Автор Тема: Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 9280 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
Re: Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе) 2:1
« Отговор #30 -: 05 Май, 2013, 20:45 »
Дори още от тази вечер почвам да рева, че да мога да си наваксам...току съм бил на последно място...

пфуу...неграмотници такива...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 450
  • Одобрение: +7/-1
    • Профил
« Отговор #31 -: 05 Май, 2013, 23:00 »
Ривър чета ти внимателно постовете с повечето съм сългасен ... но неможе да си затваряме очите като падаме от отбор дето няма пари да отиде в Кубрат и от 1 месец се тръби че сме в психологическа дупка ... стига де несме паднали на финал за шампионската лига ... ясно ми е че издънки правят и най-добрите ама Балчик се събират само за мачове нашите тренират всеки ден 2 лагера и ? Провал с Добруджа прегоряхме а пък когато те бъркат пак прегаряме явно ... И за какви Б групи си говорим какви глупости.Всички им е гадно като падаме от селата...Разбирам Балчик да тренират всеки ден ходили на лагер и те да ни бият ок едвали някой щеше да каже нещо ... Ама в последните години тука брахме какви ли не срамове като почнем от 1:2 с Брестник , 3:0 В Две могили , 2:1 в Балчик (2013) 2:1 в Бяла ....все другите купуват мачове все другите стимулират противниците ни все съдиите ни виновни ...

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #32 -: 05 Май, 2013, 23:06 »
нека мнението на Санчес бъде взето под внимание , това е човека , който най-много е ходил на мачове на Дунав Русе , даже може би не е пропускал мач, Ривър - 99% от случаите подкрепяш и божилов , и играчите и ръководството , за тебе всичко е по мед и масло и виж как падаме от Черноморец Балчик!

Казах го преди ,ще го кажа пак , каква Б група , кви пет лева , Дори "Алмус Биър Сталийска махала" да ни хване сега ще ни бият ..... апатията е заседнала в Русе вече 20 и кусур ГОДИНИ .....

и иронията ти за ШЛ и 20 000 на мач не е уместна , ако всичко върви и се вижда игра и хъс , добри резултати и добра база , и 25 000 ще има , и хора по дърветата отново ще има .. сигурно и върху недостроената спортна зала ще има хора !
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #33 -: 05 Май, 2013, 23:46 »
Не знам за какво Бечо се опалква, че Добрич били дали 5 бона да играят срещу Дунав. Лично аз, ако бях треньор щях да се радвам, ако някой дава пари на противниците ми да играят мотивирано срещу отбора ми. Така се разбира, кой футболист колко струва, с истински мачове се развиват футболните и психическитe качества на футболистите. Проблемът е, че  голяма част от нашите футболистчета не искат да се развиват, ценностната им система е следната, тренировките и мачовете да минават и заплатата да върви.

Иначе аз съм твърдо зад Божилов и с две ръце против футболистите и пом. треньорите Бечо и Тотев! Смятам, че част от футболистите и може би Бечо и Тотев, подливат вода на Божилов!

Ако бях на мястото на Доктора, след сезона бих изгонил следните футболисти от Дунав:
Николай Илиев, Джелилов, Борислав Иванов, Димов, Александър Атанасов, Керчев, Ковачганев, Фахрадинов, Владимир Каптиев. Както и всички треньори от школата и Шивача (който се води някакъв си бай ХУЙ, шеф на школа ли е какъв е тоя путьо...)

sanches2010

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #34 -: 06 Май, 2013, 00:06 »
Вчера Владко и Димов играха много добре, Пашата почти всеки пас му беше грешен, а Керчев не знам какво прави, то никой не разбра.

Лично за мен, младия Каптиев показва едно постоянство в игрите си, и на него трябва все повече да се залага, вчера поради ранния ни червен картон Владко не можа да си изпълни задачата и се прибра по-назад в дясно и средата, иначе почнахме много добре с него отпред... Много гадно ни съсякоха, но пък нямахме нито един удар 75 минути във тяхната врата.

Повтарям-Владко Каптиев играе все по-добре, малко самочувствие и ще стане много опасен нападател.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #35 -: 06 Май, 2013, 00:11 »
Керчев може да отиде на кастинг за актьор, в игралната версия на "Барбароните", за друго не виждам да става!

sanches2010

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #36 -: 06 Май, 2013, 00:17 »
Не знам кой коментира мача в сайта, но червеният картон беше около 5-6 минути след дузпата в полза на Черноморец. След смешната дузпа за домакините, Илиев съсече един от техните футболисти и си изкара директния червен картон.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #37 -: 06 Май, 2013, 01:56 »
Щом и "River" го грабнахте вече,значи нивото на форума наистина е паднало невъобразимо много  :lol:  :lol:
Божилов може и да не става за голям треньор,но едва ли той е основната причина,отбора да не изглежда по начинът по,който искаме всички да гледаме.Вина може да се търси в ръководството,че не осигури нужната селекция,а се взеха познатите курви,както и футболисти с име,като Керчев,но в отчайващата форма,треньора работи с това с което разполага...

