Автор Тема: Белица (Белица) - Дунав (Русе) 1:2  (Прочетена 10336 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ivaylo

• Напредващ
  • Публикации: 142
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Нищо не се чува за автобуси и екскурзии,а мачът вече наближи...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
Re: Дунав(Русе)-Белица
« Отговор #1 -: 29 Март, 2013, 00:51 »
иво, няма автобус...вие ще ходите ли? имате ли 1-2 места ?? пиши ми ако искаш....
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Re: Дунав(Русе)-Белица
« Отговор #2 -: 29 Март, 2013, 01:57 »
А защо няма?
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

iztok

• Нов
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Re: Белица (Белица) - Дунав (Русе)
« Отговор #3 -: 29 Март, 2013, 09:53 »
според тебе?

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
« Отговор #4 -: 29 Март, 2013, 10:18 »
Защото всички в нашият любим син клуб знаят, че са се изложили до краен предел и си мислят, че няма да има желаещи за автобуса...

Ако аз бях президент на клуб и след такава издънка, точно това бих си помислил. Но аз съм с чиста съвест и нямам в главата си разни черни мисли, докато явно сегашните ръководители са замислили и запланували нещо, напълно съм сигурен. А и хич не е добре това затишие...пред буря, което цари от всички в Дунав, ич не ми харесва!

Но ако мач има, ще се разходим до Белица, защото това може да е един от последните мачове, които ще гледаме в последните години...знам ли?!

Докторите и митничарите да излязат да обелят две думи бе, бахти тъпаните аз!!! Няма ли поне някакъв мухльо, техен говорител, да се извини или да ни успокои малко, колко да ги чакаме да кажат нещо...

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #5 -: 29 Март, 2013, 12:13 »
Няма никакви такива глупости. Клубът е вече осигурен и за следващия сезон, при това повече от добре като се започне от лятната подготовката (в Девин, хотел 5 звезди) и се стигне до бюджета, който е планиран за Б група.
Абсолютно всичко им е осигурено, за да играят на ниво и тази, и следващата година! Но вместо играчите да си свършат работата, сега ръководството ще трябва да им свърши и тяхната работа, вкарвайки отбора в "Б" група.
Only the dead fish follow the stream

sanches2010

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #6 -: 29 Март, 2013, 12:59 »
Брависимо, River, дай да те цункам...:)

Ами поне ти пиши по един ред от време на време, пък ако ще и по заобиколен начин. Пет дни тъмнота и никакво инфо от никого!!

От дъното на душата си искам да видя как ще играе отбора тази неделя, много съм любопитен и затова ще отидем до Белица.

Който иска и мисли да идва на мача, нека пише тук, за да се организираме някак си... А защо все пак няма да има автобус, не каза никой???

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #7 -: 29 Март, 2013, 13:10 »
Ами никой не е изявил желание да тръгне да записва хора за автобус след фиаското с Добрич ;)
Ако се бяха събрали желаещи, можеше поне някой бус да се пусне ;)

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2934
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
« Отговор #8 -: 29 Март, 2013, 13:36 »
Цитат на: "sanches2010"

Ами поне ти пиши по един ред от време на време, пък ако ще и по заобиколен начин. Пет дни тъмнота и никакво инфо от никого!!

От дъното на душата си искам да видя как ще играе отбора тази неделя, много съм любопитен и затова ще отидем до Белица.

Който иска и мисли да идва на мача, нека пише тук, за да се организираме някак си... А защо все пак няма да има автобус, не каза никой???
Еееее...Милене, браво! Казал си го точно, изкефи ме браточка! То аслъ, ако не е Дидо, инфото ще е бедно, постно като пица-дянковка :P В този мач Божилов трябва да поразчупи малко състава. Иска ми се да видя като титуляри Венков, Атанасов, Валентинов. Да "видя" е условно казано щото ще разчитам на онлайн предаването , ако има такова :wink: Възстановен ли е Гути?

