще има като клубът реши да бъде професионален и да ангажира медиен екип, който да произвежда съдържание. Надявам се отговорих възможно най-кратко на въпросите. Засега ще трябва да се задоволите с форума и фейсбук страницата. Обикновен фен може да си спести менторския тон от сорта "алоу администрацията" сякаш някой му е длъжен да му осигурява нещо, че ако може и в най-добро качество. Няма условия за това, съответно няма и да се случи. Това, че сме в А група не променя нещата.
Only the dead fish follow the stream

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #65 -: 04 Юли, 2016, 18:27 »
Забравих, че във форума трябва да се говорят само безметежни неща и не може да има никакви въпроси, камо ли критика. Извинявам се дълбоко за дебелоочието, което проявих. Към администрацията се обърнах по-настойчиво някой да обясни защо е така, защото съм забелязал, че почти винаги такива въпроси остават без отговори. Иначе кой съм аз, че да държа менторски тон? Просто разгледах сайтовете на другите клубове и видях, че при нас нещата са в почти в статично състояние спрямо тях. Честно казано, не знам, щом А група няма отражение, какво трябва да има отражение тогава.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #66 -: 04 Юли, 2016, 21:39 »
Изкарай пари, плати на хора, които ще се занимават с постоянна поддръжка и проблемът ти ще е решен. Сайтът се поддържа както ти написаха по-горе от 2 момчета, които работят и се занимават в свободното си време. Парите, нужни за това, си ги вадят от собствените джобове и всичко свързано със сайта и форума е жест на добра воля. Стига сте мрънкали... Другите отбори заделят пари за сайтовете си и плащат на професионалисти да се занимават с това. Чудно ми е как все се намира нещо, за което да се мрънка...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #67 -: 04 Юли, 2016, 21:59 »
Забравих, че във форума трябва да се говорят само безметежни неща и не може да има никакви въпроси, камо ли критика. Извинявам се дълбоко за дебелоочието, което проявих. Към администрацията се обърнах по-настойчиво някой да обясни защо е така, защото съм забелязал, че почти винаги такива въпроси остават без отговори. Иначе кой съм аз, че да държа менторски тон? Просто разгледах сайтовете на другите клубове и видях, че при нас нещата са в почти в статично състояние спрямо тях. Честно казано, не знам, щом А група няма отражение, какво трябва да има отражение тогава.

Като искаш да критикуваш предложи нещо. А не искам телевизия, искам това, искам онова - осигурете ми го веднага. И аз искам много неща, но няма как да се реализират без никакви пари. За 0 лева - толкова.Онлайн присъствието не е сред приоритетите на клуба и няма как да вдигнем нивото, сори. Как да сменим състава, като още не е окончателен, няма снимки, не се очертава и да има скоро. Ще стане, когато стане. Ако това не те устройва като отговор, направи нещо.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #68 -: 04 Юли, 2016, 23:44 »
Парите, нужни за това, си ги вадят от собствените джобове и всичко свързано със сайта и форума е жест на добра воля. Стига сте мрънкали... Другите отбори заделят пари за сайтовете си и плащат на професионалисти да се занимават с това. Чудно ми е как все се намира нещо, за което да се мрънка...
Това е от ясно по-ясно. Но те другите клубове "живеят" на Земята, а ние на Луната ли? Реално погледнато аз съм шокиран, че две момчета поддържат сайт на ПФК участник в "А" група, Първа професионална група или Бог знае какво ще бъде там... Няма нужда така бурно да реагираш, след като въпросът не е насочен към теб. Въпрос е едно, мрънкане е друго. Ти така можеш да кажеш на всеки един фен - да изкара пари и да издържа. Звучи нелепо. Ми дай да ни дадат клуба на концесия тогава и ние да организираме нещата около него. Пътят е друг.

