Автор Тема: Нови профили  (Прочетена 1405 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10489
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Нови профили
« -: 05 Ноември, 2015, 12:54 »
Ето и новата придобивка в нашия виртуален дом. Както знаете, от тази година сме предприели една стратегия по развитието на форума като социална мрежа на дунавци - наша си собствена. От днес  личните профили са обзаведени с фейсбук стил стени, корици, възможности за сприятеляване с други потребители, писане и комуникация. Надявам се да Ви харесва. Вижте тук: http://fcdunav.eu/forum/index.php?action=profile
Only the dead fish follow the stream

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Re: Нови профили
« Отговор #1 -: 05 Ноември, 2015, 17:46 »
Форумът има много нови джаджи и опции за известия за теми, абонаменти, календар със събития. Можете да споменавате потребители във форума ето така [member=2134]Obiknoven Fen[/member] [member=161]Evg0`[/member] [member=85]rusenec65[/member] [member=5]vivanov[/member] [member=760]theboynextdoor[/member] :)
« Последна редакция: 05 Ноември, 2015, 17:48 от RIVER »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3481
  • Одобрение: +115/-24
    • Профил
« Отговор #2 -: 05 Ноември, 2015, 19:46 »
Браво. Харесва ми, че се добавят нови функционалности и форумът се развива.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #3 -: 06 Ноември, 2015, 06:41 »
Често ме питат защо не останем само с facebook страницата. Масово вече форумите се отричат, само че аз имам малко по-различно мнение по темата. Фейсбук, туитър нямат тази структура, подредба и не предразполагат към смислени и задълбочени дискусии. Те стимулират пасивното участие (натискаш лайк и си готов). Ето защо съм твърдо решен да си запазим форумната общност и да я развиваме напук на модата. Този форум съществува от 2005-а и не може да бъде затрит ей така.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1993
  • Одобрение: +60/-3
    • Профил
« Отговор #4 -: 06 Ноември, 2015, 10:20 »
Не мисля ,че и  всички ползуват Фейсбук.....аз например не,сигурен съм че има и други които не са в сурат-тефтера...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

FCD

• Фен
  • Публикации: 4023
  • Одобрение: +125/-30
    • Профил
« Отговор #5 -: 06 Ноември, 2015, 11:57 »
А... сакън да го затривате.  :P Форумът си е форум със съвсем различна функционалност, систематизация и възможности за обменяне на информация и съм напълно съгласен с теб. Освен това клубовете или фенклубовете, които претендират да са сериозни, си имат форуми, с може би съвсем малки изключения. "Сураттефтера" е съвсем друга бира, която явно не на всички от нас ни е много по вкуса.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2576
  • Одобрение: +103/-17
    • Профил
« Отговор #6 -: 06 Ноември, 2015, 18:03 »
За мен форумът е най-смисленото ми занимание като за човек с повече свободно време. Липсата му би била голяма загуба. Запазете го на всяка цена!!!

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #7 -: 06 Ноември, 2015, 18:18 »
Абе какви ги говорите, човек може инфаркт да получи! Нищо няма да закривате - и аз, също като [member=85]rusenec65[/member] нямам сураттефтер, няма и да имам, защото не желая познати и непознати да знаят по всяко време къде съм и какво правя. А и лицекнигата някак си не предразполага към по-задълбочени дискусии, каквито има в един форум. Така че - докато го има "Дунав", нека и форумът да го има!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #8 -: 06 Ноември, 2015, 19:35 »
Ами нали аз тъкмо това пиша, че нямаме никакво намерение да го закриваме, а тъкмо напротив да го развиваме. Което твърдение мисля е подплатено и с реални действия.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5550
  • Одобрение: +70/-9
    • Профил
« Отговор #9 -: 07 Ноември, 2015, 01:59 »
Форумът беше сериозно замрял преди година и някои го обявяваха за мъртъв и заменен от фейсбук, оказа се, че тези хора не бяха прави. Продължава да се поддържа огъня и много хора се информират тук с подробности за случващото се около Дунав и спорта в града.

Не е тайна, че сме един от малкото клубове в страната с поддържан сайт и оживен форум. Тенденцията наистина е към повърхностните новини, краткотрайни съобщения и харесвания в социалните мрежи. Не трябва и те да се пренебрегват заради голямата фенска маса, но лично аз се гордея, че имаме подобно уютно местенце във виртуалното пространство. Местенце където може да обменяме информация и споделяме впечатления от общата ни страст.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #10 -: 07 Ноември, 2015, 11:26 »
Форумът е живата история на нашата общност, която пишем ден след ден. Понякога си правя пътешествие във времето назад и чета стари теми и мнения и все път установявам как както Дунав се променя, така го правим и ние. Надявам се и някои стари активни потребители да се завърнат. В момента работим над това, дано успеем. След функционалните подобрения, които започнахме в началото на годината и промотирането на форума, това е следващото, което стои като задача. А успоредно с това и привличането на нови хора.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1993
  • Одобрение: +60/-3
    • Профил
« Отговор #11 -: 07 Ноември, 2015, 11:56 »
По повод пътешествието назад във времето....Преди няколко дни взех че се загледах нещо в профила си тук...и откривам че след по малко от месец навършвам 10 години членство......Леле как лети времето..
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #12 -: 07 Ноември, 2015, 12:35 »
Като сравнително нов член на форума искам да благодаря на всички, които продължават да пишат тук и да поддържат форума жив. Специални поздрави за [member=2134]Obiknoven Fen[/member] , който за рекордно кратко време след регистрацията си успя така да се впише, все едно през цялото време от създаването на форума е бил негов член. От другите нови членове, освен моя милост, често се изявява и [member=2167]Faas[/member] , надявам се да има и други в съвсем близко бъдеще и форумът да живне още повече.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4023
  • Одобрение: +125/-30
    • Профил
« Отговор #13 -: 07 Ноември, 2015, 13:00 »
[member=2106]nitro77[/member], благодаря, но как да ти кажа, чувствах се вписан априори, тъй като винаги съм бил част от привържениците още от 80-те години и просто се чувствам в естествената си среда тук. Това че технически не съм бил регистриран във форума, не променя това. А и той дълго време имаше проблем. Вярвам, че има много други хора като мен, които дълго време четат форума нерегистрирани. Приканвам ги да се регистрират всички, дори тези, които са с различно мнение. Винаги са нужни всички фенове на Дунав, които въпреки второстепенните ни различия, трябва да сме обединени в главното. Поводът и мотивацията да се регистрирам беше повдигнатата тема за отношенията отбор-публика в този ключов исторически момент, който надушвам. И реших, че не трябва повече да мълча след 25 години мълчане, а да се включа активно в "случването", което искаме да предизвикаме. Призовавам всички наши четящи ни приятели да се присъединят.
« Последна редакция: 07 Ноември, 2015, 13:05 от Obiknoven Fen »