Автор Тема: Кубрат 2007 (Кубрат) - Дунав (Русе) 0:3  (Прочетена 8952 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
Re: Кубрат 2007 (Кубрат) - Дунав (Русе) 0:3
« Отговор #30 -: 04 Ноември, 2012, 00:27 »
Съгласен съм с Evgo , някак си много слаб ми се стори отбора на Кубрат , те нямаха цял мач удар към вратата ни , а да не говорим че те почти победиха Добруджа , която се измъкна в последните минути там , ааа на никого няма да припомням как свършихме ние с Добрич, дори да са били попарени от гола в края на първата част , не трябва ли втората да излезнат по мобилизирани и да ни напънат , а то кво , Баламски бебешки грешки в защита и неадекватно реагиране на техният вратар !
Съдията бе безупречен !
дано мача е бил истински , защото никой не печели от това да се играят уговорени мачове !
Не искам да бием по вторият начин , а така както бихме Балчик , играха здраво срещу нас , но въпреки това си ги победихме , такива победи са най-сладки !
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #31 -: 04 Ноември, 2012, 07:51 »
Не знам какво сравняваш мачовете с Добрич и тоя, при положение, че първо там бяхме без 3-ма основни футболисти, после не бяхме готови за този мач, а пък след него имаме нов треньор, нова подготовка, двама нови класни играчи със стаж в "А" група. От днешна гледна точка, добре че ни биха така яко, че да станат тези промени в нашия клуб, иначе щяхме да загубим още доста точки.
При положение, че Дунав навлезе в много силна форма последните кръгове, какво чудно има да бием Кубрат, който не е Реал Мадрид.
Не знам какво се връзвате на небивалиците на тези от Добрич, които като папагали повтарят едно и също кръг след кръг.
Всеки мач уреден, ама съдията, ама не знам си какво. Сега и съдията им с Аристон е уреден от нас, 101%. Ако чак пък толкова бяхме лоши, не мислите ли, че щяхме да се постараем повечко и Добрич отдавна да са извън релсите, но вижте как мъчениците страдат, ама как ги ритали, ама как това-онова. В Суворово как биха, с Балчик как си правят кръстачки,  сега с Тервел и т.н.. Не е като да има повод да се изкарват мъченици. Силистра и те не са имали голово положение срещу тях, ама коментираме ли как са били, защо и прочее. Не, много ясно - и Дунав, и Добруджа са достатъчно силни отбори, за да е естествено да си вземат мачове, само дето всеки мач на Дунав го подлагат под съмнение. Всички отбори скачат срещу нас, после като паднат са ред сълзи, ред сополи, драми, обвинения в продажничество и не знам си още какво.
Кубрат не играха зле, но толкова си могат. Като не ги оставиш да направят домакински натиск и да вкарат някой нелеп гол, се получава това, което се получи вчера.  Неслучайно почнахме първото полувреме с 1 нападател и 2-ма дефанзивни халфове, чак след това влезе Валентинов и според мен именно той насочи мача в тази посока. И за разлика от Добрич, които хал хабер си нямаха срещу какъв отбор играят, в Дунав им знаеха и кътните зъби.  
А Балчик не знам дали гледа мача, че твърдиш колко здраво са играли, като реалният резултат в тоя мач е 5:0 за нас поне, ако не бяха безумията, които сътворихме пред тяхната врата. И ако наистина тогава имахме по-добър ден пред гола като вчера, пак щеше да се пише как лошият Дунав купил поредния мач. Добруджа се приема за естествено да бие, Дунав не. Как и от къде тая 'логика' не зная.

