Автор Тема: Дунав (Русе) - Добруджа (Добрич) 1:3  (Прочетена 13264 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2933
  • Одобрение: +124/-20
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Добруджа (Добрич) 1:3
« Отговор #60 -: 08 Октомври, 2013, 14:13 »
Браво на Левенски за подробния репортаж, написан в неподражаемият му сатирико-саркастичен стил! Не знам доколко е обективен, защото не съм гледал мача, но инстинктивно му вярвам. Пък и резултатът от мача е в унисон с написаното. Браво и на Вильо, че единствен от останалите взе отношение по темата. То е ясно, че на никой не му се коментира след такова фиаско...В 7 дни спорт четох, че Миронов се разделил с отбора поради слаби резултати, а не по "здравословни " причини както се лансира по-рано. Изглежда, че въобще го няма в Русе и няма да има нищо общо с клуба повече?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #61 -: 08 Октомври, 2013, 16:22 »
Цитат на: "ЧИЧО МЪРИ"
Не знам доколко е обективен, защото не съм гледал мача

За съжаление е болезнено обективен.
Only the dead fish follow the stream

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #62 -: 08 Октомври, 2013, 16:53 »
Цитат на: "vilio"
Така, Пацо личи си че или не си бил на Градския или си бил на няколко бири....първо, Сашев, Стоян, Виерата и Каптиев играха на едно добро ниво...Виерата се бореше за всяка топка...не виждам защо ПРОДЪЛЖАВАШ да си избиваш комплексите с тва "аристон маристон"...яко си живеете във филма от 1895 година....второ как па прецени че групата била адски слаба....та кога е имало силна Б група? някви клишета ми ползваш тука за незнам кой път....ако добрич хванат гоце делчев, льюбимец или нефтохимик, ще им сложат поне по 2 парцала...и какво Сашев за 3ия гол....удара беше неспасяем...премерен и точен...футболиста им си целеше точно да си я набута там в ъгъла, какво сашев та сашев

На Градския си бях, Велизире и бира не съм пил в събота. Това си е мое мнение а и вчера като гледах мача по киса, мнението ми си остава същото. Дори след това безобразно първо полувреме, можехме да изравним на Добруджа, а след това не се знаеше...но с 30 минути по-силна игра в мач, не може да се спечели дори точка. Относно Виерата или аристончо, аз за последните му 20-на мача за Дунав съм гледал точно един негов силен мач срещу Марек, където наистина игра като капитан, та пушек се вдига. Лично за мен, той няма място в отбора.
Групата е адски слаба и това е факт, имах възможност да гледам два от лидерите и не останах впечатлен от показаното, а другият лидер Хасково ни е победил с гол в 94 минута.

ddfc

• Нов
  • *
  • Публикации: 1
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #63 -: 10 Октомври, 2013, 00:49 »
кис 1:3 кога ще публикуват видео репортаж от мача, имате ли идея?

model_86

• Напредващ
  • Публикации: 121
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #64 -: 12 Октомври, 2013, 19:33 »
Цитат на: "ddfc"
кис 1:3 кога ще публикуват видео репортаж от мача, имате ли идея?

Доста си оригинален селяндур  :shock: