Автор Тема: Черноморец (Бяла, Вн) - Дунав (Русе) 0:3  (Прочетена 4111 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

slavomir79

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 41
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Черноморец (Бяла, Вн) - Дунав (Русе) 0:3
« Отговор #15 -: 18 Март, 2013, 17:00 »
Много ми е интересно как се е включил Виктор Митев. Ако някой има впечатления, моля, нека сподели. Четох, че Диян Божилов много го е искал в състава и му възлагал огромни надежди. Освен това, може би ще е интересна съпоставка на титулярния състав срещу Добруджа от есента и титулярите от мача срещу Бенковски например. Излишно е да казвам за какво израстване в тактически и игрови план става въпрос. Дано момчетата не прегорят, защото напрежение определено ще има.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Re: Черноморец (Бяла, Вн) - Дунав (Русе) 0:3
« Отговор #16 -: 18 Март, 2013, 19:35 »
Мен лично не ме очарова. Явно не му беше ден. Вижда се, че има футбол в него, но просто не му се получаваха нещата. Иначе мой колега, който е фен на Черно Море сподели, че сме направили много добър ход с неговото привличане и лично той недоумяваше как от Тича са го пуснали без пари...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.