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #9 -: 29 Март, 2013, 13:52 »
Ами всички са мега сдухани, какви новини. Гути вчера не тренира, днес вероятно също не е. Не вярвам да играе и в Белица.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #10 -: 29 Март, 2013, 15:12 »
Sanchez,пиши ми на лично да ти се обадя за неделя ако ще ходите? ще има ли 2 места при вас ? ние сме 2 за сега с кола на газ, но ако не намерим още 3 брой ме и мен със вас ако има място....или ми се обади 0884/047-555
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Ivaylo

• Напредващ
  • Публикации: 142
    • Профил
« Отговор #11 -: 29 Март, 2013, 15:45 »
Вильо,при мен ще има 1 място,ще ти звънна утре дали ще има още места,Самито сигурно и той ще пътува с неговата кола!!!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
« Отговор #12 -: 29 Март, 2013, 18:21 »
В този мач ще си проличи психиката на отбора. Ако не успеят да станат след провала и победят убедително, ще трябва на лято да има основни промени в състава.

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
« Отговор #13 -: 30 Март, 2013, 04:46 »
Цитат на: "ЧИЧО МЪРИ"
Цитат на: "sanches2010"

Еееее...Милене, браво! Казал си го точно, изкефи ме браточка! То аслъ, ако не е Дидо, инфото ще е бедно, постно като пица-дянковка :P В този мач Божилов трябва да поразчупи малко състава. Иска ми се да видя като титуляри Венков, Атанасов, Валентинов. Да "видя" е условно казано щото ще разчитам на онлайн предаването , ако има такова :wink: Възстановен ли е Гути?

Аз до колкото знам Валентинов вече не е в отбора но не съм сигурен все пак не съм в България и мога да бъркам  :comp: Ами кисс 13 няма ли да го дават поне на запис искаме Ильо отново в ефир плиййсссссссссс firstprize.gif  firstprize.gif  firstprize.gif  firstprize.gif

sanches2010

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #14 -: 30 Март, 2013, 11:53 »
В отбора е, но не го пускат вече няколко мача, Владко и другите нови "стари" му изядоха мястото... Гути, Росен и Вальо бяха най-добрия голмайсторски екип, кой каквото иска да напише...

Владо Каптиев-добричък, сладичък, слабичък... Две неща са му в главата - пари и жени. Това го потвърди и най-добрият тренер, който може да има отбора някога - Миро Миронов, веднага след мача.

Владко последните 2 години надали има и 4 мача изиграни...къде ли не ходи да реве да поиграе, и накрая никъде, цяла есен беше без отбор, но сега усети, че в Русе пак има кинти и дойде.  Но за какво ни е?!?!

Без Росен отборът ни е загубен тотално, поне на това ниво, един от малкото, които играе със сърце всеки мач, нищо че не е русенец. Признавам, и аз съм го критикувал понякога, но сега съжалявам! Но без две бързи крила, той е загубен в дълбочина, играе на ръба на засадата, изсипват му често високи топки от центрирания, а всеки, който е играл футбол повечко време, знае, че времето за спиране, обработване и отиграване на такава топка е много повече и почти винаги има до теб поне 1 или 2 противникови играчи, за които е много по-лесно и бързо да ти избият такава топка, отколкото на нападателя да я поеме и обработи. Видяхте и националите ни на мача с Дания какви 3 контри направиха по земя-бразилците могат да се поучат от тях!!! А ония тъпите викинги цял мач изсипваха високи топки, а нашите си избиваха топките и бяха спокойни.

Гути и Вальо са и бързи, и технични, и млади...Не трябва всеки човек/фен да е голяяяям специалист, че да прецени какво му трябва на отбора. Категорично съм против старите пушки, които се намърдаха, като някакви дебели номенклатурни чиновници тази пролет. Знаете кои футболисти сезирам!!!

Младите ги сърбят "краката" да играят, с Вальо вече два мача си говорим доста неща, Дидо и той беше миналата неделя около нас, затова утре с нетърпение очаквам да видя утре срещата. Помните есента, че трудно победихме в Русе...

Стига вече с тия връзкарско-тоталитарни настроения - тоя е еди кой си, нищо, че есента ни показа среден пръст, а оня и той еди кой си, нищо, че е свиня, като мен- 100 кила, ще играе, няма как!!!!!! Няма да станем никога отбор, докато играят хора, за които се лобира от високо... и вече им е все едно какво ще стане, т.е. имат лоени сърца!!!