Добавени събития

• Елитна U15: Дунав (Русе) 2-2 Добруджа (Добрич): 07 Ноември, 2015
  • Елитна U15: Спартак (Варна) 0-2 Дунав (Русе): 21 Ноември, 2015

Автор Тема: Елитна група U15 – Североизточна зона – сезон 2015/2016  (Прочетена 3896 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4023
  • Одобрение: +125/-30
    • Профил
Не че съмнителният подбор е нещо ново, което би ни изненадало, но новото специално за мен е да узная, че треньорите са без заплати? Ако е вярно, тогава какво очакваме наистина... Треньорът и той човек, и той трябва да храни семейство. Значи в школата нещата са на аматьорско ниво и явно такива са си и резултатите. Едно време треньорите ходеха по училища и площадки, наблюдаваха потенциално талантливите деца и ги "вербуваха", не за пари. Целият модел на футбола ни е сбъркан, от самия връх та чак до долу. Парите са пръв и единствен приоритет, а тоталната институционална незаинтересованост и култа към частната ангария в сектори, където не бива, се приемат за нещо "нормално". Нужни са промени, нови идеи и концепции и хора, там отгоре, във федерации и министерства.
« Последна редакция: 12 Ноември, 2015, 22:24 от Obiknoven Fen »

DIDAKA

• Напредващ
  • Публикации: 166
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе) - 0:2

последен мач за този полусезон, 3-то място от 5 отбора.

DIDAKA

• Напредващ
    • Профил
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе) - 1:0

DIDAKA

• Напредващ
    • Профил
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна) - 1:0

DIDAKA

• Напредващ
    • Профил
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе) - 0:0

DIDAKA

• Напредващ
    • Профил
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - 1:1

класирането след изиграването на 3-тия цикъл от 4 мача.

DIDAKA

• Напредващ
    • Профил
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - 1:1

FCD

• Фен
    • Профил
Тук поне изглеждат по-прилично нещата. А мога ли да питам запознатите защо е тази огромна разлика между U15 и U17. Липса на таланти, треньори или друга специфична причина? В смисъл, как може тук да направим равен с формацията на Лудогорец, а при по-старшата възраст същите да ни бият като шкембе в дувар, пък било то и в елитна група? Няма как да не направи впечатление това.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3481
  • Одобрение: +115/-24
    • Профил
Може би децата са по-добри от младшата възраст, което пък значи, че след една-две години можем да очакваме по-добри изяви и завръщане в елитната група U17, ако изпаднем тази година.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5550
  • Одобрение: +70/-9
    • Профил
И аз очаквах старшава възраст, която игра успешно миналия сезон в Елитната U17, да се представи силно в Североизточната Зона този сезон, но уви. Не винаги съставите се запазват, някои деца спират с футбола, други сменят клубовете, трети не могат да се докажат пред нов треньор и така си я караме на парче.

FCD

• Фен
    • Профил
Последните две думи сякаш изчерпателно отговарят на въпроса ми. Прилича на уж правим нещо, а пък то нищо. Съжалявам за изказването си, наистина не съм запознат, но за мен подобни хандбални резултати са срамни да висят до името "Дунав", независимо на кое ниво и срещу кого и не е нужно дори да съм запознат, за да го констатирам. А всъщност нивото не е малко, елитна група е.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2010
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
Излез от комунизма :) В днешно време имената не значат нищо. Който плаща, той поръчва музиката. А Лудогорец поръчват музиката от 5-6 години насам. Съвсем резонен резултат - погледни тяхната база, треньори, екип, момчета от цяла България и ги сравни с нашите.
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

FCD

• Фен
    • Профил
Мъча се от 25 години, но все ме преследва... да му се не види.  :)

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5550
  • Одобрение: +70/-9
    • Профил
Черно море - Дунав 6:1

Школата продължава със слабото си представяне.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3481
  • Одобрение: +115/-24
    • Профил
Тук Лудогорец и Морето явно са с класи над останалите.