Автор Тема: ФК Провадия (Провадия) - Дунав (Русе) 1:4  (Прочетена 13661 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Re: ФК Провадия (Провадия) - Дунав (Русе) 1:4
« Отговор #90 -: 21 Октомври, 2012, 22:56 »
Пич ти от колко време си част от обичайните "заподозрени" ? Защото Персона Нон Грата също е част от подобна формировка от бая годинки и някак си и на мен ми е странно да се набляга на всяко гостуване на едни и също фрази...Евала правя на всеки,който ходи по села и паланки за да подкрепя Дунав,само адмирации,но все пак не е нужно да се почертава това постояно,всеки си има причина,поради,която не може да се посети всички мачове през сезона ;)

ПП:Има тема за Аристон,нека не смесваме нещата,за да е по-подредено и прилежно ;)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #91 -: 22 Октомври, 2012, 00:00 »
Виж сега пич въобще не се заяждам с теб, но ще ти извадя няколко факта и ако отново не ги разбереш е лично твой проблем ;)

- аз като съм ходил на 9 годишна възраст с приятели на домакински срещу Берое в една люта зима ти даже не си бил роден.
- това, че ходиш от 2,3 год. по гостувания с баща си не те прави "супер фен" разбираш ли? За да се мислиш за нещо повече от останалите.
- тези пък хора от фенклуба са били на гостувания, на които ти само може да мечтаеш да присъстваш.
- в момента много от хората имат задължения, които не включват писане на домашни и може би затова не могат да присъстват на всяко едно гостуване ;)
- пожелавам ти да отидеш със своите приятели, другари с автобус на гостуване да усетиш истинската тръпка ;)

И пак ти казвам, едно е да имаш баща, който да те води по мачове навсякъде, а съвсем друго е да почнеш да работиш и да си плащаш гостуванията сам. Да не говорим пък да си вадиш от джоба и да спестяваш за правене на шалове, знамена и тем подобни ;)

Нямам нищо против теб, аз уважавам всеки един фен на Дунав, но се замисли малко преди да пишеш и уважавай хората, които са рамо до рамо с теб на стадиона. Уважавам много вашите бащи, защото ги познавам и смятам, че може да научите само добри неща от тях.

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
« Отговор #92 -: 22 Октомври, 2012, 00:26 »
Хубаво е, че имаме 4-5 играча които бележат головете и не само 1-2 от които да зависи успеха на отбора. Така дори някой да е контузен или наказан има кой да го замести. Нападението ни е на ниво Б група.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #93 -: 22 Октомври, 2012, 04:07 »
Персона е Прав , няма да забравя гостуването в  Ст.Загора на Берое , автобуса ни беше обстрелван с камъни , гостуването на Несебър , а най-паметно си остава студеното дъждовно време в Свиленград с Санчес , когато ДУНАВ победи с 2:1 , и последните минути спасихме дузпа , на стадион Колодрума , когато се возихме в един бус от заде с едни дюшеци и си лежахме на връщане върху тях , защото бяхме измръзнали от дъжда и вятъра , а после се сгряхме с вино и бира и в буса парното на макс . Та всичко това го казах , защото това е тръпката от ходенето по гостувания , ходил съм и с кола , еее не е същото , а ако някой не може да отиде заради домашни , това когато бях ученик никога не ми е било оправдание , редовно се бягаше от даскало , особено за Купата на България когато мачовете бяха през седмицата ! но момчетата на нашата възраст си имаме други главоболия на главата , вече няма тати носи , мама меси , вече сме на възраст на която освен ,че сами се грижим за себе си понякога помагаме и на родителите си ! затова понякога не можеш да избягаш от работа или да се правиш на болен в времена на криза за да гледаш Горна Поляна Къпинково - Дунав     например !
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2934
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
« Отговор #94 -: 22 Октомври, 2012, 07:46 »
В основния състав на Дунав, обявен за мача с Провадия, липсва един състезател - вероятно Бориславов. В резервите сигурно е присъствал и Атанасов. Всичко това е разбира се без особено значение, отбелязвам го само мимоходом, приветствайки поредната хубава победа на Дунав.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #95 -: 22 Октомври, 2012, 08:10 »
Борко съм го изпуснал, но Атанасов не е бил в групата този мач. Или поне не съм го чул да ми го казват по телефона, когато исках състава ни.
Only the dead fish follow the stream

ultras d

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 31
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #96 -: 22 Октомври, 2012, 10:34 »
Стига сте се дракали,кой фен е по голям.Истината ,че всеки допренася с нещо и подкрепя отбора когато може.Само искам да кажа на тези,които разделят отбора на защита и нападение
Че те по физическо не са се събличали.и че защитата започва от нападателите и нападението започва от зощитата.Гола в Провадия падна от свободен удар стил Пернабокано.:)Единствен удар към вратата