Като искаш да критикуваш предложи нещо. А не искам телевизия, искам това, искам онова - осигурете ми го веднага. И аз искам много неща, но няма как да се реализират без никакви пари. За 0 лева - толкова.Онлайн присъствието не е сред приоритетите на клуба и няма как да вдигнем нивото, сори. Как да сменим състава, като още не е окончателен, няма снимки, не се очертава и да има скоро. Ще стане, когато стане. Ако това не те устройва като отговор, направи нещо.
Щом двама човека издържат сайт на ПФК в Първа лига, то значи явно нещо не е както трябва от страна на ръководните фактори. Вероятно трябва време да се излезе от руслото на мисленето В/Б група. Тези времена отминаха. То е огромният разход издръжката на един сайт от клуб от А група. Ако е, дайте да ви помогнем с помощи. Там пише нещо за онлайн магазин скоро, май скоро няма да го бъде. Отивам днес в магазина, питам за блуза, човекът ми вади само една XXL-ка и вдига рамене, че и той не знае кога ще има нещо. Гледам умно и си излизам с празни ръце без алтернатива. Сайтът трябва да е мястото за новините и новите хора, а не откривам нищо там. Вместо това попадам на парадоксалната ситуация да чета новини за нас на чужди сайтове. Предполагам също, че не е космически казус да се организира директно предаване в youtube на контролни мачове, които не могат да се гледат по никоя друга медия. Например като контролата със Септември онзи ден. Значи примерно Берое могат да го правят, а ние сме по-некадърни ли, какво? Да не би в Стара Загора да живее някаква по-развита извънземна цивилизация? Говориш и ти за 0 лева. Ами като клубът е толкова несъстоятелен, в което не вярвам, направете го платено. Виж по-назад, имаше подобни предложения и от други хора във форума, аз също съм говорил с теб на лично по въпроса, защо ми говориш за 0 лева? Макар че е нелепо да е така, но ако клубът е толкова назад с материала, въвеждате платено излъчване и който иска да гледа, си плаща и гледа. Значи аз хиляда пъти ти казвах досега, че искам да си платя ако трябва, за да гледам, ти ми отвръщаш с аргументи за 0 лева, и че нямало как да стане. Карай да върви. Да живеят Берое ТВ, Левски ТВ и т.н., благодарение на които да видим все нещо, ито напълно безплатно. Май там хората са по-загрижени за русенските фенове, което и изразиха в коментарите си. За наш собствен стрийм ще почакаме още 25 г. щом трябва.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #69 -: 05 Юли, 2016, 00:12 »
Да, космически казус е, защото на никого не му пука за това. Докато това е така, нашата задача е по-скоро да поддържаме нещо, колкото да не е съвсем без нищо. За повече средствата и времето не стигат.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #70 -: 05 Юли, 2016, 00:29 »
Да, космически казус е, защото на никого не му пука за това.
Усетих ясно аз, че за това става въпрос. Явно много неща около маркетинг, тв излъчвания и реклама подлежат на дълбока концептуална ревизия и пречупване през модерната визия. Всъщност явно за Дунав откриването на топлата вода предстои. Не ми е целта тука да мрънкам и да се заяждам. Ако не дискутираме, за да се роди в един момент нещо, прогрес няма никога да има и ще си седим на едно селско ниво. Дано някой от клуба чете това и си извади сериозна бележка. Срамота е за град като Русе. За случая много подходящо ми звучи "only the dead fish don't follow the stream".

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5673
  • Одобрение: +80/-9
    • Профил
« Отговор #71 -: 05 Юли, 2016, 01:34 »
Доста пъти сме обсъждали непрофесионалното отношение на ръководството, липса на стратегия, мисъл, идея как да се изкарват и влагат успешно средства. Сайтът на фона на останалите маркетингови пропуски, се губи, но в сегашно време е основен инструмент за успешна работа. Трябва да се говори за това, съгласен съм. Само така може да има развитие по въпроса.

zapalqnko64

• Напредващ
  • Публикации: 389
  • Одобрение: +24/-49
    • Профил
« Отговор #72 -: 05 Юли, 2016, 16:58 »
Май тук е местото да се поговори за претенциите ни като град и стари русенци и това колко сме изостанали отдавна.Живеем с някакви стари лаври,а не в реалността.Не се учудвам,а просто изненадан,че влязохме дори във т.нар.Хиперкуб.Нивото на интелекта отдавна е спаднало и с недалновидни ръководители сме до тук.Време е да изтрезнеем и да разберем защо съвсем скоро Ст З ще ни разминат по население.Да не говорим за друго.А ние се чудим защо парите били на юг.А къде да отидат?Да не мож си купи фланелка на любимия клуб!Срамота!

martiin

• Нов
  • *
  • Публикации: 17
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #73 -: 06 Юли, 2016, 14:47 »
Чудесна дискусия се е завирхила тук, браво момчета! Ето това е форум, в който се бистрят теми и проблеми, а не само да си чешем езиците с разни клюки. Наситина ми е много готино,че виждам хора които се интересуват от отбора и дават идеи и насоки!

Сега по темата, нека не слагаме коня пред каруцата, всичко което се иска като онлайн мачове, фен магазин, официален сайт е хубаво и задължително, но нека първо се даде време на ръководството да влезе в час. Предполагам и те като нас още не са свикнали с А група и ще трябва да мине един малък период на адаптация. Хубаво е, хората от фенкулба/форума които се срещат с ръководството да поставят описаните по-горе проблеми и дали те ще бъдат приети и развити.
Аз например пък искам да попитам каква хореография се готви за първия домакински мач? Искате ли да направим 1-2 нови знамена?

Сексагитка Приста

• Напредващ
  • Публикации: 190
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #74 -: 06 Юли, 2016, 17:52 »
Май тук е местото да се поговори за претенциите ни като град и стари русенци и това колко сме изостанали отдавна.Живеем с някакви стари лаври,а не в реалността.Не се учудвам,а просто изненадан,че влязохме дори във т.нар.Хиперкуб.Нивото на интелекта отдавна е спаднало и с недалновидни ръководители сме до тук.Време е да изтрезнеем и да разберем защо съвсем скоро Ст З ще ни разминат по население.Да не говорим за друго.А ние се чудим защо парите били на юг.А къде да отидат?Да не мож си купи фланелка на любимия клуб!Срамота!

И къде са тези русенци с претенции и стари лаври? Около мен от десетилетие поне няма такива. Повечето са с претенция, че живеят в кофти държава и в още по-кофти град. И са бедни, мнооого бедни и  малко не им достига да са НАЙ-бедни. Ех, ако го нямаше тоя гаден Видин, щяха да са №1! И стига с тая Ст.З., и там са тракийски селинджъри, просто имат финансова стабилност от няколко десетилетия покрай солидната индустрия в района, а и държавата им удари едно инфраструктурно рамо с магистралата. Няма вече аристокрация, елит из страната, само КИНТИ е разликата. За съжаление...