Анкета

Кой е играчът на месеца според вас?

Мартин Луков
1 (1.7%)
Станислав Антонов
0 (0%)
Мартин Ковачев
0 (0%)
Николай Парнаров
1 (1.7%)
Михаил Милчев
0 (0%)
Атанас Атанасов
2 (3.3%)
Диян Димов
17 (28.3%)
Ивайло Раденцов
2 (3.3%)
Юлиан Ненов
19 (31.7%)
Николай Колев
5 (8.3%)
Дeян Лозев
0 (0%)
Мирослав Будинов
2 (3.3%)
Георги Чакъров
5 (8.3%)
Петър Патев
0 (0%)
Бранимир Костадинов
0 (0%)
Светослав Читаков
3 (5%)
Марио Петков
2 (3.3%)
Йордан Димитров
1 (1.7%)

Общ брой гласове: 29

Гласуването приключено: 12 Октомври, 2015, 16:01

Автор Тема: Играч на месеца - септември  (Прочетена 1540 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Играч на месеца - септември
« -: 05 Октомври, 2015, 15:57 »

Мислех си, че е хубаво да разнообразим форума с една анкетка. Локо ГО - Дунав (Русе) 2:0;
Дунав (Русе) - Оборище 0:0;
Дунав - Ботев Гълъбово 4:0
Мирослав Будинов, Светослав Читаков, Юлиан Ненов, Мартин Ковачев
Банско - Дунав 1:2
Диян Димов, Георги Чакъров

Желателно е и да дадете мнение в темата как се представи отборът през този месец, добри, не чак толкова добри моменти. Изобщо какви ви бяха преживяванията с Дунав през месец септември. Нека всеки си направи равносметка :)
Only the dead fish follow the stream

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Re: Играч на месеца - септември
« Отговор #1 -: 05 Октомври, 2015, 17:05 »
Давам гласът си за Чакъров, най-вече защото се завърна след контузия и лека полека започва да навлиза във форма и вкара така важния победен гол в Банско.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
« Отговор #2 -: 05 Октомври, 2015, 17:17 »
Интересна тема. Само колебанието ми за играч на месеца е огромно, защото на принципа "или-или" е много трудно решение. Все пак, смятам, че един блестящ момент заслужава уважение - денят, в който капитанът и рожденикът в отбора ни направи изключително възлов подарък и на себе си, и на всички нас и това се оказа решаващо. Ще гласувам за Диян Димов заради това, НО за мен адмирации заслужават всички от отбора, ВСЕКИ ЕДИН. Просто има само една възможност за гласуване.

Иначе, като непосредствен свидетел, бих обрисувал месец септември като период на крайните залитания и страсти - от "Осанна!" до "Разпни го!" и после пак "Осанна!". Месец, в който и футболисти, и публика, трябваше да проявяват характер с някакъв приемлив временен happy end. Моите почитания, че треньорски щаб и футболисти успяха. За публиката не съм сигурен на този етап.

Все пак, с цел да сме обективни, мисля, че трябва да отбележим като негативен момент и много кривото ни домакинско препъване в мача срещу Оборище непосредствено след падането в Горна. Въртя си мача в главата на кадър и все още не мога да преценя ние ли имахме слаб ден, смятахме, че те сами ли ще се бият тук, или те аджеба са чак толкова силен отбор, за да ни спъне, и то у дома. Играхме срещу защита сякаш излята от бетон с добавки, като цяло нямахме много чисти положения, отборът ни беше неузнаваем и дори като черешка на тортата слабостта на атаката ни в този мач бе компенсирана от силни театрални изпълнения в наказателното поле, губейки ценно време и ресурс, вместо да натиснем накрая с всички възможни сили. Мач, в който се самонаказахме и психически, и от гледна точка на класирането. Мач, който не трябва да се повтаря. В същия този момент изпуснахме златен шанс при равенството с клизма на Поморие в Плевен, който явно няма да дойде така лесно пак. И то, само при условие че ние постоянно бием. За мен един от възможните отговори е, че и в двата мача ни липсваше Раденцов - ключов играч, без който сме едни идея по-слаби като креативност. Но ще бъда любопитен да чуя и вашите мнения след толкова време размисъл и отсяване, дали има и други причини.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1207
  • Одобрение: +44/-11
    • Профил
« Отговор #3 -: 05 Октомври, 2015, 20:39 »
Давам гласа си за Д. Димов, заради лидерството, себераздаването и 30 годишнината му. Точно с тези години, той е страхотен пример за по-младите в отбора и капитан-мечта за всеки тим! Съгласен съм, че абсолютно всички играчи заслужават адмирации и ако имаше възможност бих гласувал целият отбор да е играч на септември! Това е като да кажеш кое от децата ти е любимо ????
« Последна редакция: 05 Октомври, 2015, 21:58 от boti4eli »

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #4 -: 05 Октомври, 2015, 20:53 »
На мен самият ми е много трудно да определя - според мен всяко от момчетата заслужава признание. Все пак гласувах за Ивайло Раденцов по една интересна причина. Може да се окаже, че това е играчът, който оказа най-голямо влияние на резултатите на отбора през предния месец, който беше като цяло противоречив. Случайно или не - загубата и равният бяха в мачовете, в които той не игра, а победите в мачовете, в което игра. А това показва, че може би е оказал съществен принос за представянето на отбора.

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 605
  • Одобрение: +33/-1
    • Профил
« Отговор #5 -: 05 Октомври, 2015, 23:06 »
 Пропуснат е Дани Димитров.
Гласувах за един, поради естеството на анкетата. Искам да поздравя целият колектив, за мен това е победителят за септемри, няма как Дунав, играещ атрактивен, нападателен и резултатен футбол да ме разочарова, дори и при загуба. Двубоят в Банско бе първият , който пропуснах, но правя всичко възможно да си доставям това удоволствие, събота или неделя да съм с ВАС. Благодаря Ви!

Ботичели, СкАнДаЛнО мнение, браво! ;)
« Последна редакция: 05 Октомври, 2015, 23:13 от Faas »

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #6 -: 06 Октомври, 2015, 04:13 »
Диян Димов и Юлиан Ненов са играчите на месеца, лично за мен 

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #7 -: 06 Октомври, 2015, 12:15 »
Като цяло предният месец за мен демонстрира в пълна степен силата на Дунав с тези играчи, треньор и страхотният характер, който имат. Лесно е, когато всичко върви, но те се измъкнаха от трудна ситуация и то при едно адски тежко гостуване, каквото е това в Банско. Месец септември показа в пълна степен, че Дунав има сили за постигане на голямата цел. Ясно е, че винаги има несполуки, но само силните отбори намират сили да се измъкнат точно, когато е най-трудно, вместо да се сринат в посредствеността.
« Последна редакция: 06 Октомври, 2015, 12:18 от RIVER »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5531
  • Одобрение: +69/-9
    • Профил
« Отговор #8 -: 07 Октомври, 2015, 01:19 »
Като ново попълнение през лятото Юлиан Ненов много бързо успя да се впише в състава и показва добър нюх към гола. Точно за месец септември е твърде трудно да се каже кой е играч за този период от време. Важен е колективър и това е силата на Дунав в момента. Капитанът Диян Димов, юноша на Дунав, имаше юбилей края на месеца и вкара важен гол. Да са ни живи и здрави всичките!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #9 -: 08 Октомври, 2015, 11:05 »
Понеже гледам всички имаме трудности, реших да променя малко нещата. Всеки има право на 3 предпочитания, като резултатите ще се виждат накрая. За да отмените сегашния си глас и да гласувате отново за 3-ма, натиснете бутона изтрий глас, който е под анкетата.