Анкета

Срещу кой отбор ще се получат най-интригуващите мачове този сезон?

Добруджа
3 (10%)
Локомотив ГО
5 (16.7%)
Нефтохимик
11 (36.7%)
Спартак Плевен
9 (30%)
Лудогорец II
1 (3.3%)
друг отбор
1 (3.3%)

Общ брой гласове: 20

Гласуването приключено: 13 Август, 2015, 00:36

Автор Тема: Дерби на сезона  (Прочетена 1298 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5531
  • Одобрение: +69/-9
    • Профил
Дерби на сезона
« -: 14 Юли, 2015, 00:36 »
Със завръщането ни в "Б" група ще се изправим в едно или друго дългоочаквано дерби срещу традиционни клубове, но кое се очертава да е с най-голям заряд? На кое гостуване ще сме най-многобройни? Всеки има право на два гласа.
« Последна редакция: 14 Юли, 2015, 00:45 от vivanov »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Re: Дерби на сезона
« Отговор #1 -: 14 Юли, 2015, 11:19 »
Според мен най-интересният мач ще е с Локо ГО, просто защото си има предистория от предния сезон и жаждата за реванш на терена ще бъде много силна и в двата мача ;)
Only the dead fish follow the stream

Spartak Pleven

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 36
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #2 -: 14 Юли, 2015, 20:58 »
Според мен най-интересният мач ще е с Локо ГО, просто защото си има предистория от предния сезон и жаждата за реванш на терена ще бъде много силна и в двата мача ;)
Биете и в двата мача, Локо ГО са доста по-слаби от миналия сезон, а вие сте по-добре. Имате закачка с Добруджа, там ви е дербито. С нас мачовете са непредвидими още повече, че са в последния кръг на полусезоните ;)

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
« Отговор #3 -: 14 Юли, 2015, 21:15 »
Не бих казал, че закачката с Добруджа е сериозна, макар че мачовете ни с тях напоследък са винаги на кило кръв и метър кожа...
Only the dead fish follow the stream

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
« Отговор #4 -: 16 Юли, 2015, 15:07 »
Честито завръщане в професионалния футбол, дето се вика "през блата и мочурища"  ;D и дано никога повече не затъваме в тях. Аз мисля, че двубоите с всички изредени отбори ще са едни от най-интересните, защото, изключая Лудогорец 2, това са дербита с традиции и уважение през годините. Но най-вече залагам на тези със Спартак (Плевен) и Нефтохимик. Те винаги са били "институция" в спомените ми през годините, носещи голям заряд на всякакви нива.