DUNAV123

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 66
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #38 -: 06 Май, 2013, 09:14 »
Ква Б група с тези футболисти ...ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ!!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2935
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
« Отговор #39 -: 06 Май, 2013, 12:13 »
Цитат на: "DUNAV123"
Ква Б група с тези футболисти ...ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ!!
Е, за сега сме във В и за такава жалка аматьорска група едва ли беше нужна по-скъпа селекция като се има предвид с какви пари разполага Дунав. Друг въпрос е, че някои основни футболисти изневериха тотално - един се контузи за най-важния мач, друг така и не влезе във форма, трети тръгна през зимната пауза да си търси късмета другаде, четвърти се здърпа с треньора, пети се нацупи, че не е титуляр.......А, че Божилов се издъни през пролетта , издъни се. Включително и за това, че не предвиди къде Добруджа може да стъпи накриво. Някои фенове го знаеха това :wink: (справка : мненията след мача на Дунав с Белица).  А колкото до Б група, ако все пак влезем и започнем там :wink: , сигурно ще се вземат десетина нови играчи. Но какви, зависи най-вече от бюджета. Нещата струва ми се и сега се въртят около парите. Нямаме ли осигурени 800 - 900 000, хич да не започваме в Б. Само срам ще берем. От друга страна пък оставане още една година в блатото СИВ група....не ми се мисли...трагедия...безумие :!: И Санчес, освен двамата играчи от селекцията още на Кольо Христов, друг стар в клуба е само Шивача. Ама защо да е курва не разбирам. Човека прави каквото може, като играч можеше много, сега толкова. Пък и от него не зависи почти нищо. Клубът си има ръководство :wink: Да се замислят сериозно и да ни осведомят какво са измътили....

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2935
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
« Отговор #40 -: 08 Май, 2013, 12:08 »
ЧЕТИВО ЗА БЕЧО МАСТЪНОВ !

......" А да ви легнат ли?
Левски взе поредната си измъчена победа, този път срещу Миньор. И пак с гол в последната минута. А след срещата някои началници на Герена намекнаха, че перничани са играли за голяма премия от друг отбор. Даже се оплакаха, че играчите на Миньор се хвърлили на Левски.
Дали това е така или не, няма значение. Въпросът е - а защо Миньор да не се хвърли? Да дойдат само на разходка до София ли? Или понеже Левски се бори за титлата, гостите трябва културно да не се напъват?
Тези приказки са срамота. Кой колкото и да се "хвърля", ако Левски е по-добър, ще бие. А и е по-добре в България отборите да се раздават. Защото иначе идват такива като Сараево, Мура и т.н. и без много да се "хвърлят", ни изхвърлят от Европа."....... :wink:

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #41 -: 08 Май, 2013, 19:17 »
Естествено, че няма нищо лошо в това 3-ти отбори да стимулират даден тим в някой мач. Това си е част от играта и не виждам нищо нередно. Какво неправилно има в това един отбор да се раздаде на 100%? А това, че нашите са некадърници и не могат да бият тея келнери от Балчик си е лично наш проблем. На Бечо работата му малко стана на кривия х*й, знаете кое му е виновно (без извинение)...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #42 -: 09 Май, 2013, 01:51 »
Още след мача с Добруджа ви казах, че не си заслужава времето, парите и нервите, но големи хора сте сами преценявате. Аз този филм съм го гледал вече и не от тези, които заслужават да бъдат гледани отново.

Не виждам и защо идиотията на ФК Дунав Русе трябва да кара да си го изливате един на друг, но... Тя тая умрялата "А" група за чеп не става, а ние цял живот мечтаем за нея. И като отидем там какво? 1 сезон а-у с пълен стадион и после пак в дерето като повечето подобни отбори...

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

Ultra_Dunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #43 -: 09 Май, 2013, 07:32 »
Е аз не претендирам, че съм много запознат какво се случва в отбора, но резултатите всички ги виждат, аз тези мърши повече няма да ги гледам ако ще да играят на покрива на блока ми!
ОТБОР ЛЮБИМ, ОТБОР НЕПОБЕДИМ! ДУНАВ РУСЕ!

Сексагитка Приста

• Напредващ
  • Публикации: 190
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #44 -: 09 Май, 2013, 10:24 »
Цитат на: "Persona Non Grata"
Тя тая умрялата "А" група за чеп не става, а ние цял живот мечтаем за нея. И като отидем там какво? 1 сезон а-у с пълен стадион и после пак в дерето като повечето подобни отбори...

То и живота е като А група, 70-80 години а-у и после пак в дерето/на баира в русенския вариант/, а накрая и чеп не ти остава :nice