Автор Тема: Силистра 2009 (Силистра) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 8518 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Re: Силистра 2009 (Силистра) - Дунав (Русе) 0:2
« Отговор #45 -: 05 Март, 2013, 13:35 »
Цитат на: "vivanov"
Много вероятно Силистра 2009 да се преименува на Доростол 2013 това лято, след като в момента това е единствения представителен отбор в крайдунавския град с школа създадена от състезатели на разпадналия се Доростол 2003.

А когато Дунав прекрати участието си в Б група, Дунав 2010 играеше в областната и спечели като първенец промоция в Североизточната В група. Пацо, няма как да сравняваме двата случая. По-скоро може да се сравни със случая Локо - Аристон. Малкото истински фенове на Локомотив Русе също не приеха Аристон за техен наследник и не ги подкрепяха.

Аз затова съм противник на тия обединения,сливания,преименувания и т.н. И все още не мога да усетя Дунав 2010,като онзи моя Дунав,който пък няма нищо общо със другият старият Дунав и така историята става дълга и широка.Утре,не дай си боже отбора,ще фалира и отбора на Бенковски или Аристон,може да се преименуват на Дунав 2013 и отбора да вземе техният лиценз във "В" група,примерно.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

dorostol2003

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 53
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #46 -: 05 Март, 2013, 22:45 »
Момчета, щастлив съм ,че разбирате болката и носталгията ни по нашия Доростол..само фенове, които са минали по този трънлив път могат ни разберат. Нямам нищо против ФК Силистра 2009, дори напротив- симпатизирам им. Но нищо повече. За мен те са просто отбор от моя роден град, а това не значи нищо повече.Това ,че отбора е от Силистра , не значи ,че трябва да бъден подкрепян от нас привържениците на Доростол. Това е все едно в София, Пловдив, Варна и още хиляди градове по цял свят всички да са фенове на всеки отбор и да подкрепят всички отбори наред. Не става. Тръпката е само към един отбор,вие го знаете.
Успех, живот и здраве се надявам да присъствам на мача ви с Добруджа!

Samo_Dunav*

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 69
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #47 -: 06 Март, 2013, 08:41 »
За мен пък Дунав 2010 си е моя Дунав :dunav4:  :D Когато един отбор фалира не значи, че е мъртъв и неможе да се възстанови.

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #48 -: 06 Март, 2013, 12:08 »
Цитат на: "dorostol2003"
От агитката очаквах малко повече, около 40 човека, от които пяха 20. И извинявайте, ама да викате на наще мамалиги..някакси не се връзва  :D Иначе тия мангали дрязнят всички, стадиона ни е на най-неподходящото място.. и като дойде гостуваща агитка се създава впечатление ,че града ни е цигански.
Още веднъж честито и успешен път към Б група.

Какво пеене, аз от това слънце стадиона не виждах  :lol: Как да се надъха човек да пее, когато гостите са повече от домакините, а на терена беше майко мила  :shock:

И все пак част от нас протестират срещу дадени песни и тяхното дълго пеене  :lol: Другия път предлагам да влезем с автобуса в клетката, защото там става по-голямо шоу и пеене  :)

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
« Отговор #49 -: 06 Март, 2013, 12:20 »
Винаги в по-малко помещение се получава по-добра атмосфера. В автобус или зала, звукът не се губи заради затвореното постранство. На празен, открит стадион без козирка е много по-трудно да получиш същата атмосфера. Нужни са стотици, хиляди ...

Срещу кои песни се протестира?