Автор Тема: Стадионите в Русе - проблеми и възможни решения  (Прочетена 16510 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 554
  • Одобрение: +18/-2
    • Профил
Теренът зад игрището се разчистваше преди две седмици :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5606
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил

Русенският университет "Ангел Кънчев" се сдоби с модерно игрище за минифутбол, друго за хандбал и трето за волейбол и баскетбол. Освен това е обновена и спортната зала. Инвестицията в комплекса е на стойност 1,2 милиона лева и е изцяло финансирана от висшето училище.

Добре е за града да имаме повече такива площадки. Ако и стадионът на университета се поднови, може някоя от русенските школи да тренира и играе официалните си мачове там.

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 508
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Отборът на Две могили тренира на стадиона на университета, също така и футболния тим на РУ играе домакинските си мачове там :) Спортната зала не става за нищо изключително малка и тясна, нито за волейбол нито за баскетбол нямаше смисъл по-добре щеше да се направи зала подобна на тази в СОУЕЕ или Анаглийската (сумата за подобна зала е около 700 000лв, а виждате, че инвестицията е от 1,2млн) !!!!

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Вижте как изглежда тренировъчният терен с изкуствена настилка на стадион Дунав след дъжд:

Снимките са от контрола при децата между Дунав и Етър.
« Последна редакция: 05 Март, 2016, 14:53 от vivanov »

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2036
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
За този терен още миналата година Веско Великов каза ,че не е направен както трябва и че момчетата се оплакват от болки в коленете...ама като няма друг...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

martiin

• Нов
  • *
  • Публикации: 17
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Така и така има тема за стадионите в Русе, може ли някой да ми каже на кои стадиони може да се бяга свободно към днешна дата - март 2016? На градския маи не пускат заради настилката, така ли е?

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 617
  • Одобрение: +36/-2
    • Профил
 Спокойно бягаш на "Градския", има си табела на входа, добре е да се прочете, спазва. Отворен е от 7 до 21 часа лятото, в момента вероятно до свечеряване. Успех! Just do it. :)

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Стадионът на университета също става за свободно бягане.

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 508
    • Профил
A всъщност има ли стадион в Русе, на който не може да се бяга свободно ? Аз мисля, че на всичките може да се бяга и на Градския може и на "Дунав", ако не се лъжа и на Локомотив може :)

martiin

• Нов
  • *
  • Публикации: 17
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
В началото като направиха настилката на градския не ме пуснаха 2 пъти, може да било нещо друго, но аз реших, че е за да запазят пистата от всякакви типчета които биха могли да й навредят. Ще ида да пробвам тогава първо там, мерси за отговорите

Slex

• Фен
  • Публикации: 1170
    • Профил
Случайно попаднах на това. Един малък (6 000 души), но кокетен стадион в Панама на стойност 8 милиона долара.