Автор Тема: Ботев (Гълъбово) - Дунав (Русе) 1:0  (Прочетена 6602 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Ботев (Гълъбово) - Дунав (Русе) 1:0
« Отговор #30 -: 21 Октомври, 2013, 13:09 »
Цитат
 След почивката Ботев продължи да да е по-активният отбор и в 56-ата минута логичното се случи. След корнер и разбъркване в наказателното поле Исус Ангелов прати топката в мрежата.

И Исус ни вкара гол вече! Ред е на Мохамед, Али баба и Моцарт!
Всъщност тези дрисльовци в синьо успяха и в трите гостувания на селски отбори- Банско, Бистрица и Гълъбово, да не отбележат нито един гол. Какво има да се пише повече! Със старите курви, нов бардак не се прави!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
« Отговор #31 -: 21 Октомври, 2013, 18:20 »
За съжаление виждам отново буксуване на клуба и пълно изоставяне на това, което преди считахме като успехи на организацията и реформите в клуба с цел да се превърне в една стройна и добра организация, с която всички да се гордеем. Тези неща не само не бяха довършени и са спрени и като цяло съм доста разтревожен за бъдещето на този клуб като цяло. Този резултат ни поставя в изключително кризисна ситуация, която може и да добие апокалиптични измерения ако не вземем 2 от оставащите 3 мача. По-важното обаче за Дунав тепърва предстои, защото имам чувството, че съвсем е подкарано всичко през просото...
Only the dead fish follow the stream

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #32 -: 21 Октомври, 2013, 22:29 »
Е как бе Дидо нали всичко беше наред и хората дърпаха отбора назад?

И къде са целите, къде са ръководителите, ще излезе ли въобще някой да каже какво ще се случи в този клуб. Какво просо, какви 5лв. всичко боксува като преди. Едни големи обещания, а накрая трици.

Няма и как хората, публиката, обществото да вдигне този отбор, защото всеки се бори за собственото си оцеляване, камо ли да гони кауза, в която са замесени разни дребни тарикати.

Срещу Разград имаше много публика, хората пляскаха, показаха характер и кой с какво се отблагодари на това? Сега феновете като не са виновни, кажи ти кой е виновен, защото редовно режеше хората, които критикуват, а сега говориш за боксуване и как отборът не вървял.

Това как не били подготвени е адски изтъркано, защото месеци преди това се чуваше как Дунав ще влезе по адм. път в "Б" ;) Върнаха Мирона, а махнаха кадърен човек като Божилов. Върнаха пак играчи до болка познати, един обикновен тренировъчен терен не направиха, да не говорим за обещанията за табла, козирки, бла бла бла.

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2005
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
« Отговор #33 -: 21 Октомври, 2013, 22:46 »
Само да те поправя, Свилка, таблото и централния сектор с козирката скоро ще бъдат готови :) За другото не знам, моето мнение е, че щом се хвърлят пари по стадиона, прави се полека-лека, значи зимата отборът няма да бъде оставен така и ще има някакво подобрение ... Никой не би тръгнал да прави стадиона, ако ще се изпада...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5486
  • Одобрение: +68/-9
    • Профил
« Отговор #34 -: 22 Октомври, 2013, 00:51 »
Малките ремонти по стадиона нямат нищо общо с клуба в крайна сметка. И видео стената е обещана от Нетуоркс, ако не се лъжа за септември месец!

От кога не е имало пресконференция от ръководителите на клуба? Има едно медийно затишие което никак не ми харесва, дори във В група се говореше повече и даваха обяснения.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #35 -: 22 Октомври, 2013, 09:01 »
Не знам що има хора, които много обичат да тикат думи на другите и после дори да се възмущават от тях. Аз казвам какво виждам сега в момента и не ме удовлетворява.  Преди не беше така.Как да се напише по-ясно? Не съм кон с капаци, че да си затварям очите за нещата, когато не изглеждат добре.   :wink:
А иначе, че хората са отговорни във фунадаментален план има ли смисъл да се обсъжда изобщо? То това е същото като политиците и "народът", който отстрани се вайка що така или онака станало, сякаш някой друг ги избира. Та така и тук. Сори, ама обществото нямаме алиби за невървежа било то във футбол, било то в каквото и да било друго. Знам, че е изкушаващо все някой друг да е виновен за всичко, ама...
Иначе в крайна сметка не е толкова въпросът дали ще изпаднем или не, а каква е идеята да се прави футбол в Русе (то едното и другото са свързани, де). Напоследък тази идея започна да се губи постепенно и неминуемо, ако се продължи в същия коловоз, пак ще я докараме до девета глуха.
Колкото до Божилов пък всички знаят мнението ми за него и за неговото напускане. В крайна сметка именно този факт лежи в основата на безумното ни представяне досега в шампионата.
Остава да разберем кога точно ще се проумее, че честите промени не водят до добър резултат.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2380
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
« Отговор #36 -: 22 Октомври, 2013, 09:10 »
Ще си позволя да напиша 2 изречения за треньорите. Колко е кадърен или не Божилов все още никой не може да каже със сигурност. Просто той засега нищо не е направил в кратката си кариера до тук! Тепърва ще има да се доказва и дай Боже да успее. Пожелавам му го от все сърце! И във връзка с това, не е справедливо да се хвърля кал срещу Миронов, който поне в Дунав доказа, че може да докара отбора до влизане в А група, но други фактори попречиха това да се случи. Всичко е въпрос на пари, с какъв бюджет разполага клубът за да си позволи привличане на качествени играчи, да назначи опитен спортнотехнически директор и т.н. И Божилов да беше останал треньор, ситуацията в Дунав нямаше да е по-различна. Той във В група не направи нищо особено, макар, че бюджетът му за аматьорския футбол хич не беше малък, камо ли в Б група...Дано се случи това за което намеква Евго, визирайки 2006 г., ама надали... :?

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #37 -: 22 Октомври, 2013, 09:21 »
Не е въпрос на това какъв треньор е Божилов или не е. И позволи ми да не се съглася с теб, че е нямало да бъде по-различно. Напротив, разруши се цялата система на подготовка на отбора, смени се с такава на друг треньор, смениха се един куп футболисти, постоянно се привличат нови и нови. Това е хаос. Ако Божилов беше останал, поне щеше да надгради вече съграденото, а не да бъде разрушено из основи и след това пак да се тюхкаме защо и как. Предвидимостта и стратегията е в основата на успешната клубна политика. Ненавременната смяна на Божилов е белег за това, че в Дунав вече планове и стратегии няма, а вече се разчита на личности, които да правят чудеса. Така както беше с иначе много добър треньор като Миронов. Ама тези чудеса не са възможни вече. От години го приказвам и ще продължавам да го правя - без ясна представа какво ще правиш в по-дълъг период от време, кое е първо, кое второ, кое трето, няма как да се върви напред. В този контекст смяната на Божилов наистина беше фундаментална грешка, за която писах още тогава.

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #38 -: 22 Октомври, 2013, 09:21 »
Мерси за информацията Евго  :beer:

Едни и същи боклуци