Иначе толкова за този мач, надали има какво да се каже вече за него. Гледаме към следващия, който отново от нас си зависи дали ще е лесен или труден. Дано е като вчерашния!
Only the dead fish follow the stream

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2934
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
« Отговор #32 -: 04 Ноември, 2012, 08:41 »
Относно това колко слаби/силни са били кубрат, не забравяйте, че те играха без двамата си най-добри играчи, особено Кирилов :!:  :wink:

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #33 -: 04 Ноември, 2012, 09:00 »
Е за защитника не знам дали им е от най-добрите играчи и така и не се разбра дали е отсъствал или не, всъщност.
Ивчо не вярвам да беше променил нещо в този мач, въпреки че в халфовата линия сигурно още си я има класата, паса и погледа върху играта, но просто вече е много далеч от добрата форма, почват да го мъчат и по-често контузии, нормално е вече да играе на много по-бавни обороти и да не издържа цял мач. Не знам дали щеше да издържи на високото темпо, което наложихме, особено второто полувреме. Но пък от друга страна си е играч отвсякъде и по-добре да не играе срещу нас, отколкото да играе :)
Божилов през първото полувреме беше наситил халфовата ни линия с 5 полузащитници, вероятно именно с идеята от мача Кубрат - Добруджа да не допускаме първи гол в нашата врата. Ако бяхме го направили, щеше да ни е доста по-трудно нататък, защото мачът става съвсем друг.

Jelko Raznatovic

• Нов
  • *
  • Публикации: 3
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #34 -: 05 Ноември, 2012, 02:37 »
Цитат на: "erosso"
Съгласен съм с Evgo , някак си много слаб ми се стори отбора на Кубрат , те нямаха цял мач удар към вратата ни , а да не говорим че те почти победиха Добруджа , която се измъкна в последните минути там , ааа на никого няма да припомням как свършихме ние с Добрич, дори да са били попарени от гола в края на първата част , не трябва ли втората да излезнат по мобилизирани и да ни напънат , а то кво , Баламски бебешки грешки в защита и неадекватно реагиране на техният вратар !
Съдията бе безупречен !
дано мача е бил истински , защото никой не печели от това да се играят уговорени мачове !
Не искам да бием по вторият начин , а така както бихме Балчик , играха здраво срещу нас , но въпреки това си ги победихме , такива победи са най-сладки !
Ерко,а ти куде беше по време на мача въобще не те видях пък тебе ,къде се беше скатал?

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #35 -: 06 Ноември, 2012, 20:45 »
След този мач не е взето инервю на Божилов? А също и след мача на Аристон с Добруджа? Нали специално за този мач си изтеглихме нашата среща с Кубрат за по-рано? Би трябвало да има изказване поне на някой от футболистите ни. То не, че е чак толкова важно това, ама е част от играта нали... :wink:

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #36 -: 06 Ноември, 2012, 23:57 »
Този път се разминахме с него - така се случи. Но попринцип тези интервюта винаги звучат по един общ начин и казват едно и също в същината си - просто темите им са прекалено лимитирани.
 С Божилов дано  да имаме възможност да направим след края на полусезона едно по-обстойно интервю за това как вижда нещата по-генерално, отърсвайки се от злободневното мислене мач за мач, в какъвто цикъл сме сега. Според мен той е доста интересен събеседник, а хората във фенклуба вече имаха възможност да се уверят.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #37 -: 07 Ноември, 2012, 13:01 »
За това, че отговорите на въпросите към треньорите в едно интервю са от типа "ала бала, бла, бла, бла" съм съгласен. Но за мача на шивачките ми беше интересно да чуя как Божилов или наш футболист е видял "спектакъла", след като специално за това си изтеглихме мача за събота. Не, че очаквам да нападнат колегите си, но все пак...

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #38 -: 07 Ноември, 2012, 13:14 »
Божилов не беше на мача с Аристон, защото имаше работа по 'организационни дела'

Ivaylo

• Напредващ
  • Публикации: 142
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #39 -: 07 Ноември, 2012, 14:28 »
Но за сметка на това имаше доста футболисти от "Дунав"...какво ли е тяхното мнение???

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #40 -: 08 Ноември, 2012, 09:36 »
Цитат на: "Jelko Raznatovic"
Цитат на: "erosso"
Съдията бе безупречен !
Ерко,а ти куде беше по време на мача въобще не те видях пък тебе ,къде се беше скатал?

имам роднина от Кубрат , бяхме му на гости и бяхме с баща ми и него  в централният сектор :)  и се бъзикахме с него ,щото той е за кубрат ест, а ние с татко за Дунав :) и така  , аз поздравих всички момчета които видях , още като влизах и на излизане и Вильо , Юлиян , Радо , Таз :) абе всички няма да изреждам имена че ако пропусна някой да не се разсърди :)
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM