Автор Тема: Белица (Белица) - Дунав (Русе) 1:2  (Прочетена 10335 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
Re: Белица (Белица) - Дунав (Русе) 1:2
« Отговор #60 -: 02 Април, 2013, 14:15 »
миленски какво говориш за миронов и изобщо кво го споменавате този? що пък ако толкова искате да се смени тренера не дойде някой друг...що па точно мирона, та мирона...ебати мауринюто го изкарахте....пълна нула като мотиватор, играчите го правеха квото си поискат на тренировки...айде прекратете ги тези малоумни спорове и изобщо престанете с този мирон...доповръща ми се вече...откъде знаете па как мотивира вие играчите божилов? слушах, слушах, слушах , ама буквално ми се додрайфа от тоя "спор", то даже не е спор ами и аз незнам какво защити, нападения, комунизми...единствената грешка на божилов е, че наложи владо в състава за сметка на валентинов, но доколкото разбирам , малкия му се е репчил нещо и правил на голям футболист
за мирона лошо няма да казвам, но ако уважавате ДУНАВ прекратете всякакви такива подобни и идиотски спорове...ако толкова ви се чешат езиците, е има сума ти барчета излезте пиите по едно кафе и са набъбрете...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
« Отговор #61 -: 02 Април, 2013, 14:41 »
Добре, добре, нека наистина да не се караме, всички сме от един отбор!!! Аз не съм казал, че еди кой си искам, не съм аз човекът, а и в крайна сметка има си специалисти. Аз съм един фен, като всеки от вас, който обича отбора, обичам град Русе и затова понякога и на мен можете да ми простите, ако прекалявам с нападките, изразявайки и моята позиция спрямо играта на отбора!!!

Съжалявам, че в неделя прекалих с употребата на разни обиди, които обикновено не са във всекидневния ми речник!!!

Съжалявам и моля най-откровено да бъда извинен от всички фенове, с които съм бил рамо до рамо през последните години!

Моля да бъда извинен от президента на клуба г-н Симеонов, когото дълбоко уважавам за това, и не само за това, което прави за футбола в/и града!

Моля за извинение и треньора на ФК Дунав, г-н Божилов, който съм сигурен, не заслужава това, което чу в неделя на терена в Белица!!!

Не съм най-важния, но чувствам, че ми е криво, след това, което направих и с ръка на сърцето помолих по-горе да бъда извинен!!!

Надявам се да бъда извинен и да продължа да гледам с чиста съвест всеки мач на отбора на град Русе!!!

Ще се видим в петък в Каварна с част от отбора...

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #62 -: 02 Април, 2013, 22:06 »
Не е Защитен никой от грешки , Но когато си ги осъзнаеш и признаеш  се издигаш в очите на хората и можеш да вървиш с гордо вдигната глава !  , Браво Миленски :)

Но Както ние разбираме и осъзнаваме грешките си , така нека го направят и Футболистите Които 80% от тях в мача на сезона играха Ганкиното !
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #63 -: 03 Април, 2013, 12:25 »
Мисля че тази тема се дъвка много. Мача с Добруджа приключи. Ако искаме по добри футболисти да не си бяхме гонили талантите, които отиват в кое ли не село само и само да играят футбол на ниво Б или А група.
С Дунав завинаги!!!

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
« Отговор #64 -: 07 Април, 2013, 00:21 »
Два сезона да не можеш да влезеш от В в Б група, няма такъв резил. После ми защитавайте когото искате. Сега ще видите колко хора ще има на домакинските мачове (ако искат и 10 лв могат да направят билетите).
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !