Автор Тема: ФК Провадия (Провадия) - Дунав (Русе) 1:4  (Прочетена 13668 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10525
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Re: [21.10.2012 16:00] ФК Провадия (Провадия) - Дунав (Русе
« Отговор #15 -: 16 Октомври, 2012, 20:32 »
Това са тотални глупости!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #16 -: 16 Октомври, 2012, 23:18 »
Вие на каква дрога сте бе хора ? Какви сателити,какби 5 лв. бе ? Ще станем Лудогорец Русе ли ? Или пък ще ни вземат играчи без пари ? Ние в момента сме на светлини години един от друг,какви взаимотношения може да имаме,за да се смята,че сме станали сателит на тях ? Това,че биха ни пратили играчи под наем тук е най-нормалното нещо на света и всеки човек с поне 1 гр. сиво вещество в мозъка би го проумял.

А това да играеш контроли с шампиона на България и да кажеш,че е безмисленно е просто  :shock:  

Искам някой да излезе и да каже поне една предпоставка за това,да станем сателит на който и да е било.Преди 4-5 год. когато взехме 3-4 играчи на Левски и играхме приятелски мач с тях,да не би да им бяхме сателити ?

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #17 -: 17 Октомври, 2012, 09:10 »
Цитат на: "dunavfc"
Вие на каква дрога сте бе хора ? Какви сателити,какби 5 лв. бе ? Ще станем Лудогорец Русе ли ?

А това да играеш контроли с шампиона на България и да кажеш,че е безмисленно е просто  :shock:  

Преди 4-5 год. когато взехме 3-4 играчи на Левски и играхме приятелски мач с тях,да не би да им бяхме сателити ?

1. Не си никак наясно с различние форми на т.нар. сателитен клуб.
2. Задай си въпроса, колко деца тръгват в първи клас в Русе и колко в разград?
3. Кажи ми поне една причина, поради която приятелските мачове срещу лудогорец са от полза за Дунав?
4. Какви са тези 4-5 играча, които сме взели от Левски преди няколко години?

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #18 -: 17 Октомври, 2012, 09:47 »
Бяха на Литекс играчите, всъщност половината ни отбор беше от играчи под наем и пак играхме контроли с тях, дори и треньорът ни беше ръководител на тяхната школа преди да дойде, но тогава на никой не му хрумваше да реве за това, че сме били сателит.
Сега сме изиграли 3-4 мача с Лудогорец без никакви други взаимоотношения между представителните формации на двата клуба и една голяма драма преди всеки мач с тях.
Хайде, по-сериозно.

Ivaylo

• Напредващ
  • Публикации: 142
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #19 -: 17 Октомври, 2012, 11:45 »
Добре де,напиши поне една причина за ползата от тези мачове за Дунав !

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #20 -: 17 Октомври, 2012, 12:25 »
Ползата е като при всеки един контролен мач - да се постигне по-добра сработка на отбора, а и в случая да си види как стоим срещу много по-силен отбор. Ако мачовете с Разград нямали смисъл, то по реципрочния смисъл нямат и тези с Две могили, Бенковски и прочее.
Ако искаме да вървим напред, отборът ни трябва да играе с всякакви съперници, от всякакви класи. А само допреди 1-2 години беше един небивал рев защо играем само с едни и същи отбори от ниска класа. И накрая - ние сме последните хора, които могат да преценяват срещу кого е по-добре да си играем контролите - има назначени хора за тази работа със съответната квалификация и им е гласувано доверието да преценяват най-добре как е редно да се готви отборът.

dunavfc

• Фен
    • Профил
« Отговор #21 -: 17 Октомври, 2012, 18:14 »
Цитат на: "millwall_fan"
Цитат на: "dunavfc"
Вие на каква дрога сте бе хора ? Какви сателити,какби 5 лв. бе ? Ще станем Лудогорец Русе ли ?

Преди 4-5 год. когато взехме 3-4 играчи на Левски и играхме приятелски мач с тях,да не би да им бяхме сателити ?

1. Не си никак наясно с различние форми на т.нар. сателитен клуб.
2. Задай си въпроса, колко деца тръгват в първи клас в Русе и колко в разград?
3. Кажи ми поне една причина, поради която приятелските мачове срещу лудогорец са от полза за Дунав?
4. Какви са тези 4-5 играча, които сме взели от Левски преди няколко години?

1. Можеш ли да кажеш ,че отношенията между Дунав и Лудогорец и Черноморец Поморие и Черноморец Бургас са едни и същи ? Защото за мен вторият пример е истинското значение на това един отбор да е сателит...
2. Изобщо не мога ти схвана целта на въпроса...
3. Ползата е ,че в подобни мачове,даваме 101 % от себе си и се опитаваме,колкото се може по-добре да се противопоставя ме на отбор от калибара на Лудогорец,ако ти смяташ,че беше по-добре вчера да изиграем контролен мач срещу Аристон или Бенковски Бяла,това вече е друго нещо.
4. Четин Седула,Христо Лемперов,имаше още 1-2 момчета,но им забравих имената,а да те попитам аз тебе,колко футболисти на Лудогорец има в момента в Дунав ?

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #22 -: 18 Октомври, 2012, 00:21 »
Левенски ти едно време ревеше, че нямало контроли сега викаш нямало смисъл от тях, вземи най-накрая се разбери със себе си, че пак си влязъл в някакви тотални филми ;) Вярно за доста неща си прав, ама това ми идва в повече :D

Дечковците ще ги помоля да не говорят на хора по-големи от тях да се осъзнаят  :wink:

Не е важно да играем контроли с Лудогорец, ама било важно да играем с Аристон за Аматьорската примерно  :lol:

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

Samo_Dunav*

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 69
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #23 -: 18 Октомври, 2012, 09:54 »
ако играем контроли с Етър, Левски или Бенковски и вземен един двама техни играчи няма да има проблем но щом отбора се казва Лудогорец това екраят на света защото сме станали техен сателит моля ви се престанете да се чудите каква глупост да родите които не му изнася да си стои вкъщи да гледа М Ю по Диема и НОВА СПОРТ

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 676
  • Одобрение: +29/-6
    • Профил
« Отговор #24 -: 18 Октомври, 2012, 13:30 »
Сателит няма как да станем, щото въпреки всичките им пари в Лудогорец, едва ли биха ни финансирали и нас. Много по-вероятно, а и не толкова лошо е вариантът Монтана, където играят ненужните или малките от Левски. Тей или иначе Дунав ще го бъде.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #25 -: 18 Октомври, 2012, 15:33 »
наистина който ги пише тези простотии за лудогорец е пълен аиде да не казвам какво.....наистина тва за аристон и купата и контролите с лудогорец най ме изкефи :Д:Д:Д ами като не искате да играем контроли с шампиона, нека да играем с мастер бургас, устрем вълчедръм и каблешково....само ще ви кажа в4ера като си говорих с един от ТИТУЛЯРИТЕ ни вика така "ами супер ма4 стана, от път на път ги озорваме пове4е и пове4е...ли4и си 4е дърпаме лека полека напреде"

левенски наистина някои път мненията ти са адски несвързани на фона на минали такива....и формулираите думата сателит ако оби4ате?
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Дунав Русе

• Напредващ
  • Публикации: 205
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #26 -: 18 Октомври, 2012, 16:43 »
Цитат на: "Persona Non Grata"
Левенски ти едно време ревеше, че нямало контроли сега викаш нямало смисъл от тях, вземи най-накрая се разбери със себе си, че пак си влязъл в някакви тотални филми ;) Вярно за доста неща си прав, ама това ми идва в повече :D

Дечковците ще ги помоля да не говорят на хора по-големи от тях да се осъзнаят  :wink:

Не е важно да играем контроли с Лудогорец, ама било важно да играем с Аристон за Аматьорската примерно  :lol:

По тази логика и "dunavfc" трябва да си мери приказките,които изказва,защото не мисля,че са на една възраст с "Ivaylo",не съм ли прав?  :wink:
ОТ ДУНАВ ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #27 -: 18 Октомври, 2012, 17:12 »
1. Това не са никакви контроли с Лудогорец.
2. Играе се 2 по 35 минути.
3. По време на мачът, играта се спира от Петев и се дават наставления, как да протича атаката. Този вид спаринг мачле е идеален за резервните играчи на Лудогорец да поритат.
4. В мача между двата отбора през есента, второто полувреме за Дунав като централни зашитници са играли две млади момчета от ДЮШ на Лудогорец, поради слабото ниво на нашите защитници.
5. Отново в същия мач от септември (май паднахме 5:1) наставленията са били да не се бие отдалече по възможност, а топката да се разтегля към двете крила и от там да се центрира остро между малкото наказателно поле и дузпата.
6. Доколкото знам дори няма и съдии.
7. Мислите ли, че от такива мачлете с Лудогорец, нараства националния имидж на Дунав? Сайтовете торазиха амча в 6-7 реда, 3:0 за циганите и състава на Лудогорец, точка. За Дунав нищо, все едно сме Дунав Сливо поле, не ДУНАВ ОТ РУСЕ.
8. Точно заради това, всичките ни мачове срещу Лудогорец са при закрити врати и се играят в разград.

9. Разбира се, че предпочитам участието в турнира за Купата на България или Аматьорката лига, пред 3-4 учебни игри срещу Лудогорец. Все пак става въпрос за официални мачове за Купа.

Такъв вид "мач" е в полза на Лудогорец, за всички останали които си мислят обратното, имате много поздрави от Пламен Левенски!

Цитат
... да родите които не му изнася да си стои вкъщи да гледа М Ю по Диема и НОВА СПОРТ

Какъв се явяваш ти, че да ми казваш къде да стоя и какво точно да гледам вкъщи???

dunavfc

• Фен
    • Профил
« Отговор #28 -: 18 Октомври, 2012, 17:31 »
Цитат на: "Дунав Русе"
Цитат на: "Persona Non Grata"

По тази логика и "dunavfc" трябва да си мери приказките,които изказва,защото не мисля,че са на една възраст с "Ivaylo",не съм ли прав?  :wink:

Аз нямам никаква проблеми с никой и не ме бърка особено,ако някой има да ми казва,нещо по остро,приемам критики и съвети всякакви ! Без значение от възраста,всеки е в правото си да споделя мнението си в форума,без почти 0-ва цензура.Това е демокрацията,едните мислят,че отношенията ни с Лудогорец са излишни,други смятат,че е точно обратното и това е !

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #29 -: 18 Октомври, 2012, 17:32 »
добре бе Левенски, аджеба няма ли други отбори...как тей дунав се будали излизат 4е лапат пи6ките на лудогорец...по твоите думи в тези контроли аджеба каптиев, гути другите си нямат друга работа, та да бият път до разград да го играят спаринг партнери на лудогорец....аджеба как тей дунав се будали бе мама му стара, как тей се наи-угаврените...ей 4е тъпи тез лудогорец един път не поканиха силистра или ураган гецово...а защо не и хановете исперих....тцтцтц баааах маааму дунав големи ботове тогава 6том играят такива спарингивъиии въии въииии....

пс.ами утре ела и попитай директно тренера , даи ако иска6 двамата можем да го питаме а не тука единия да го играе разбирател към останалите и съ6то и обтратното важи
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее